Поредната тема на увеличаващата се 59-та немска дивизия :D

  • 14 547
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 434

Аз дадох на "Борат" един Оскар за принос в развитието на междукултурната комуникация. Но не след първото гледане.


Вечка, имам приятели, които знаят за някои мои специални колекции и се грижат да ги обновяват. Social network rulz! А ти внимавай с джигитите и снеговете, че много те мисля напоследък.

Аз съм "за" травестията. Колкото по-неузнаваеми, толкова по-свободни. Ще се разкриваме ли на лични?
Една колежка от Кьолн ще дефилира тази година в костюм на колело.

# 271
  • Мнения: 461
Получих мейл , че съм използвала функцията "забравих парола" . Не съм, и IP то не е моето. Взех да паранояснам. Колко ли пък е интересно във профила ми? newsm78 Мога ли по IP то да разбера кой е?

# 272
  • Мнения: 4 138
прюфет, мацки. аз се преборих с един змей и то за 2 седмици. без тук преведено удостоверение за раждане и съдебно решение за осиновяване. дадоха ни унтерхалтфоршус. нали ситната е с баща неизвестен. пише си го черно на бяло в акта за раждане. и осиновяването не сме давали за анеркенунг. абе направо съм приятно изненадана. че е и на всичкото отгоре непълно осиновяване и то само от мен. тук това се води швахе адопцион. обаче хората излясоха свестни и днеска дойде бешайда. сега нападам останалите институции. обаче там сложно, защото трябва да доказвам какви доходи имам в бг и защо аджеба не искам да беантрагвам харц фир, след като не работя. май ще взема една декларация от мама, че дава пари, та да мина без да изиквам един тон документи от българските учреждения,където както знаете е пълно с мили, любезни, бързоработещи и услужливи хора.
ВЕЧКЕ, пратих ти онуй нещо, трябва да е пристигнало. дай некъв телефон за връзка.

# 273
  • Мнения: 7 605
Получих мейл , че съм използвала функцията "забравих парола" . Не съм, и IP то не е моето. Взех да паранояснам. Колко ли пък е интересно във профила ми? newsm78 Мога ли по IP то да разбера кой е?

 Shocked  Само достав4ика можеШ да раzбереШ кой е. http://www.dnsstuff.com/

# 274
  • Мнения: 1 610
Нат не е лично,сигурно някой си е объркал ника, или за някой е почнал очевидно карнавала.Иска да е нат. Laughing
И аз съм за маскарад.

Спонджбоб го харесвам, даже на Мая й купих няколко неща с него. Радва му се. Но не разбира още лафовете.Иначе от баба си е научила "Со думм!" , "Шайзе"," бльоде ку" .За последния лаф ми бяха завряли л..ната и се опитвам доколкото е възможно да огранича контактите с бабата. Няма нужда да я водя на детска градина.
Борат не съм гледала.Наскоро гледах обаче Гоуст Райдер. По-голяма глупост не съм гледала.Харесвам Николас Кейдж, що такива филми взе да прави тоя човек? newsm78

Майра, спомена ни, че си счупила лаптопа, даже ти дадоха мацките идеи да си метнеш информацията на външен диск.  Crazy Става въпрос за 154 евро, не искат да ги изплащат мерзавците. Ще последвам съвета на Татяна обаче, никакви 6 месеца няма да чакам. Няма ли регламентиран фрист за обработка на документи?
МАте, честито!

# 275
  • Мнения: 4 138
nat, дано фанеш шпионина. аз ако съм на теб ще го обвиня че ми е гепил и тавата с пържолки, които съм си оставила в профила :mrgreen:http://www.wer-weiss-was.de/theme17/article1050827.html ето ти нещо по въпроса
аз сега ще ги нападам фамилиенкасето за киндергелда. да видим при мен как ще е.

# 276
  • Мнения: 2 907
.Наскоро гледах обаче Гоуст Райдер. По-голяма глупост не съм гледала.Харесвам Николас Кейдж, що такива филми взе да прави тоя човек? newsm78

Да, много тъп. И не само той, последните му няколко филма се конкурират по чудна, прелестна тъпотия. А е пич Николас.

Нат, някой ти е влязъл в профила тук във форума ли?

