детска градина "Светлина"

  • 761
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте!Интересува ме някой от Вас има ли представа за условията в тази детска градина.Интересува ме по-скоро яслата в Овча купел.Ще съм благодарна за актуална информация  относно таксата.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 599
На мен специално не ми хареса тази ЧДГ Светлина. Не знам дали си ходила да я видиш, но там е една държавна детска градина и в част от нея е въпросната ДГ. Помещението е доста малко и според мен доста неуютно...бих казала, че и няма светлина. Ние също искахме там понеже ни е доста близко,но аз се отказах. Да не говорим, че въпросната директорка искаше 3 вноски предварително и 1 от тези такси оставала като гарант.

# 2
  • Мнения: 1 599
Ние го записахме в ясла и ЧДГ  ПЛАМЪЧЕ - намира се в Борово. Това е една къща и си има голямо място за игри с готини играчки... къща на чико и тн. Преди горе долу 1.5 г беше 330 лв.  Препоръчвам ти да огледаш добре къде ще бъде слънчицето ти... понеже аз се бях побъркала като бях на огледи..

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 270
Моята бебка е още доста малка, но аз се интересувам от детските градини, за да съм подготвена като дойде време...А що се отнася до "Светлина" адски близо е до нас, това е главното, което ме кара да се интересувам от нея, но и Борово не е далече, така че ще проверя, благодаря Aia.

# 4
  • Мнения: 1 599
Да Светлина беше доста близо и до нас Борово въобще не ми беше по път, но те съветвам да отидеш и до 2те. Аз го пуснах на 1г. и 10 м. на ясла и когато отидох в Светлина... не останах очарована

Общи условия

Активация на акаунт