количка mutsy

  • 21 757
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
Здравей Ники,
поразгледах и за съжаление тази кошница май не става за Спайдъра... но ето снимки на нашата


(дано да съм се справила, че за 1ви път качвам такива снимки  Embarassed)

# 46
  • Мнения: 19
Както виждам не съм успяла, но ще опитам пак...

# 47
  • Мнения: 19
ето го и въпросното кошче най-после  newsm47

това е най-легналото положение


а това най-повдигнатото

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Много ти е хубава количката, със здраве да си я ползвате!
Мисля, че това кошче определено няма да стане на Спайдъра.

# 49
Честита придобивка!!! WinkДа си я ползвате със здраве!!!За колко ти излезе този комплект newsm78 че аз поръчах на мъжо да гледа в Австрия за тези колички на какви цени са ама уж се бях спряла на спайдъра....ама още мислим но твоята направо е супер поздравления за покупката!!!

# 50
  • София
  • Мнения: 6 011
Вики86, не знам за Австрия, но мои близки в Италия провериха колко струва Спайдъра там. Комплекта количка, дъждобран, чувалче и чанта е със 140 лв. по - евтино то България. Обаче тук пък имаш две години гаранция, което не е за подценяване.

# 51
  • Мнения: 19
Здравейте,
значи количката ни излезе към 1400 лв., което включва коша от снимката, летния вариант със сенника, раница и още един кош, които е за вече седящо детенце и е седалка с кормило отпред все едно самото то кара количката. Също така гаранцията е 6 месеца, а не 2 години.
Хубавото на тази количка е, че всичко се продава по отделно, т.е. можеш да си купиш например само шасито + който и да било от кошовете...
Успех в търсенето на всички  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 39
Момичета днес мъжо ми се обади от магазин в Австрия в който предлагат Мutsy и Qunny
 Mutsy-3 rider -499  евро пълен комплект на промоция 
 a
 Quinny-Speedi Sx- комплект с  кош Dreami-290 евро   Shocked #Crazy #Crazy #Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 6 011
Не се учудвам. Количките в Бг са с много завишени цени.
Моичка, защо само 6 месеца гаранция, на мен ми казаха, че е 2 години.  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 153
И аз питах специално за гаранцията - казаха ми 2 години.

# 55
  • Мнения: 39
moi4ka   може ли малко въпроси относно количката Embarassed Rolling Eyes колко тежи,
дръжката регулира ли се ,предното колело застопорява ли се и дали летния вариянт се обръща с лице към майката? Благодаря ти бредварително!!! Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 6 011
Моичка, един въпрос и от мен - тази раничка на същата марка ли е?

# 57
  • Мнения: 19
Момичета, привет.
Понеже не влизам много често затова се забавям и с отговорите  Embarassed
Отзад напред: раничката е също mutsy, закача се и за летния вариант, има и още една, която е само от плат, но лично на мен тази повече ми хареса, макар че прилича малко на прахосмукачка.
Не съм я мерила лично колко тежи, но тези модели колички са горе-долу с едни кг.
Дръжката има 3 или 4 положения на височината, предното колело се застопорява и летния вариант се обръща и към майката.
За гаранцията да си кажа честно отначало и аз бях чула, че е 2 год., но после реших, че не съм разбрала.
Гледам гаранциите в момента- шасито+летния вариант имат 12 месеца гаранция, а кошницата за кола- 6 месеца. Даже се обадих в Ивентас и ми казаха същото...

# 58
  • Мнения: 39
Моичка много ти благодаря за инфото наистина ми помогна Grinning още веднъж, със здраве да си я ползвате Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря и аз за инфото!
Раничката изглежда страхотно.
Със здраве да си я ползвате!

Общи условия

Активация на акаунт