Мойта тема

  • 6 093
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
Каси, безкрайни благодарности за твойта тема! Записвам се, че съм баш за нея. Как може да съм такава голяма бяла птица, как може да се доверя на един очевАден ЕРД?!? Как??! Нямам отговор.

# 31
  • Мнения: X
Бърди, твойто БНД много заинтересовано...
Каси, честито ти име! Онова предишното хич не ми харесваше. Беше страшно депресарско.
Ами - още съм в оная фаза на самообвинения, която почна преди доста месеци. В допълнение и нови простотии сътворих, така че - че съм идиот е ясно, ма от ония - скритите лимонки.  hahaha

# 32
  • Мнения: 2 336
Уф, и днес съм крива още със ставането. Едни велики мисли ми минават през главата, че ще се побъркам. Даже вече не са за шоколади.
Трябва да виждам БНД-то всеки ден. Страх ме е. Признавам си.

# 33
  • Мнения: 1 809
Сиси, и аз станах с д-то нагоре пак.Напоследък ми е нервно,но днес направо е нетърпимо ooooh!Напоследък не се чувствам удовлетворена от живота си ,цикля на едно място и това ме побърква.Някой ще каже,ами то от мен зависи да променя нещата.Ами да,така е...но лошото е,че напоследък нямам сили и енергия да направя това.И признавам си,аз изпитвам страх точно от това-че съм се оставила на течението,което по принцип не е типично за мен. Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 17 281
Малвина и аз в момента с пускането по течението си се боря със зъби и нокти.
Нищо не ми се прави, ама като казвам нищо – наистина това имам предвид.
Утре съм канена на едно забавно женско парти, което се очертава наистина хубаво, уредила съм и Иво да спи у свекърва ми и всичко … а снощи мислих и обмислях варианти как да не ида. Ама ще се взема в ръце и ще отида де, не мога така да продължавам.
Освен това усилено търся жена да води Иво на таекуондо 3 пъти седмично от 6:30 и аз да си го прибирам в 8 и смятам през това време да ходя на фитнес, че нещо само с диета не става.
Освен това в момента в работата ми се случват толкова промени, преструктурирания и всякакви екшъни, че не е ясно какво ще се случи утре с тези нови собственици и сме хем на тръни, хем безкрайно демотивирани.
На всичкото отгоре днес сутринта Ивака ми тропна инфото, че се е бил в училище. Единия път понеже го ощипало някое дете – айде как да е, защитил се; обаче в другите случаи – понеже се бил изнервил. Което ме изправи на нокти, не може да скача на бой като се изнерви. Ще трябва да се наказваме, ама не знам още как...
Ох  Tired

# 35
  • Мнения: 1 809
Birdy ,ама верно едно към едно сме с теб.Същата картинака съм-имам примерно уговорка за излизане,навивам се и след малко започвам да търся вариянти да не отида.Или пък изляза и по някое време започвам да съжалявам,че съм излязла.Иначе в работата си имам сигурност,но пък е адски изнервено .Да не говорим,че длъжността ми е такава,че съм 24 на разположение-вече мразя звън на телефон Tired
Иван и той от време на време ми сервира,че  се е бил-ама то понеже бил рейнджър и трябвало да защитава слабите..

# 36
  • София
  • Мнения: 17 281
Еееееех, Малвина, направо си си добре ти с рейнжър у вас  Joy
Иначе ти май не беше в София, нали? Щях да ти предложа да се теглим взаимно за косите  Mr. Green  Ама то и виртуално става – я да се стягаш и да излизаш  Naughty hahaha

# 37
  • Мнения: 2 336
Ех, Бърди тъкмо си помислих, че вече си живнала. И аз искам да ходя на фитнес или на плуване. Ама как да стане - до де ида и ще трябва да се връщам, че е време за цоцкане.
Поне Ицко не ми прави проблеми за сега в училище.
Като се събирам с приятели ми е тъпо. Всичките са сдвоени, чувствам се някак излишна, не на място. А това са семейни приятели. Обичам си ги.
Който има възможност да излиза - да го прави! Я стига си си седяли вкъщи с книжки и тв-та. Като станете на 60 какво ще правите.  Naughty

# 38
  • Мнения: 1 809
Еееееех, Малвина, направо си си добре ти с рейнжър у вас  Joy
Иначе ти май не беше в София, нали? Щях да ти предложа да се теглим взаимно за косите  Mr. Green  Ама то и виртуално става – я да се стягаш и да излизаш  Naughty hahaha

От Бургас съм,ама приемам и виртуално теглене за коси,за уши...както дойде Simple SmileИ..обещавам-стягам се и ще излизам.Поне при мен не стои проблема на кого да оставя детето.Въпреки,че по принцип предпочитам да ангажирам родителите си възможно по-малко.Но пък аз и не прекалявам ,така че знам че няма да ми откажат.Дори напоследък майка тактично ме побутва да започна да излизам повече.На,хората искат да излизат,а няма на кого да оставят децата.Мен пък ме карат да излизам,а  се опъвам .Ама признавам си-голяма патка съм ooooh!