Мате, ти всичко май правиш с много страст  Grinning

# 277
  • Мнения: 1 636
И мен редовно ме питат,дали Томас е момиче.Миналото лято му отряzах хубавите кадрички от по 5 косъма,zа да не ме питат.Сега си е с къса коса,но като подадох документите zа градината 6ефката там го погледна и ме попита дали е момиче.Но не се впрягам.Много вагно.Да не ти пука.
Абе не Ще да е объркване на ника,мисля,че при три zадавания се праЩа майла,или?
И аz се чудех,дали Ще се маскираме като миналата год.Дайте старт от кога,че поне всички да сме едновременно маскирани.
Я кажете има ли някой,който спи беz бельо или децата са беz_имам предвид беz унтерхоzе.Аz не бях чувала и вчера чух от една майка,че двете и момчета са ноЩем беz ниЩо,освен с ноЩници,а тя и мъжът и спят чисто голи  Shocked Днес питах приятелката ми и нейните деца са беz унтерхоzе  Shocked Сега да видя,дали вие Ще ме 6окирате или аz вас  Crazy Thinking

# 278
  • Мнения: 461
Чико, и мъж ми така, на голо пижамата.  Мен все ме бъзика, че съм се опаковала преди да си легна и му минавал мерака, докато ми свали всички пластове.
Мате, остави пържолите, ама ако ми изпие ракийката леле мале. Аз отколе си я мъкна за черни дни.
Ако пропиша тия дни като гост, ще знаете що. Открих само, че е от Варна въпросния/та.
И честито, че си преборила двуглавия. Няма ли да почерпиш  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 3 521
Nat, някой иска да ти изпие ракията Laughing
Чика, аз също спя без бельо от пубертета, но ако оставя малката така, на този етап, ще има да лови риби цяла вечер.
А аз пък гледах в БГ за Президентската книга - Инди-минди, тра-ла-ла. Whistling

# 280
  • Мнения: 7 605
Ами хайде следваЩата тема да е карнавалска  Party В таzи си пиШем нормално, в следваЩата маскирано  Mr. Green

4ико, а като са голи под пижамата, колко 4есто я сменят?  Sick
Милена спи с боди под пижамката, и памперс, де  Laughing

Сърфи, все zабравям да те поzдравя zа хубавите снимки. Таzи където Симона гледа преz къЩата е много сладка. А децата сами ли си приготвиха яденето?  Laughing

# 281
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Завърнахме се - пфууу голямо ходене днеска - скапах се - по карнавали в градината, на гости, размъквай колички, деца, пфуууу гроги съм  Tired, но и всички останали  Sunglasses Sunglasses всички са по леглата - тихи игри днес ще има в нас  Sunglasses Sunglasses

Спонджбоб и ние го гледаме, ама тъй го гледаме и се вживяваме, че всичко се попива и се разиграва после в градината  ooooh! ooooh! ooooh! Аз на гъбата май само 1 нещо съм купила, а Сашко искаше и календара му за тази година да е на Спонджбоб  - ама този жълт квадрат не искам да го гледам цяла година  Crossing Arms

И аз съм "за" маскирване  Sunglasses

Аз много мразя да спя без бельо - супер неконфортно ми е  Crossing Arms

Оня ден се замислих - ако взема да си отивам в Бг, колко стола за кола трябва да пренасям  ooooh! ooooh! ooooh! и количка  ooooh! тежка е моята съдба...  Whistling Whistling

# 282
  • Мнения: 1 636
4ико, а като са голи под пижамата, колко 4есто я сменятSick
Милена спи с боди под пижамката, и памперс, де  Laughing

Това венага бе6е моят въпрос  Laughing На 2 дена се сменяло долниЩето.А другата приятелка момчетата са с ноЩница,та не попитах,а тя самата няма нито една пижама или ноЩница.
Аz съм като Децита,и на мен ми е некомфортно,дори и при 40_42 градуса бельото е muß!
Значи в новата тема Ще сме нови  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 7 605
Оня ден се замислих - ако взема да си отивам в Бг, колко стола за кола трябва да пренасям  ooooh! ooooh! ooooh! и количка  ooooh! тежка е моята съдба...  Whistling Whistling

Миналата пролет реШих въпроса веднъж zавинаги  Crossing Arms  Купих едно стол4е от 9 до 36 кг от един немски сайт с доставка до БГ, пратиха го направо на татко и сега, докато ни няма, стои в маzата, баЩа ми го монтира когато тръгва zа летиЩето да ни посреЩне  Sunglasses

# 284
  • Мнения: 3 521
нова тема - аре вадете костюмите! - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262780.new#new

Общи условия

Активация на акаунт