Скришно

  • 7 035
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Понякога слагам съзнателно някои неща
на такова място, че да мога уж по-лесно
да ги намеря. Когато ги потърся, установявам
обаче, че съм ги скрила и от самата себе си.
И се чудя къде да ги търся. Не може да не ви
е познат този феномен - да скриеш от себе си.

Къде търсите в такъв случай? Има ли някакви
трикове, че да запомни човек кое къде е?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Докато го прибирам, понеже знам какво ще се случи с намирането, си създавам серия асоциации, които да ми помогнат. Действа, но не винаги.
Май не се изразявам много ясно.

# 2
  • Мнения: 7 109
Обикновено химикалът съм го забола в шнолата на косата ми или липсващият предмет е в ръката ми.  Crazy

# 3
  • Мнения: X
Много съм добра в тази дисциплина.  Mr. Green
Много съм прибрана, което хич не е хубаво, защото непрекъснато прибирам неща, които две минути по-късно ми трябват, а дори не се сещам къде съм ги прибрала. Crazy

# 4
  • Мнения: 2 577
и на мен ми е голям проблем това newsm78
и все бутам нещо ценно, предимно бижута и вече доста пръстени изгорях #Crazy

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако има, то не ги владея тези трикове.
Много съм подредена по принцип, но когато съм се колебала по кой признак да класифицирам въпросното "нещо", се оказва, че после не мога да го намеря.

А ти кажи какво търсиш, може пък ясновидски умения да трябват.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 358
И моят мъх, една вечер  почерпен малко повечко скрул едни пари - и на другата сутрин, а къде бяхя??? А аз, едни скандали- каде са парите и тях ли си ги изпил......След 3мес. при пролетното почистване, в най-горния шкаф намирам аз в една тендераедни парички, и будала, казах му Embarassed А той ги беше прежалил вече #2gunfire

# 7
  • Мнения: X
Случвало ми се, е но изключително рядко. Все още паметта ми не ми изневерява.
Когато се случи, търся на места, на които най-малко предполагам, че може да съм скрила въпросното нещо.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Нормално явление за мен, в повечето случаи няма намиране.А все си казвам, че трябва да запомня къде ги слагам като ги прибирам.Но се примирих, след време като го намеря му се радвам истински.Винаги съм си била страшно разсеяна, не мога да се оправя.

  Но сега съм в трепетно очакване, преди Нова година прибрах 300лв., време им е да ги намеря Flutter

# 9
  • Мнения: 3 423
Хубавото в такава ситуация е, че
човек намира неща, които някога
е търсел, но не е намирал. Или пък
някога би търсил, но не би открил.
Аз намерих едно любовно писмо, напр.
Плюс няколко квитанции за покупки.
Няма да ви казвам какво намери мъжът ми.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Оооо, пари бях оставила в "Банкери" на Хейли, за да помня уж. Не бяха много, прежалих ги. Обаче един ден скуката ме натисна и си викам "Я да прочета някоя стара книга" и хоп: щерките се обзаведоха с комплекти дънки и яке. Хубаво нещо са забравените съкровища.

# 11
  • Мнения: X
Хайде тогава някой с мисленето и асоциациите на ДеВаня да ми даде да прочета "Банкери". Mr. Green
Леле, Доня Флор колко ли пари е намирала из книгите!Хич да не ми реват библиотекарките, че заплатите им са малки.

# 12
  • Мнения: 189
Чак да крия, не, но и аз съм много прибрана и обикновено избирам места, които според мен, ще запомня лесно. Да,да.
Прежалвам ги и после, като ги открия случайно, много им се радвам.
Пари не крия. Давам ги на заем на някоя приятелка. Когато ми ги върне, са ми спестени и ми идват " екстра" за текущия месец.

# 13
  • Мнения: 5 370
Забравям всичко и навсякъде. Странното е, че все още себе си не съм се забравила някъде, при някой чужд мъж. И аз като Де Ваня най-редовно вадя пари от джобове, джоПчета и джоПченца.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Mъжът ми не си носи халката, когато е на работа, понеже е опасно и може да стане беля. Когато се местихме през юли я прибрах някъде, за да не я загубя, докато събирам багажа, или за да не я прибера нейде, където няма да се сетя, че е.  Mr. Green А познайте дали и сега знам къде е  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт