Най-добрата спирала на L'OREAL

  • 7 239
  • 63
  •   1
Отговори

Анкета

Коя спирала е най- добрата от изброените

Опции:

  • Мнения: 90
1. 2.
3. 4.
5. 6.

# 1
  • Мнения: 231
Ползвала съм всички без третата.Бях много доволна от Архитекта,казвам бях,защото си сменям спиралите всеки път и сега пак съм с нея ама нещо не съм очарована,имам чувството че нещо са я развалили! 

# 2
  • Мнения: 779
 а коя от тях най-много удължава??

# 3
  • София
  • Мнения: 1 889
а коя от тях най-много удължава??

  И по името ще я познаеш - Телескопика !  Wink

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз най-харесвам Телескопика...
проучване ли правите... Thinking

# 5
  • Мнения: 90
Аз най-харесвам Телескопика...
проучване ли правите... Thinking
ами не бих го нарекла проучване, просто ще си купувам спирала и съм се спряла на тази марка, та затова се чудя коя от многото

# 6
  • Мнения: 757
"архитект" много удължава миглите,харесва ми

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ползвам третата, Volumissime x4 и съм много доволна. Придава много добър обем на миглите  Peace

# 8
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ползвам Телескопик и съм много доволна Grinning

# 9
  • Мнения: 4 371
Само Телескопик съм ползвала на Лореал, но много ми харесва Peace

# 10
  • Мнения: 86
Определено Telescopic  Peace. Подчертава миглите много изящно, имат обем и изглеждат почи като кукленски в добрия смисъл на думата  Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 692
Lash Architect   Peace купувала съм си няколко пъти и винаги съм оставала доволна. Прави интензивно черното, удължава, разделя.
Volumissime x 4 - много бързо изсъхва спиралата и чак такъв обем не прави.
Telescopic - май не съм ползвал  Thinking  , а виждам, че има добри отзиви.

# 12
Lash Architect   Peace купувала съм си няколко пъти и винаги съм оставала доволна. Прави интензивно черното, удължава, разделя.
Volumissime x 4 - много бързо изсъхва спиралата и чак такъв обем не прави.
Telescopic - май не съм ползвал  Thinking  , а виждам, че има добри отзиви.

аз пък по-ужасна и изнервяща ме спирала /бързо съхнеща, изправяща миглите, слепващa и т.н / от Телескопик не съм имала, но явно зависи от вида мигли в крайна сметка!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Интензифик и Дабъл Екстенжън Peace.

# 14
  • Мнения: 3 334
Дабъл Екстенжън  Peace

# 15
  • Мнения: 1 080
Дабъл Екстенжън и Телескопик!!!

# 16
  • Мнения: 3 622
Аз съм за Double Extension  Peace

Пробвала съм ги всичките

# 17
  • Мнения: 515
Телескопик - страхотна е  Heart Eyes
След нея - Дабъл Екстенжън  Peace

# 18
  • Мнения: 572
само Телескопик съм ползвала - доволна съм!

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Intensifique-вече няколко години само такава си купувам и съм много доволна!

# 20
  • Мнения: 893
Само Double Extension съм ползвала, но е страхотна...

# 21
  • Мнения: 410
Следи от Сълзи, изпразни си кутията, плз, за да ти пратя ЛС!!!
Извинявам се за спама.

# 22
  • Мнения: 40
Аз съм ползвала 1,4,5,6. Само Volume Shocking ми харесва, правеше ми миглите много дълги и обемни. Останалите спирали бяха като съвсем обикновени спирали.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 3 641
За мен Лаш Архитект. Миглите стават чудесни, сам ода не с епрекалява, че започва да ства на точета и се се рони. Иначе погледът наистина е драматичен . Simple Smile Само телескопик не съм ползвала от изброените.

# 24
  • Мнения: 1 107
И аз гласувах за Архитект-а, просто за моите мигли се оказа най-удачна

# 25
  • Мнения: 10 982
Доволна съм от Тelescopic и Double Extension. Двете за обем изсъхваха бързо и се ронеха на топчета.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 753
Не съм възхитена, но от изброените най- много ми допада Тelescopic .

# 27
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Telescopic

# 28
  • Мнения: 493
От Архитекта съм най-доволна PeaceТелескопика многоооо ме разочарова....въобще не оправда очакванията ми Crossing Arms

# 29
  • на село
  • Мнения: 822
 Преди няколко дни си купих "Телескопик".Не е лоша.

# 30
Има и Волюм х5 тя също не е никак лоша Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 476
Lash Architect за мен е най-добрата. Но последната разновидност, която си купих- сarbon gloss,  е боклук. Рони се и се отпечатва под веждите.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 753
Lash Architect за мен е най-добрата. Но последната разновидност, която си купих- сarbon gloss,  е боклук. Рони се и се отпечатва под веждите.

 Bettie Page , и аз си купих новата Lash Architect Carbon Gloss, наистина е отвратителна, направо я изхвърлих.  #2gunfire

# 33
  • София
  • Мнения: 518
Volume Shocking Peace Прави миглите много обемни и дълги,без да ги слепва Peace А Double Extension за мен е пълен боклук #2gunfire

# 34
  • Мнения: 682
Loreal Volumissime е най-сполучливата им според мен. Четох някъде, че е спечелила награда за Спирала на годината ( не си спомням точно за коя година ставаше въпрос).

# 35
  • Мнения: 372
Телескопик

# 36
  • Мнения: 148
В момента ползвам Телескопик и съм доволна в умерена степен,  бая зор видях, докато свикна да боравя с нея!
То вярно, че съм дървена малко, ама бях на крачка да я захвърля и да си купя нещо друго...
То не беше триене и слагане наново, а нося лещи, и изобщо много изнервящо докато й хвана цаката Crazy
Имам дълги , но редки мигли и със сигурност това не е моята спирала, ама ще я изтрая още малко.

# 37
  • Мнения: 2 414
Някои пробвал ли е новата  Телескопик? Wink

# 38
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
Volume Shocking ,но новата .

# 39
  • София
  • Мнения: 7 753
Някои пробвал ли е новата  Телескопик? Wink

А коя е новата ?  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 414
Някои пробвал ли е новата  Телескопик? Wink

А коя е новата ?  Rolling Eyes
В сребриста опаковка е.  Peace

# 41
  • Мнения: 4 371
Видях я в едно гръцко списание, но тук не съм я виждала. Има ли я вече?

# 42
  • Мнения: 2 414
Да виждала съм я .  Peace

# 43
  • Мнения: 1 322
Само Архитект съм ползвала и съм доволна. Една гримьорка ми каза, че х4 била хубава, но не съм я ползвала.

# 44
  • Мнения: 1 111
Видях я в едно гръцко списание, но тук не съм я виждала. Има ли я вече?
Има я, четката и е по-различна, за разделяне на миглите.Нещо подобно на Мастърпийса на МФ.
 Пробвахме я, наистина не ги слепва. Simple Smile

# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
За мен Лаш Архитект. Миглите стават чудесни, сам ода не с епрекалява, че започва да ства на точета и се се рони. Иначе погледът наистина е драматичен . Simple Smile Само телескопик не съм ползвала от изброените.
И аз така, телескопик ми се вижда мнооого неудобна за ползване  Confused От изборените не съм ползвала и тази за обем.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Аз съм ползвала спиралата за обем преди години, бях доволна и скоро пак си купих такава. Бях се насочила към някоя от новите, но продавачката ме разубеди. Сега ме е яд, че и се вързах  smile3514 Като чета колко доволни има от Архитект и Телескопик направо ми се иска да отида и да й я върна. Не че е лоша..

# 47
ползвала съм всичките но единствената която след като пробвам не съм подарила на майка ми - демек съм доволна от нея е архитекта...за нея писах в една друга тема...уникална спирала удължава не слепва и придава обем от останалите им спирали аз лично не бях никак доволна слепваха ми миглите и ги махах защото видя ли слепени мигли и направо полудявам... #Cussing out

# 48
  • София
  • Мнения: 5 289
Тоя Архитект черния е отврат,чисто нова ми седи,рони се,много е гадна. Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 3 830
Пробвала съм 5. и 6. - Lash Architect и Double Extension. Доволна съм много и от двете, но май Дабъл Екстенжън е малко по-добра. newsm78

Като гледам за коя има най-много гласове, май ще си я купя тия дни и нея Peace Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 334

Това е новата спирала на Телескопик.За мен е перфектна Peace

# 51
  • Мнения: 3 830

Това е новата спирала на Телескопик.За мен е перфектна Peace

Искам да попитам какъв и е ефектът? Удължаване, обем, комбинирано или друго?

# 52
  • София
  • Мнения: 10 858
Гласувах за Архитекта

# 53
  • Мнения: 1 334
Искам да попитам какъв и е ефектът? Удължаване, обем, комбинирано или друго?
Поне на мен ги удължава и дава обем.Но самата четка е по-удобна от предишния модел.И не напластява чак толкова.По-рехави са самите снопчета Whistling

# 54
  • София
  • Мнения: 7 753
Искам да попитам какъв и е ефектът? Удължаване, обем, комбинирано или друго?
Поне на мен ги удължава и дава обем.Но самата четка е по-удобна от предишния модел.И не напластява чак толкова.По-рехави са самите снопчета Whistling

Stundji , значи я има вече в Бг ?  Thinking

# 55
  • Мнения: 1 334
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 7 753
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

Мерси, ще я пробвам в скоро време.   bouquet

# 57
  • Мнения: 110
Мммм определено Телескопик! Невероятни стават миглите!

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

Мерси, ще я пробвам в скоро време.   bouquet
Иля, има я в Бонжур със сигурност я гледах, даже доста и се зачудих, но си взех спирала на Исадора от Драка и не съжалявам  Flutter

# 59
  • Мнения: 957
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

Мерси, ще я пробвам в скоро време.   bouquet
Има я в сити центъра ..днес я видях...нещо от рода на новия мастерпиис на МФ..

# 60
  • Мнения: 1 111
  Вече наистина се убеждавам, че като пишете четете само последното мнение. Grinning
Да,даже е на пазара от около седмица Peace
  Тази спирала я има в магазините от началото на януари. Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 302
А за този архитект на Лореал за черната ли става въпрос (има сива и черна)... Ако е за нея хич не съм доволна... 3 дена трябва да я махам от очите си и все остава с какви ли не препарати съм опитвала да я отстраня Sad иначе съм имала и сивият (по стар е) но бях очарована от него и затова реших пак лореал но....

# 62
  • Мнения: 493

Това е новата спирала на Телескопик.За мен е перфектна Peace

Въобще не съм доволна,не ми удължава миглите само ми ги разделя.Страшно съм разочарована.... Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 158
Volumissime x 4 - от години позлвам само нея и определено съм много доволна...

Общи условия

Активация на акаунт