Арабска лунна нощ е-но пишем още,още,още....50

  • 20 919
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 689
Креми и Тахмине-казвайте кои са потребителките-да правим списък на заподозрените Rolling Eyes

Тахмине-тая ,дама,,  #Crazyколко грубо от нейна страна...

Май минимума за нова потребителка трябва да го увеличим...

Марси-нищо не видях при италянките...Да не е като снимка-защото виждам някакво кръстче...

Не знам кое е най-удачно...Само вижте колко регистрирани потребители има тук...А колко са ,,гостите,,.....

# 46
  • Мнения: 720
Кате има такива сайтове ,където всеки си има своя парола и се вижда кога някой ти е разглеждал снимките/но само май се вижда ако и той е там регистриран/. Виж за БГ  такъв сайт не  знам дали има ,не съм се интересувала преди.

 Момичета те така или иначе имейлите на всички са открити за модераторите,още когато сте се регистрирали тук. ,за който го е дал де.

И аз като ЛИЛИ се замислям дали да не се иска обяснение кой се рови в чужди и лични данни,без знанието ни.  Thinking Peace



освен вече да си пишем ЗАКОДИРАНО... Joy искате ли?

# 47
  • Мнения: 1 655
Олеле да се запиша а пък то  3 страници!
много сте активни!
Сега ще ви  изчета!

# 48
  • Мнения: 333
Към личните ни съобщения значи имат достъп модераторите....  Thinking може би трябва да се обърнем към тях. Аз имам някакви съмнения ама...... относно това с страниците на темата ни дето бяха отзад напред. Но ще си изтрая ще малко .... подозирам нещо!  Thinking Ще се опитам да получа информация за това, което ме съмнява и ако се окаже така както предполагам и случая с албума ще се изясни според мен.

П.С. Забелязвате ли тази вечер колко много потребители надничат в темата ни .. и скрити и гости и такива, които не са се представили....  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 725
Деска, и аз ти пратих мейла си ще чакам новата парола  Peace

Пфууу, че неприятна история с този албум, а това че сума ти народ чете е ясно, затова всеки да си преценява какви лични данни изнася и споделя, че злонамерените душици край нямат  Confused

# 50
  • Мнения: 3 804
АНИ,ХАРИ И МАРСИ изпратих я
4акам меилите на останалите,може тази ве4ер да не успея да влезна пак ,така 4е най късно утре ще имате паролата
АМАЛ4Е твоя съм го загубила някъде,пусни го пак

# 51
  • Мнения: 800
Абе не питам дали мислите, ти си честно момиче и го обичаш, това е ясно.
А като спахте заедно дали ти подари златно нещо и дали те почита и уважава като жена.
Аз мога майка да ти бъда - на 42 съм и се притесних за тебе, ама може и да съм страхлива и глупава, знам ли.
Добре, че имаш работа тук в София, Слава богу.

Ако говоря глупости, прости ми  Hug




Това е цитат от личните ми. Може и да не злонамерена жената, ама след тия истории станах подозрителна дори и аз дето съм голяма наивница...   

# 52
  • Мнения: 1 655
Оле Днес като прочетох че са трити албуми си помислих че някой се е объркал!
Малко е глупаво, още повече че стана веднага след като аз получих паролата и като че ли е нарочно!
Госпожата която се заяждаше  преди беше с ник-засрамена смутена, но нали знаете че като си смениника и не можете лесно да я откриете!
А другото което аз се сещам е да се попитат администратроите на снимка бг, те могат да видят от какво IP и кога точно са изтрити албумите, от IP адреса може да се разбере и от коя държава е!
Само че с IP   адреса има нещо, когато сте на dial up conection този адрес се сменя с всяко влизане в интернет, докато с кабелния и ADSL  ,IP адреса си е винаги един и същ!
Както с e-mail адресите има история кога и от какъв адрес сте влизали!
И аз съм за смяна на паролата ине ми е приятно да ми гледат снимките, още повече че в този албум съм сложила снимки/на мъжа ми/ които дори в моите албуми никога не съм слагала!

# 53
  • Мнения: 800
не говорим за продаване бе човек, а за това, че той има едни представи как се взима жена, а не мацка за един ден
и със своите представи не би не би направил компромис
това ме интересуваше, ама май не съм ясна като пиша


Не пазя изпратените си ЛС, но отговора ми беше, че баща ми е дал достатъчно злато и няма нужда да спя с мъже заради това!  Ако това ме прави мацка за един ден, ок
И без това има хора, които като чуят , че ходя със сириец и се подсмихват едно таково лукаво, демек, ясна си миииииииииии, продаваш си задника на арабитеееее #2gunfire

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 22:08 от tahmine

# 54
  • Мнения: 1 655
Оле шашнахте ме !
Аз знам че голям брой потребители четат!То чак пък такива въпроси!
Е Имаше изказвания към мен  че са ме е оплодил един рязан и че ако направя и детето ми рязана карабина щял да ме обвинява един ден!или нещо такова беше, но това беше публи1но изразено и естествено модераторите го изтриха!

