Тийнейджърите VIII

  • 17 871
  • 337
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 900
Хайде да ги пратим заедно - децата на мамите от форума - внушителна групичка ще се посъбере и отстъпка даже ще ни направят  Laughing

Е те на това му викам телепатия!!!
Точно това си мислех - навита съм!!!

Тъкмо навивам и Алекс  Wink
не че има нужда от навиване де  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 197
... Хайде да ги пратим заедно - децата на мамите от форума - внушителна групичка ще се посъбере и отстъпка даже ще ни направят  Laughing

Хайде, тъкмо ще ги обединява лудостта на майките им, пишещи в "бебешки" форуми (пубертетски полу-цитат)

  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 272
Утре всички да наминете през Радисън и после да обменим инфо!  Naughty
Пращаме ги и окото ни не мигва - направо сформирахме бъдещия елит  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 197
Аз няма да ида утре, че девойката не ще да си промени плановете, а пък аз държа да ходим двете. 
Може би в неделя...  newsm78
Да си записвате, ей, че ще ви чакам тук! 
И да питате за цени и какво включват!

# 19
  • София
  • Мнения: 346
Моят синковец не го вълнуват тези курсове и летни школи  Confused Ако можеше от къщи пред компютъра да се изучава език ( докато се играят игрите ) , щеше да е полиглот  Mr. Green
 
Полиглоти момчетата ми не са, но смея да твърдя, че и от игрите много научават. Пишат и си говорят (и даже се разбират  Laughing) с техни връстници (надявам се) от цял свят.  Hug

# 20
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ариана , благодаря , че се включи .Защото и моят това казва ( че научава езика от игрите , защото постоянно му се налагало да чете хелпове и указания ) Пък аз нали съм неверница  ooooh! Казвам " полиглот " защото има игри и на немски и френски , но той си "превключва " езика - да е английски .

# 21
  • Мнения: 1 210
Чук- чук, аз защо не съм в тази темичка?
Уич, благодаря за инфото, и ние ще отидем.
Мравче и моето гардже го бройте в кюпа с форумските деца за летните курсове. Само да ни минат изпитите лятото.  baby_neutral

# 22
  • Мнения: 4 076
Чувала съм,че езикова школа "Европа" праща деца на летни курсове по езика в Англия.Живеели при семейства.Не съм пращала дете,но отзивите са добри.
Голямата не проявява интерес,а подгответо още не смея да го пратя.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 762
Моят синковец не го вълнуват тези курсове и летни школи  Confused Ако можеше от къщи пред компютъра да се изучава език ( докато се играят игрите ) , щеше да е полиглот  Mr. Green
 
Полиглоти момчетата ми не са, но смея да твърдя, че и от игрите много научават. Пишат и си говорят (и даже се разбират  Laughing) с техни връстници (надявам се) от цял свят.  Hug

 PeaceАбсолютно съм съгласна с теб. Моят син наистина си пишеше по форумите из целия свят. Точно за игри се разправяха. Понякога съм го гледала отстрани, пише, като фурия, отговаря на няколко човека едновременно.   Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 900
didkapitka,
добре дошла - радвам се да те видя тук  Hug Hug Hug

Утре отивам с девойката.
Разрових се малко и май ще разчитам на инфо от Мравчето  Praynig
За различните колежи цените са от 445 паунда,
до 1560 - за двуседмичен курс Shocked
С Алекс си харесахме една оферта за 850 паунда,
Оксфорд колеж, но много скъп трансфер - почти колкото самолетния билет  #Crazy.

Мравче, колко ви излезе плежъра?!
А утре ще докладвам  Peace

Хубава вечер бойни майчета   bouquet

# 25
  • Мнения: 448
... Хайде да ги пратим заедно - децата на мамите от форума - внушителна групичка ще се посъбере и отстъпка даже ще ни направят  Laughing

Хайде, тъкмо ще ги обединява лудостта на майките им, пишещи в "бебешки" форуми (пубертетски полу-цитат)

  Joy
Включвам се и аз-на каката ще и дойде супер,тъкмо ще види какво наистина е да си толкова самостоятелна,колкото и се иска,пък да видим после каква песен ще запее! Laughing
А после каня всички мами от форума,които ще имат абитуриенти на гости в Асеновград заедно да изберем тоалети!Между другото повечето тукашни фирми имат представителни магазини и в София,но там цените са двойни.

# 26
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ехо, ама кога изписахте толкова в новата тема? Това с цветните лещи съм чувала, че си личи ,че са изкустени.

След 8-ми клас ходи. Всеки си познава детето и преценява ще се справи ли с дадена ситуация, или не. Когато и да ги пратите - все ще е от полза  Laughing
Хайде да ги пратим заедно - децата на мамите от форума - внушителна групичка ще се посъбере и отстъпка даже ще ни направят  Laughing
Много добра идея.

# 27
# 28
  • Мнения: 3 197
Аз си чакам, нали знаете?  Joy

# 29
  • Мнения: 901
Много съм пропуснала, но не съм влизала, откакто Ива сподели, че синът и е болен.
Както и очаквах, моето също се разболя.  Sad
Честито на КакСийка. Hug
Честито и на Мина. Hug
За ваканциите в чужбина с цел езиково обучение - горещо ги препоръчвам, професионално.
Би трябвало да съм абсолютно в час с офертите и условията на моето езиково училище за 2008 г., но не съм, защото времето за уреждане на тези неща за това лято сега започва (и щото пак съм се разсеяла, добре че сте вие). В понеделник обаче ще си направя справката и ако някой се нуждае от инфо или съвет (принципно добре познавам тези неща), да пише на лични.
Миналата година имахме много добра оферта за английски в Малта, която цена е в пъти по-евтино от Англия, а същевременно там преподават англичани, английският е официален език и е малко по-спокойно от Англия. Но пък няма Биг Бен, Окото, Лондон бридж и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт