Първо бебче е Дарина, през АПРИЛ ще са дружина!

  • 11 523
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 436
Сладка мама, браво на теб и на малката фъстъчка. Аз съм сигурна, че добрите новини ще бъдат още по-добри в скоро време!   bouquet

Аз да се отчета след изследванията - кръвта мноооого добре, обаче..бактерии в урината  Sick и това говорело за инфекция някаква, засега изключихме бъбреци, което е мнооого добре, остана съмнение за цистит, но ще видим какво ще покаже посявката. Стискайте палци всичко да е наред. Praynig

И я да ви питам аз все по-често нощем се хващам да спя по гръб /не че много спя, ноооо/...уж не било хубаво, ама бебе не протестира  newsm78. Вие как сте със спането?

# 16
  • Мнения: 2 751
Сладка Мама  Hug
Чакаме все по-добри новини   bouquet

На мен сърцебиенето ми поспря. Явно е на периоди все пак   Thinking

Малкото рита МНОГО. Просто не знам дали и кога изобщо спи  Thinking

Сега съм пуснала тема да разуча как стои въпроса с раждане с таткото в Шейново  Grinning

# 17
  • Мнения: X
Алоха, аз предлагам другата седмица, например на 29.01 ВАРНЕНСКА среща в 18ч. в Годзила.......ама това е просто предложение! И мястото и датата и часът могат да търпят промени, така че ако някой измисли нещо по-така....

# 18
  • Мнения: 54
И аз ще дойда на срещата в София, надявам се и другите мами, които първоначално бяха заявили желание да се включат.Телефонът ми е 0898/555 220 - Ваня.

# 19
  • Мнения: 2
ПОСЛЕДНО:СРЕЩАТА В СОФИЯ-24.01.(ТАЗИ ВЕЧЕР) - 18.30 -УГО НА СЛАВЕЙКОВ.
(аз ще съм там  Grinning)
 Сладка мама много съм щастлива от добрите новини.  Hug
Здравейте   bouquet И аз ще дойда довечера.

# 20
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте в новата страхотна темичка  Hug  още малко и Сладка Мама трябва да пише за Дари Simple Smile Дано всичко върви добре както досега  Praynig Ох аз да се оплача, цяла нощ не можах да спя от болки в корема и в кръста Sad същите като при цикъл Sad пих но-шпа ама не минава Sad май трябва да ида на лекар  newsm78 дано не е нещо тревожно  Praynig на някой случвало ли му се е  newsm78

# 21
  • Мнения: 410
мен от 2 дни ми е едно такова лошо и все ми се лежи-нямам сили за нищо.дано е нормално.и каквото и да правя се измарям веднага.всички ми казват,че трябва да се разхождам поне по половин час а аз немога.имарям се,сърцето ми бие и ,и е лошо newsm78.незнам ама лежа само.лек ден мами и до после.

# 22
  • Мнения: 96
Ритка, стискам ти палци при Марков всичко да мине прекрасно Hug После да качиш снимки!
Лорелай, стискам здраво палци да не е нещо сериозно. Кога ще знаеш? За спането, аз мога да спя във всякакви пози (освен по корем, разбира се), но се въртя много.
Кали, хайде разучавай за Шейново и татковците, а после да споделяш Wink

Мойта бебка също здраво рита Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Преди време обсъждахте, че бебчетата спират да мърдат като пипнат татковците коремите. При нас също се случва така понякога, но татито ни е упорит и си седи с ръка на корема дълго. Така бебчо се отпуска и го поздравява Joy

За срещата - ще опитам да дойда, но сигурно ще е по-късничко. Ще пиша пак Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7
а някой мислил ли е за замразяване на стволови клетки?
http://www.st.lazar-hospital.com/site/10.htm#

# 24
  • Мнения: 3 116
Барби, не е лошо да те види лекар с тез болки Thinking

За стволови клетки, да, мислили сме. Живот и здраве към клиника Малинов сме се насочили.

# 25
  • Мнения: 70
лорелай, стискам палци да не е нещо сериозно. А за спането и аз съм така, но не само неволно се обръщам, а доста често бебка недоволства като съм легнала настрани, без значение наляво или надясно и се налага да се обръщам по гръб.

Barbie^girl, тези болки не са шега работа. Това са болезнените контракции, за които вече няколко момичета обясняваха, че са точно като менструалните. По-добре се обади на док, и ако трябва да те прегледа.

kalli, не си сама, и ние сме така с ритането. Няма спирка.

# 26
  • Мнения: 90
 veni-b, аз съм за среща в Пловдив. Не ходя на работа, така че ми е удобно по всяко време. Ние се видяхме веднаж с asja i desita, ще се радвам, ако се включат и останалите мами.  bouquet

За стволовите клетки и аз се замислям, но проблемът е, че трябва да намеря компания, която да изпраща свой човек на раждането за вземане на кръвта, защото не смятам да се уговарям с определен лекар за раждането. Знаете ли кой предлага такава услуга?
 
 

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 12:16 от neddi11

# 27
  • Мнения: 121
Barbie^girl, ние мислим ли мислим и още не можем да решим. Стволови клетки със сигурност ще дадем, но дали в обща банка (т.е. всеки, който има нужда би могъл да ги използва) или в частна... Какво ли не прочетох и още не съм сигурна, че цената си струва.
Между другото днес от сутринта на няколко пъти ми се появява мокро петънце на потника. Това ли е коластрата? То май няма какво друго да е.
Имам чувството, че корема ми е пораснал страшно за няма седмица и вече не мога да си нося старото бельо! И днес отивам на пазар! Ама бельото за бременни и толкова анти-секси!! #Cussing out Може да видя дали има нормално бельо в размер XXXL Simple Smile В момента съм подносила потниците на по-голямата половинка, защото моите ми се вдигат до под бюста Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Чудех се как да сложа обявление за срещите и накрая измислих анкета. Така всеки, който влезе в темата, може да ги види. Като минат срещите ще изтрия анкетата (дано да може).

Приятен ден от слънчева Варна!

# 29
  • Мнения: 96
И аз съм зле с бельото Sad Купих си страхотни бикини, безшевни и много удобни, но доста скъпи  ooooh! и сега ми се свиди пак да се оръся Blush

Общи условия

Активация на акаунт