къде няма стафилококи?

  • 1 927
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте майчета !
Предстои ми раждане и много ме стресират стафилококовите инфекции.
Къде в София няма такива, и дали в частните клиники е по-малък шанса от такава инфекция?
Благодаря ви  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 814
По принцип май навсякъде. Аз родих в УМБАЛ "Св.Анна"- София /бивша окръжна болница/, много съм доволна, с нищо не са ни заразили.

# 2
  • Мнения: 2 746
 Laughing Laughing Laughing  .....хммм, може би на Марс....... Laughing

# 3
  • Мнения: 9 894
в частните опасността е по-малка доколкото са по-нови и с по-малък поток пациенти. Но да речем, че е до късмет.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Доколкото знам, във всички болници работещи над 10 години се изолират бактерии дори от стените.

# 5
  • Мнения: 15
А ако се зарази детенцето опасно ли е ?
Колко време се лекуват?
Благодаря ви  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 941

те са на приливи и отливи, въпрос на късмет
първата ми щерка имаше, мазахме с пиуктанин, едно лилаво цапащо, и за 20 дни се оправи,
втория път не сме имали
И двата пъти раждах на едно и също място,

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Чакай сега малко, успокой се.
Някои видове стафилококи живеят в човешкото тяло. Навсякъде, където се съединяват лигавица и кожа. По - голямата част от човечеството сме носители без да имаме никакви последствия от това. При някои бебета с по- слаб имунитет са възможни някои проблеми Проблема при повечето новородени е в очите и нослето. Очичките се оправят с капки, нослето с локално антибиотично кремче и много печене на слънце.
Гледай ведро на нещата, ще родиш едно здраво силно бебе и никакви стафилококи няма да го хванат! Hug

# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
В Токуда нямат  Peace

# 9
  • Мнения: 354
в частните опасността е по-малка доколкото са по-нови и с по-малък поток пациенти. Но да речем, че е до късмет.
Peace

# 10
  • Мнения: 5 393
Ами, аз родих в Правителствена.Изписаха ни без стафилококи, но не знам дали е било въпрос на късмет или наистина няма Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 627
Болница Токуда  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 315
Ами, аз родих в Правителствена.Изписаха ни без стафилококи, но не знам дали е било въпрос на късмет или наистина няма Thinking
И аз там родих.Нямаме ! Сега пак съм се запътила натам, дано отново нямат!

# 13
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Laughing Laughing Laughing  .....хммм, може би на Марс....... Laughing

 hahaha Joy smile3521

# 14
  • Мнения: 9 973
Laughing Laughing Laughing  .....хммм, може би на Марс....... Laughing
Joy Joy Joy
ти там ли роди,та знаеш hahaha

Шейново родих,без инфекции сме Peace

Общи условия

Активация на акаунт