# 55
  • Мнения: 800

това е към любопитните, който надзъртат , жадни за подробности от арабските хареми , айде сега, намерете си преводач, защото е много интересно и пикантно  Twisted Evil , ثن تججدا ةوب  غلاجصثاخم فنمحجدخ

# 56
  • Мнения: 800
Къде е Веси?   и дали изобщо знае за мистерията, май днес не е писала.Не сме чули какво мисли и тя по въпроса.

Глупав въпрос, но дали няма начин да помолим модераторите за ключ към темата, да си пишем ние вътре за радостите и мъките, без да могат да ни четат любопитни,а ако някой външен желае да се включи, да посика ключа:) е малко е дискриминационно  Embarassed и не знам дали е приложимо на практика, ще станеме като някаква секта или затворено общество Mr. Green
А отвреме на време да пускаме публични теми като тези за Сирия, Кувейт и др.,и всеки да почерпи знания за живота и бита там..
 хммм, не знам, мислете и вие.....

аз не съм надничала в холандската, немската, руската и узбекистанската тема, прекалено много ще ми доиде инфото.

Е, признавам, че преди за започна да пиша тук, ви четях за около 10дни, докато не бях забелязана и не получих покана на ЛС да не се притеснявам и да се включа Hug

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 22:39 от tahmine

# 57
  • Мнения: 130
Здравейте, мили мои. Отдавна не съм ви писала, защото нямам време. Влизам понякога да ви чета, но дори  и това не успявам да направя както трябва - чета отгоре-отгоре. Надявам се нататък да имам повече време. Confused Наскоро научих, че старото име на майка ми е Хайря. Това име турско ли е или арабско? И какво означава? Дано да можете да ми отговорите.  bouquet

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 23:13 от Iska

# 58
  • Мнения: 216
Добър вечер.

Заспа народа и се уредих до компа-Малии,голямо разследване сте направили...каква картинка,какви пет лева Shocked...нищо не разбрах,само дето сте сменили паролата...

Деска,моя мейл не е скрит-можеш да я пратиш.Мерси за рецептата ,не съм и помисляла,че ще правя нещо с мас,защото знаеш ,че и ние не ядем,но и с масло или самне става  bouquet

Севастократорка-Аз съм омъжена за ливанец,ама от толкова разузнаване никой не ти е отговорил.Добре дошла-за нас си радост...ъъъ-ти по дълъг ник не можа ли да измислиш,докатого изпиша ми се оплетоха пръстите поклавиатурата Joy

Амалче,отдавна исках да тепитам как така сте се снимали с този артист,а като прочетох,че Жасмин го помислила за твой свекър се развеселих-ние сме върли фенове на сирийски серияли-Баб ал хара,Маалем Омар-тоя артист все участва...и на мен ми се прииска да ми е свекър ,ама ... Wink

Кате-с мъжо се изкьоравихме,но така и не разбрахме текста на арабски,а на него май му е майчин език Joy...Тази от съобщенията ти ,май и се е случвало случка с някой от нашите хора...и сега е решила,че всички са като извадени от романа-Не без дъщеря ми-или просто си злобее...а тия хора дето ти ги казват тия неща-те пък на кого си продават задниците,или си ги дават балеш(безплатно)-какво изобщо си врат техните задници в твоя живот #2gunfire #Cussing out...не се връзвай-само нека твоя човек да знае какво си длъжна да преглъщаш тук,заради вашата обич и взаимоотношения-аз едно време много му се жалвах-щот и на мен са ми се правили на разбирачи...

Лиле-не знаех,че ще харесаш името на темата дето предложих,а вие вече сте я пуснали-и пишете още,още,още...Лека арабска нощ...

# 59
  • Мнения: 305

това е към любопитните, който надзъртат , жадни за подробности от арабските хареми , айде сега, намерете си преводач, защото е много интересно и пикантно  Twisted Evil , ثن تججدا ةوب  غلاجصثاخم فنمحجدخ

 ثن تججدا ةوب  غلاجصثاخم فنمحجدخ
това май не е на арабски? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт