Бебешката количка

  • 1 744
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7
 Здравейте,искам да се консултирам с вас относно цвета на бебешката количка. Харесала сьм си количка на Qeeny в искрящо зелен цвят,мислите ли че този цвят е подходящ за момче? Има я сьщата и в син цвят и се колебая Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Според мен е подходящ, всъщност почти всеки цвят става, освен розовия за момче. Ако зелената ти харесва повече, купувай  Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Разбира се  Peace Аз не одобрявам когато някой купува само синьо за момче или розово за момиче.Вземи тази която си харесала Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 618
Избери това, което на теб ти харесва повече. Аз имам момиче и тъмно синя количка  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Разбира се, че е подходящ цвят за момче.
Аз обичам да обличам сина ми в такъв искрящо - зелен цвят.

# 5
  • Мнения: 2 000
Ами избери този цвят, който на теб ти харесва повече.

# 6
  • Мнения: 238
 Вземи си тази, която ти харесва, при всички случаи ще те питат "Какво е -момче или момиче?", без значение от цвета в който си го облякла малкия. Моята количка е кафява, бебето ми е в синьо и хората ме питат, така че няма никакво значение, важното е да се чустваш добре, когато я возиш.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 217
Винаги когато мога гледам да избягвам синьото като цвят за детето ми.
На изписването беше облечен изцяло с дрехи в зелено-много нежно и приятно.
Сегашната количка ни е оранжева.
Лятната мисля да е също различна от синьо.

# 8
  • Мнения: 353
Ако имаш в предвид цвета APLEE GREEN REFLECTION на Quinny, страхотен е и за момче и за момиче.А ако е електриково зеленото,също е готино,купувай смело,стига с това синичко за момче и розовичко за момиче.  bouquet

# 9
  • Мнения: 545
Купи тази,която ти е харесала.

# 10
  • Мнения: 11 003
Това зелено е APLEE GREEN REFLECTION и е разкошен цвят! Heart Eyes Подходящ е за момче и е много по-свеж от баналното синьо. Peace

# 11
  • Мнения: 961
Вземи този цвят, който харесваш. Стига момченца в синьо и момиченца в розово. На че е лошо, но е твърде преекспонирано.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 084
Естествено, че е подходящ - само розавото не е удачно всички други цветове са си ок и за момче и за момиче....
моят син имаше оранжева количка...не ме е притеснявало това, напротив беше ми свежо и се радвах....

# 13
  • Мнения: 1 029
Разбира се, че е подходящ. Щом зеления повече ти харесва, вземи тази количка. Никъде не е казано, че нещата за момчетата непременно трябва да са в синьо...

# 14
  • Мнения: 2 172
Не е ли твърде агресивен искрящо зеления цвят  Thinking Аз лично не бих взела зелена количка за детето си независимо дали е момче или момиче,но може би защото това е цвета,който най-много мразя(просто не ми отива и не го възприемат очите ми)  newsm78 Но щом на теб ти харесва,не виждам нищо лошо да го вземеш,абсолютно неутрален е,подходящ е за момченце  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 44 084
агресивен е колкото яркото синьо, яркото розаво, червеното, оранжевото и т.н.  ама това никой не го е притеснило до сега. така и така той цвета е само мама да радва, на бебето не му пука в какво се вози и спи...

# 16
  • Мнения: 491
на бебето не му пука в какво се вози и спи...
Важното е на теб да ти харесва Grinning

# 17
  • Мнения: 721
Аз си бях харесала точно този цвят, но за момиченце Embarassed. В крайна сметка не се спрях на Куинито де... Но цветът е унисекс, просто е супер  Peace

# 18
  • Мнения: 4 362
Мисля,че няма подходящ цвят,всичко е подходящо,моята дъщеря имаше две колички в синьо.
Питаха ме "момченце имаш,нали"  Grinning А една приятелка ми беше разказала,как я срещат и и казват "е щом е синя,значи момче имаш",а тя отговаря "е ако е зелена жабче ли ще имам"  Mr. Green

# 19
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Купи тази която на теб ти хареса.

# 20
  • Мнения: 1 174
Не е ли твърде агресивен искрящо зеления цвят  Thinking Аз лично не бих взела зелена количка за детето си независимо дали е момче или момиче,но може би защото това е цвета,който най-много мразя(просто не ми отива и не го възприемат очите ми)  newsm78 Но щом на теб ти харесва,не виждам нищо лошо да го вземеш,абсолютно неутрален е,подходящ е за момченце  Peace

Агресивен - не, ярък е за мен.Въобще всичко зелено за мен е прекрасно, но наистина е въпрос на възприятие. Simple Smile

Едната ми количка е в оранжево (мандарин), и я ползвам за лятна, а другата е в тъмнозелено, ярки синьо и зелено.
Въобще всички модели и цветове на марката за мен са повече от подходящи за бебенцата ни (дизайнът не е на второ място) и са унисекс.

# 21
  • Мнения: 2 131
Разбира се, че  цветът не е от значение. За момче аз не бих се спряла само и единствено на розово. Иначе нашата количка в момента е оранжева. Обличала съм сина си и в червени дрешки и много му отива.

# 22
  • Мнения: 351
Аз исках зелена количка,но не намерих такава която да ми хареса като модел,тук нямам голям избор!
Така че купих оранжева... Grinning

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Според мен зеленият цвят е подходящ и за момиче и за момче. Даже аз мисля да си взма количка в светло зелено. Peace

# 24
  • Мнения: 363
щом ти е харесала зелената,взимай я!

# 25
  • Мнения: 1 080
Тоя цвят е много готин, пък и зеленото е ОК и за двата пола!!!

# 26
  • Мнения: 274
малко  офф...
и  мойта    е  зелена   и  много    си  я   харесвам...става и  за  момче   и  за   момиче.
Все    пак,    струва  ми  се   най-важни    са  колелата, колкото са  по-големи,  толкова  по-здрава е  количката. Мойте    познати  се   побъркаха  да   си   поправят   колелата   на   количките...а   мойта   не е   трепнала... newsm78

# 27
  • Мнения: 756
аз отдавна се каня да нупяа точно тоди цвят quinny, дори сега съм харесала стрхотен chilli flame reflection- не робувам на синьото за момчеф ,е не бих му взела нещо розово

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
Избери това, което на теб ти харесва повече. Аз имам момиче и тъмно синя количка  Peace
Аз също,цвета няма никакво значение.

# 29
  • Мнения: 8 999
Абсолютно никакво значение няма цвета на количката, стига на теб да ти харесва. Може да сложиш момче и в розова количка, ако това ти допада. Само си прави сметка да не е много светла, че ще трябва често да я переш.

# 30
  • Мнения: 371
Не виждам защо изобщо се чудиш щом ти харесва взимай я  Peace

Общи условия

Активация на акаунт