Каква бижута харесвате?

  • 6 898
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
Ту нося злато,ту сребро,но определено златото по ми допада Laughing .

# 46
Цитат на: Karen


Da, венчалната ми халка е с естествен диамант и вече е издрал дръжките на вратите вкъщи.


Хладилник, пералня и мияна също, от към захвашащите се устройства, там където ръката се блъска в тях.

Моме темата е не да да се похвалим кой какви бижута има, а какви такива харесваме и съвети за тях моля да се придържаш към по-горното.

# 47
  • София
  • Мнения: 39 758
Нося само сребро, и сватбените ни халки са сребърни. Нося много пръстени, 4 ланеца с различни дрънкулки и обици (обаче имам само 5 дупки на ушите), и гривни Simple Smile
Имам сребърен пръстен с гранат, сега съм хвърлила око на такива обици и колие Simple Smile Само мъж ми трябва да се сети да ми направи подарък. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 877
аз нося само бижутата, които ми прави моя мъж Simple Smile))
Знам, че други такива няма.
Сребро можете да почистите и в гореща вода с веро и четка.Почиствайте си често бижутата, защото стават доста проблеми.
Носете само качествени неща, по тях ще ви познаят Simple Smile))(както и по обувките)
Оксет е гръцка фирма и повечето от моделите са крадени, качеството им е под всякаква критика. Поправяме нон стоп такива.

# 49
  • Мнения: 5 539
Харесвам сребърни бижута, както и такива от други материали - кост, глина, камъни и т.н. Жълтият метал не ми допада особено. Свързвам го с бижутата от близкото минало - разни обеци-треперушки и прочее ценности, които се предаваха от поколение на поколение.
Имам много уникати, леля ми беше една от най-добрите сребърни бижутери у нас и от нея са ми останали много неща. За жалост все по-рядко слагам бижу, само когато излизаме вечер

Общи условия

Активация на акаунт