Какво хапват бебчетата ви на 7месеца

  • 517
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Мамчета искам да ви попитам какво давате на бебчетата си за хапване? Малкия е на 7месеца и 10дни и му давам: АМ, пюре,каша, 3-4 пъти съм давала жълтък и 2 пъти кисел! Друго какво мога да приготвям за хапване! Целувки и благодаря за отговорите

# 1
  • Мнения: 724
Аз давам АМ,пюрета всякакви разрешени за нейната възраст,каша,бисквити,попара/не я харесва/,сокове,намачкани сурови плодове/ябълка и банан/,сирене/слагам го в зел.пюрета/,жълтък не съм давала все още.

# 2
  • Мнения: 5 940
Към 5.00-АМ
9.00- овесени ядки, елда, просо, пшеница или готова зърнена каша с АМ и сирене
13.00-месно или зеленчуково пюре
16.00-плодово пюре
19.00-АМ

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 523
7:30 - АМ
11  - плодово пюре, плодово пюре с малко каша, сурови плодове с малко каша (каша за сега е ял само оризова на ХИП)
14 - зеленчуково или месно пюре
17:30 - 18 - АМ
20:30 - АМ

Скоро ще започна да давам сирене, а жълтък след поне още месец. От време на време гризе бисквити на ХИП (така му въведох глутена).

# 4
  • Мнения: 27 524
АМ, каши, зеленчукови пюрета, плодови пюрета, пресни плодове, кремчета и йогурти.
На тозие етап е достатъчно това, което даваш.  Peace

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
АМ, каши, зеленчукови пюрета, плодови пюрета, пресни плодове, кремчета и йогурти.
На тозие етап е достатъчно това, което даваш.  Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 195
7.30 АМ
11.30-12.00-зеленчуково или месно пюре
16.00 каша
20.00 АМ
а между обедното и следобедното хранене или между следобедното и вечерното хранене-плодове.
понякога ръфаме сухари

# 7
  • Мнения: 232
АМ, плодови пюрета/месни и зеленчукови не яде/,попара със сирене,каши,няколко пъти давах супа, бисквити във млякото, смачкан банан/това му е най-любимото/

Общи условия

Активация на акаунт