Случвало ли ви се е......

  • 1 962
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
 Оф, Боже-е-е-е-е...Уличките около Морската във Варна...!!! Никога не мога да уцеля от първия път малката пресечка...все едно са еднакви. Особено през лятото...За мен е мистерия как мъжът ми ги цели от раз!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 175
Случва ми се.Не често, но се случва.Последния път беше в МОЛ-а.С ЛЕО обиколихме цялото трето ниво, за да я намерим Joy
И аз така, но на летището. Нали около Коледа и Нова година беше лудница, после мъглите и сигурно съм ходила поне 20 пъти като всеки път беше въпрос на оцеляване, та се мятах на първото свободно място и бегом вътре. Да де, но от много бързане все забравях къде ми е каручката. После като сираче обикалях да си я търся. Даже единия път, изтичах и трите нива, докато намеря безценното, защото поредният роднина беше с 60 кг багаж и ми беше лекичко неудобно да го разкарвам като настинал кон из паркинга. Но и това не беше най-кофти моментът. Отивам с колата на мъжа ми, взимам поредния новопристигнал, заковавам го пред изхода и се започва едно търсене -  бедна ви е фантазията. То всичко хубаво, но аз търся моята кола, та така 15 минути, през които обясних на милото как са ми свили колата, как охраната на паркинга е за убиване и ще видят те. Нищо не видяха, защото с периферното си зрение забелязах нещо мило и познато. Натоварих госта и багажа и да ме няма. Повече няма да правя така  Blush

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не мога да шофирам още.
Обаче си спомням страхотната сцена с паркирания камион във филма "Мимино".  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 152
Ооо да, случи ми се...
Бях с детето и обикалям като луда уличките с количката и се панирах.
Викам си някой ми е откраднал колата...
Голямо чудене и пулене падна Shocked. Тъкмо да звънна на съпруга ми,за да му кажа и се сещам, къде съм паркирала ooooh!
Шматка Crazy, ама като гледам не само аз съм такава, та по-добре ми стана Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 998
По-миналото лято в Каварна Mr. Green
На концерта на Deep Purple- пристигаме ,не познаваме градчето ,оставяме колата в някаква уличка и тръгваме пеш да видим къде е стадиона,където ще е концерта.
В колата остана племеника.
Като решихме  да се върнем и да влезем по-близо до стадиона  Shocked къде беше колата?Eдни улички,едни къщички!
Олеле!Звъня на племеника- не се обажда/а той не си бил взел GSM-a/!Луди полудяхме докато я намерим!После се смяхме ,че не в чужбина или в по-голям град ами в едно полуградче се изпогубихме!!!

# 20
  • Мнения: 2 229
Не,защото не съм шофьор.Обаче ми се е случвало да се кача в чужда кола. Blush

И на мен, и на мен. Laughing А в колата имаше майка с малко бебе, която ме гледаше  Shocked Shocked Shocked ...толкова се стреснах, че не помня даже дали се извиних и избягах. Mr. Green
А беше и 3-4 през нощта.. ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 550
Случва ми се.Не често, но се случва.Последния път беше в МОЛ-а.С ЛЕО обиколихме цялото трето ниво, за да я намерим Joy

и аз там я изгубих (няколко пъти всъщност)...активирам и алармата с дистанционното и я откривам по пищенето  Grinning

# 22
  • Мнения: 4 733
 Миналата седмица. Спрях на паркинга до работа. През целия ден имаше нашествие от някакви пилета, които кълвяха от дърветата и се изхождаха най-вече върху минувачите. Беше като птичи обстрел. Колата ми беше толкова о...на, че просто я подминах ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 335
Не  ... още. Имам много добра зрителна памет, може би затова. Ориентирам се идеално по молове и базари. Но се е случвало да задавам въпроса "А къде е колата?" по тъмно. Повече време ми трябва да огледам ландшафта.

# 24
  • Мнения: 5 647
Случвало ми се е да си забравя ключовете на таблото и после да ги търся, за да си отключа колата.  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, разбира се, на паркинга в Мола, с тия хиляда нива, и всичките еднакви Shocked ooooh! Аз не мога да се ориентирам с асансьора къде да сляза, камо ли оттам нататък...Та гледам да не ходя самичка Embarassed
А веднъж и аз се качих в чужда кола. И то по светло!!!Слязох от нашата да си купя кроясан и мъжа ми отби в локалното. Взимам аз кифлата и се качвам в първата срещната тъмносиня кола на пъта. А вътре един чичко Shocked Shocked Мъж ми се залива от смях, гадината, като ме видял как се намъквам в хорската кола и после ми вика "Жена, все съм си мислил, че може да си куку, ама че ще сбъркаш старо рено с ново бмв, не вярвах hahaha". Аз направо побеснях, че ме е оставил да се направя за резил, вместо да ме спаси Laughing

# 26
  • Мнения: 335
Хе-хе, току-що дадох пример в темата за затурянето, че на някои хора им се случва да забравят къде оставят колите си.
А то имало цяла отделна тема за това.

Имах позната, забележителна мацка - искаше да са такива и всичките й коли.
Та каквато и да беше новата й кола - все забележителна трябваше да е.
И беше - освен за нея. Само тя все не я забелязваше като тръгнеше да търси къде я е паркирала последно.
Веднъж се обади (беше с GPS) и попита девойчето "от навигацията", къде й се намира колата.

# 27
  • Мнения: 917
много често ако е в някой паркинг и трябва да помня 3 етаж D14 примерно  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 622
Никога до сега не ми се е случвало  Peace

# 29
  • Мнения: 157
Случвало ми се е,но понеже живея в малък град и разстоянията от едната уличка до другата не са големи и бързо я намирам.

Общи условия

Активация на акаунт