# 39
  • Мнения: X

Като се събирам с приятели ми е тъпо. Всичките са сдвоени, чувствам се някак излишна, не на място.
Сиси, това минава, спокойно.
Почти всичко минава. С времето. Казвала съм ти.
Едно не минава - като видиш бременна жена на улицата или по телевизията. Е те това не минава. Може би, като/ако забременеем пак... може би последния спомен важи с най- голяма сила - и тогава ще си спомняме хубавото.

А аз иначе горе доле имам на кой да оставя детето - за вечер говорим, само за вечер. Но за през деня не вървят нещата - като е болен или яслата почива. Майка ми работи, включително повечето съботи и недели. Бляк бляк. Но за вечер ми връзва.

Честно казано се усещам как започвам да си фантазирам за другата рода - как ще ми го взимат поне 1/2 ден уикенда, или да изляза, или да полежа, или просто да изчистя и сготвя за 1-2 дни на спокойствие.
Ощипете ме да се събудя, моля.

Този път не, но на следващата среща ще им кажа, че аз няма да отида, да се оправят с детето сами. Слагам памперсите и мокрите кърпи в чантата - и да се забавляват. Стискайте палци.

# 40
  • Мнения: 1 023

Като се събирам с приятели ми е тъпо. Всичките са сдвоени, чувствам се някак излишна, не на място.
Сиси, това минава, спокойно.
Почти всичко минава. С времето. Казвала съм ти.
Едно не минава - като видиш бременна жена на улицата или по телевизията. Е те това не минава. Може би, като/ако забременеем пак... може би последния спомен важи с най- голяма сила - и тогава ще си спомняме хубавото.

...

а бе, не е така.
аз харесвам бременни. и им се радвам. ще имат бебе. дете. хубаво е.

# 41
  • Мнения: 2 336
Аз Ицко до 4 години не го давах и на майка ми. Мъкнехме го навсякъде с нас. Ама и той беше диво лапе. Как заспиваше в дискотеки, в таверни, по нощни плажове. С него танцувах повече отколкото с онзи търтей  баща му.
Сега обаче и на свекървата го давам и то с приспиване по някога. За Ангел не ми се мисли как ще се откъсна от него. Ама и аз съм една - хем сърби, хем боли.
Каси, връчвй им го. Никой не е длъжен да им гледа внука!!!  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 6 999
И аз в темата на "кривите".  Rolling Eyes
Нямам причина конкретна, освевн ПМС и безброй малки нещица, които ми вгорчават живота. Като дете дето не ще да става от леглото сутрин в следствие гоним училищния автобус, за да отиде все пак на ски. Бивш, който не се сеща да се обади и аз му вдигам скандал, а той ме пита "Олекна ли ти?" - все едно гледа на мен като на лятна буря... Колега, който трябва да навиквам на всеки 2 седмици иначе започва да ми създава проблеми...  Twisted Evil

# 43
   Каси ме кефи! Фантазирай си за другата рода... и аз така от време на време и като дойде майката на ЕРД-то ме срива на земята. Даже ако мога въобще не бих и оставяла 3м си дъщеря...ама трябва да работя...Последно и даде натурален сок на ВВВ в шишето, а носеше селски ябълки(разбира се бях ги помолила) за фрешчета.  
   Някой ден дано мога да си напиша историята от игла до конец...в момента АДА Е ТОТАЛЕН.
Чудя се дали да го гоня...ако го направя няма кои една вода да донесе. За неговото мнение няма смисъл да пиша, обичал ме, бил до мен и т.н. всичко останало било глупости, включително и обажданията на любовницата му на моя домашен телефон.
   Аз съм зодия Телец...търпелива, но не издържам, даже ме е страх да не направя някоя голяма глупост, защото съм агресивна...
   Имам позната циркова актриса - трапец, тя хвана мъжа си, разбира се беше родила с дете на месеци... и я осъдиха условно... няма да навлизам в подробности и двамата ги беше направила на дреб.

# 44
  • София
  • Мнения: 17 281
Ооооох, ох, ох  #Cussing out  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт