Споделете 45

  • 24 189
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 899
МГМ, предполагам, че говориш за великолепна петорка, а не шесторка?

не ми харесва сега да спира токът, понеже детето се разплаква и иска да му го пусна. Не ми вярва, че никъде в лампите няма ток.

# 2
  • Мнения: 4 585


МГМ, и на мен лесбийките ми са готинки - Нещата, които не можем да имаме.

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, ми аз петорка си написах?

# 4
  • Мнения: X
Волфио, и на мен са ми готини, въпреки че  на практика няма пречка да имам някоя.

# 5
  • Мнения: 9 899
МГМ, да, това написа, но не съм ги чувала, затова попитах. Какви са те? А тук нали се гледа великолепната шесторка........

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами петима гея, всеки от които е сециалист в някаква област - Карсън - мода, Том - вътрешен дизайн, Тед - храна и вино, Джей - култура и Каян - стил. Хващат един хетеросексуален и го правят на човек. Този, Каян, толкова е сладък... Ето го.

И има най хубавото мъжко име на света. Името му харесах преди да харесам него, та не съм пристрастна. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 9 899
чак е жалко, че са гейове...... Simple Smile

# 8
# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ужасно е жалко. Е, честно казано на другите им отива, особено на Карсън и Джей, но Каян може би най малко прилича на гей, въпреки че си е, държи се по мъжки с разни типично мъжки жестове, дето на другите някак не им отиват... Много си ме кефи.

# 10
  • Мнения: 17 407
Мърморано, къде го гледаш това?

# 11
  • Мнения: 4 585
Гей като гей, съвсем норрмален.
Сладък е понятие, съдържащо лепкава неопределеност.
Обясни по-подробно, защо го харесваш.

# 12
  • Мнения: 212
Споделям, че в тази тема почти изобщо не съм писал, да не кажа никога...

# 13
  • Мнения: 281
Споделям, че се записвам и аз.

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дренка - по Фокс Лайф всеки делничен ден в един през нощта, мисля че това му е повторение, но не знам кога го дават по рано. И в събота и неделя мисля, че го даваха, сега не знам.

Вълчо, чудех се каква дума да използвам, сладък е определение което не обичам, но той е гей, как да го нарека? Харесвам му косата много, и името му харесвам, и очите, и се усмихва много готино и има страхотно тяло, нали е грууминг гуру, ест.

Общи условия

Активация на акаунт