връзка с бивша

  • 8 856
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
За мен трябва спешно да кажеш на жена си какво става че да не вземе да се довлече при жена ти.Грабваш телефона и по най грубия начин я разкарваш и толкова не виждам какво сложно има но не трябва жена ти а ти трябва да я разкараш.

# 46
  • Мнения: 111
Има една приказка: "Хем сърби, хем боли"Защо ли ме подсещаш за нея?! newsm78

# 47
Има една приказка: "Хем сърби, хем боли"Защо ли ме подсещаш за нея?! newsm78
          Абсолютно си права  newsm10

# 48
  • Мнения: 25 571
Абе, Гошко, хубавецо, сети ли се да палнеш една свещичка на циганката, дето те хвалеше?  Mr. Green
Бая нанагорно ще да й е било на женицата, като гледам какъв продукт е трябвало да пробута...  Whistling

# 49
  • София
  • Мнения: 397
 Това, че е бременна, не пречи да й кажеш. Не е нищо чак толкова стресиращо. Ще стане такова, ако й го каже бившата. Бременните мислят главно за детето, но не само, понякога могат да мислят и за други неща Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 4 966
И какво толкова е станало като се чува с бившата си... newsm78

Ми аз поддържам връзка поне  ст рима бивши.С единия сме близки приятели,през ден си говорим.И какво дай да спра,защото мъжа ми ще страда.
хах.Ужас. Whistling

А и май проблема е ,че ти досажда въпросната персона.Не виждам ние тук от форума как бихме могли да ти помогнем.
На мен ако някой ми досажда -най-лесното не му вдигам телефона.След 3,4 опита-сама ще разбере намека...

# 51
  • София
  • Мнения: 553
Не, не поддържам връзки с никакви бивши. За мен това "да си останем приятели" не важи. Напротив, бих "отрязала" още от първия път всякакви опити от негова страна. За мен настоящето е важно и миналото няма никакво звачение. Ако обичаше жена си, така както твърдиш, щеше да отрежеш това момиче още от самото начало, а ти дори си говориш с нея за по-дълго, когато нямаш работа. По този начин й даваш може би и някакви надежди и на нея, а ако жена ти разбере, че въобще още си говорите с въпросната госпожица, сигурна съм няма да й стане приятно. В такива случаи аз съм крайна и не мога да си помисля аз или той да поддържаме каквато и да е връзка, пък била тя макар и само по телефона, с някой от бившите си.

# 52
  • София
  • Мнения: 289
Не, не поддържам връзка с бивши.
Явно сега е в труден период и търси ласки и утеха.
След като си толкова жалостив, в един момент да не получи ласките от които толкова се нуждае.
Понякога като нямам работа си говорим но не и давам повод да си мисли каквото и да било. Не мога да я отрежа и да и кажа да не ме търси повече и все се надявам че ще престане сама.
Не можеш да я отрежеш, защото нямаш желание. Има една поговорка : "Хем ни се иска, хем не ти стиска" И как разбра какво точно си мисли? Може да мисли, че брака ти не е потръгнал, и се опитваш да си я върнеш. Не смятам, че е нужно да гадаеш какво си  мисли тя, кажи и какво мислиш ти.  А и след като е бивша, това което се е случило между вас е минало.

не знам какво може да и скимне, може да вземе да ме търси в къщи и тогава ще трябва да се обяснявам за няма нищо!
За да нямаш проблеми с настоящата ти жена, най-добре да престанеш да си общуваш с бившата.
А след като смяташ, че няма нищо притеснително във взаимоотношенията ви, защо не споделиш с жена ти? Тъкмо няма да ти се наложи  в  бъдеще да и обясняваш за няма нищо.

# 53
  • Мнения: 1 186
 smile3555.... бил милостив....абе човеко осъзнай се...ами тя жената утре може да си поиска да я оправиш и ти от съжаление,какво..-ще се боцнете newsm78 ooooh!.....това че на теб така ти отърва тази мадама да те търси постоянно,май вече е твой личен проблем......едно е като не ти е приятно да те търси и ти да и го кажеш директно и без овъртания,а съвсем друго е когато на теб това ти харесва и ти доставя удоволствие че си търсен Peace
Или я разкарай тая досада или кажи на жена ти-тя да я разкара Peace

# 54
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,хайде сега милостив си бил.......!?Някакво по умно оправдание за да се срещаш с бившата си приятелка не можа ли да измислиш?С поведението си даваш празни надежди на момичето,пък после тя била досадна..... Можеш да я определиш като такава ,ако ти си заел стабилна позиция,но при така изложените факти........заслужаваш от два стола да паднеш на земята!

# 55
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
........заслужаваш от два стола да паднеш на земята!
Май натам вървят нещата  hahaha
Според мен автора обича и му харесва да е обект на женско внимание иначе до сега 300 пъти да  беше разкарал натрапницата с по сериозен мъжки тон  hahaha

# 56
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahahaМъже............. Twisted Evil

# 57
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Тоя е под въпрос  newsm78

# 58
  • Мнения: 231
Ох, като чета и така му се ядосвам на тоя че ми идва да го наритам. Ай да му имам и възпитанието и съжалението,аман от такива баламурници.Трябва да си мъж на място,кво ша си говорите пък обяснявал и деликатно.....Резачката и тва е!  newsm29

# 59
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не.........просто на човека му се вдигат акциите по този начин......и изобщо не му е безразлично отношението към бившата изгора.......лоша работа........ да не си на ясно със себе си.......

Общи условия

Активация на акаунт