Търся си мами от Варна за фитнес.

  • 5 238
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 94
Ей момичета искам и аз да се присламча към вас. МОже нали Grinning

# 31
  • Мнения: 38
Въобще никаде не съм ходила,отмених часа понеже моята бебка не спи от няколко дни вечер и особенно вчера бях като премазана.Днес ми е по добре,дано така да продължи.Ами чакам ви да се уговорим и да тръгваме вече. newsm17

# 32
  • Мнения: 4 678
Почти 10 дена се уговаряте Grinning
Май е време да отидете вече на фитнес   Hug
Работата върху клавишите не е кардио  bouquet

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 21:40 от Поци

# 33
  • Мнения: 38
 smile3534Ами такива са си жените  love001

# 34
# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Аз само чета темата. Пък ми се върти една мисЛА, че вече ми е крайно време да стягам телесата. И ми е близо, на туй отгоре.  newsm78
Ми няма ли да умра от срам?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 94
Аз само чета темата. Пък ми се върти една мисЛА, че вече ми е крайно време да стягам телесата. И ми е близо, на туй отгоре.  newsm78
Ми няма ли да умра от срам?
Изащо така си мислиш, трябва да те е срам че не си опитала. Laughing

# 37
Аз само чета темата. Пък ми се върти една мисЛА, че вече ми е крайно време да стягам телесата. И ми е близо, на туй отгоре.  newsm78
Ми няма ли да умра от срам?
Изащо така си мислиш, трябва да те е срам че не си опитала. Laughing
newsm10

# 38
  • Мнения: 38
Ние пък излязохме толкова сериозни!

# 39
  • Мнения: 38
Аз чакам моята бебка да се поуспокои и веднага се мятам,иначе си карам само на салати,плодове и вода.

# 40
Аз пък от вчера съм на зеленчуци и месо.
Ние пък излязохме толкова сериозни!
Зорът е да го направим един път,после ще е лесно  Heart Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 94
Кога все пак ходите преди обед или вечер? Питам за да знам към коя група да се вмъкна. Laughing

# 42
  • Мнения: 179
Как се казва този салон? Да не да става въпрос за Медея, понеже знам че е някъде там в района?

# 43
Как се казва този салон? Да не да става въпрос за Медея, понеже знам че е някъде там в района?
Не."Ева" е

Кога все пак ходите преди обед или вечер? Питам за да знам към коя група да се вмъкна. Laughing
Аз вечер,защото не съм мама и работя

# 44
  • Варна
  • Мнения: 94
Аз съм мама на доста пораснало дете, но незнам кога да ходя. 2 работя 2почивам хайде да се уговорим че сама не ми се ходи Party

Общи условия

Активация на акаунт