Какъв вариант НОКИА - слайд или с капаче?

  • 11 138
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 337
Моя е 6085, единствено камерата не е кой знае каква, vga, но аз си имам цифров фотоапарат и това не ме бърка. Ако просто ти трябва здрав телефон с капаче това е. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 519
За Nokia 5300 - страхотен е! Слайдът го ползвам само ако пиша sms-и или набирам цифри. Но аз си избирам номерата от последно прозвънени ... така че нямам забележки.
А за разхлопването - нормално е да се разхлопа, но луфт има, за да не се дере като се затваря.

elimih - Гумираното покритие може да си го чистиш с клечка за уши, намокрена и с мъничко сапун

# 32
  • Мнения: 65
А някоя от вас виждала ли е вече in real новата Nokia Sapphire Arte?Мисля,че е страхотен телефон,макар и оказва се доста скъп.
http://www.luxist.com/tag/nokia-sapphire-arte/ Ето как изглежда Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 20:31 от Mila_m

# 33
  • Мнения: 157
Аз съм за 6500 Classic. Перфектен звук и картина, добра камера. Има памет за над 100 MP3ки. Невероятен е. Единствен недостатък - слаба батерия - около 4 дни, ако не го бъзикаш Sunglasses

# 34
lindichka много ти благодаря, ще пробвам Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 926
Имам два слайд-телефона, един Нокия и един Самсунг.
Много съм доволна и от двата.Нямам никакви забележки  Peace

# 36
  • Мнения: 4 362
ПОлзвам Nokia N76 с капаче,въобще не ме интересува дали е модерно или не,важното е на мен да ми харесва  Peace
Досега повечето телефони са ми били с капаче,проблеми не съм имала

# 37
  • Мнения: 19
мисля, че и при двата рано или късно се появява "разхлопване", но клоня към слайд. ползвам нокиа Е 65, засега съм доволна, аз по принцип като си купувам телефон, гледам да е удобен , а слайдовете са такива, че можеш да реагираш с една ръка по бързо.

# 38
  • Мнения: 1 701
Вече две години ползвам 6111 /слайд/. Разхлопа се още през първата седмица, но пък след многократни неравни битки с дъщеря ми, още си е читав.  Crazy Разхлопан, но работи!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт