изненада,касаеща пола

  • 3 783
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 155
Как може да имаш предпочитания за пола и какво значи за момче не искам и да чуя...... Shocked.Детето си е дете независимо от пола, то си е твое и е най-прекрасното същество на света. Що за глупости са тва??????????? ShockedКато го гушнеш ще осъзнаеш че не си обичала НИКОЙ друг така.

# 46
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ако се роди момче, го върнете на щъркела и си направете ново  Flutter
Ама за второто си избери друг щъркел!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 363
Ако се роди момче, го върнете на щъркела и си направете ново  Flutter
Ама за второто си избери друг щъркел!  Mr. Green

не искам второ! и не знаех,че има каталог на щъркелите!

# 48
  • Мнения: 27 524
Ако се роди момче, го върнете на щъркела и си направете ново  Flutter
Ама за второто си избери друг щъркел!  Mr. Green

 Joy

# 49
  • Мнения: 1 762
аз исках да имам момче и имах предчувствие, че ще е момче...в 15 гс обаче ми казаха, че "най-вероятно е момиче". Няколко седмици живях с мисълта, че ще имам момиченце и нито за момент не ми е хрумнало, че няма да го обичам, защото не е от предпочитания пол...пожелавам ти да имаш момиченце   bouquet

# 50
  • Мнения: 4 965
Ето затова човек трябва да прави деца, чак когато е готов за това.  Naughty

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Как няма да го обичаш ?Това е твоето дете,носила си го до сърцето си 9 месеца,усещала си как живее в теб,пънала си се да го раждаш а когато го видиш повярвай ще го обикнеш от първият миг ,каквото и да е!Аз в началото исках момиче но сега честно ти казвам не мога да си предствя да беше момиче ,толково си обичам момченцето ,че .....................просто не мога да го опиша!
Подкрепям напълно.И аз винаги съм искала момиченце но в момента в който разбрах, че ще имаме бебе бях на 100 процента сигурна, че ще е момченце и за миг не съм се съмнявала, че ще го обичам защото не е момиче.Ето, че сега второто ще е с розови гащи, но момченцето си не го сменям за нищо на света Peace

# 52
  • Мнения: 363
Ето затова човек трябва да прави деца, чак когато е готов за това.  Naughty

това бебе е планирано и е правено с много любов! просто искам много да е мома, това е!

# 53
  • Мнения: 3 092
още веднъж се извинявам, но е ужасно да чакаш дете и да имаш гадното чувство,че, ако е момче,няма да го обичаш толкова!
хормони , хормони !  Laughing
Какво да ти кажа --ще си го обичаш силно и стига си си мислила за  това ,че чак и две теми за два дена да пускаш. Радвай се на бременността си .

# 54
  • Мнения: 774
 Някой беше казал: "Никой мъж няма да те обича така силно, както синът ти".

 Трябва да си от желязо да не устоиш на такава любов!  remybussi

# 55
  • Мнения: 1 197
Повярвай каквото и да е детето ще го обичаш

# 56
  • до канала
  • Мнения: 518
...като си помисля само колко много жени има които никога няма да усетят бременността и това едно малко същество да подритва в корема.....и някои  от тях ти четат темата....ми тава много тъжно.
Извинявам се ако съм засегнала някого.

# 57
  • Мнения: 363
...като си помисля само колко много жени има които никога няма да усетят бременността и това едно малко същество да подритва в корема.....и някои  от тях ти четат темата....ми тава много тъжно.
Извинявам се ако съм засегнала някого.

е,айде изгорете ме на клада сега!!!
нали уж затова  е тоя форум - да споделяш кво ти е?!
пишман останах,че съм написала темата!

# 58
  • Мнения: 753
е и аз много исках момиче, но сега не си давам момченцето, има време ще си имам и момиче

# 59
  • Мнения: 1 900
Никога, нито преди да забременея, нито след това не съм си представяла че няма да обичам детето заради пола.
Направо не мога да си представя че има такива майки. Не искам никой да обиждам, просто не го разбирам това.
Когато си заченал едно дете с желание и любов, няма значение дали това дете ще се роди определен пол(който аз искам), дали ще е с очите който съм си представяла и ще изглежда както съм мечтала, за мен нямаше да има значение ако детето ми беше болно или с недъг.

Любовта ми към него е безрезервна, тя не изисква, тя дава.

...като си помисля само колко много жени има които никога няма да усетят бременността и това едно малко същество да подритва в корема.....и някои  от тях ти четат темата....ми тава много тъжно.
Толкова е жалко найстина  Sad

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 15:47 от Котаранка Писанкова

Общи условия

Активация на акаунт