Отговори
# 165
  • Мнения: 65
Димяни, благодаря за съветите Hug, утре ще ви кажа как е минало Praynig

# 166
  • Мнения: 525
Ребусче, на 1-2 месеца.
Оф, нещо ме домързя.

# 167
  • Мнения: 1 854
Бибероните зальгалки се сменят според упьтването им, последните които ползвах на Авент от 3-6 месеца пише на 3 месеца.
slavcheto_new, аз днес дадох за пьрви пьт морковено пюре и ми се мрьщи и не и хареса особено.Може да се сьхранява до 48 4аса, така, 4е утре пак ще дам и после ще из4акам 4-5 дни, ако реша да повторя сьс сьщия продукт.Каша още не сьм давала.Аз днес намерих морков и картоф смес, на Хипп.Провери дали го няма в Катар картофа, но в комбинация с нещо

# 168
  • Мнения: 65
Момичета, пак не можах  да се включа навреме #Silly
Омръзна ми от тези канари от пране, което чака да бъде изгладено. Холът ни прилича на дрешник и всеки само ходи и мятка някакви дрехи, което ме дразни безумно. Направо съм яхнала здраво метлата. Добре че всички спят и няма по кого да крещя. И имат претенции за храната, и още" правела съм се на голяма кърмачка" и т.н.
 Да не се оплаквам много, че то на вас ви е същото.........

Да ви споделя, че днес най-накрая имаше някаква полза от моите мушката, 5 дни не бяхме акали, но победихме. newsm44
За биберонките, от както сме се родили сме на втората, тя е по-големичка и ни е от скоро.
Утре заминаваме малко на гости, а целия багаж нали се сещате кой трябва да го оправи.
Днес ставаме на 5м.  party023 Като се науча, и аз ще ви черпя по -така, по- цветно Wink
Ще ми липсвате Hug

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 00:34 от фава

# 169
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз днес намерих морков и картоф смес, на Хипп.Провери дали го няма в Катар картофа, но в комбинация с нещо

Да и тук точно на Хип картоф ане е чист, пише Картофено пюре със зеленчуци и на практика на описанието пише, че е с морков и ориз вътре. Много ме изнервя също, че няма тиква на никоя фирма и на практика няма разхлабващ зеленчук, който да и дам. А се е позапекла от картофа, ака ми едни пластелини на два дена  Rolling Eyes

Мами въпрос. След като на обед хапнат бебоците, веднага ли си дояждат с мляко или минава един период от време. Йована яде към 30, 40 грама картоф и позле не иск веднага млякото, а да речем след 15, 20 минути, та се питам как е при вас.

# 170
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
ехоооо
мн пишете,няма ога да ви 4ета.при нас положението е много зле,мони много реве,направо посинява.в 4удо сме се видяли.днес ще го водим при една баби4ка да му бае,утре пак по лекари.много кашли,а и зъбите го побъркват.

# 171
  • Мнения: 514
не веднага а след 30 минути

# 172
  • Мнения: 564
ДОбро Утро момичета!
Неди ми е с със страшна хрема, май от зъбите  ooooh! Tired Не сме спали цяла нощ, пратих мъжа ми за Коларгол 2%, бяхте ми споменавали за тях, въпроса ми е по колко капки да му слагам? Мерси за отговора, той бедния се намъчи тези дни, то не бяха температури не бе чудо! Тези зъби  ooooh! Tired

# 173
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утрооо  Hug

След малко ще сложа кафето, сега ДА ЧЕСТИТЯ ПОЛОВИН ГОДИНКА ЕММА-БАДЕМА, РАДОСЛАВ И ДАНАИЛ!

Гита, важното е, че при Бадемчето всичко е наред  Hug Да я нацелуваш по дупето  Heart Eyes
Боб4е, не давам веднага - след половин час, понякога и след час.
Марианамама, представям си какво ти е ... Прегръдка от мен  Hug
Оранжево небето, добре дошла отново   bouquet Как е твоята бебка? За количка - онзи ден коментирахме летните варианти, специално аз харесвам Макларъните  Peace Но така или иначе това лято ще си карам с моята, защото тя е лека и е от типа сгъващи се на чадър /с Лолата на Бебе конфорт съм/.

Днес при нас един вятър се вихри навън и май ще ни принуди да си останем вкъщи  Rolling Eyes

Стрине, сега видях въпроса ти - в аптеката би трябвало да му кажат по колко, аз слагах по 1 капка в 2-те ноздрички 3 пъти на ден. Имат трайност 1 седмица  Peace И още - ужасно цапат и почти не се изпират  Crazy

# 174
  • Мнения: 564
Ментика мерси мила  Hug С тези налудничеви никове, не можах да зацепя 100 часа, че за мен пише  ooooh! hahaha
Иначе Неди и на кашлица го избива, но се надявам да е от хремата..

# 175
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментика мерси мила  Hug С тези налудничеви никове, не можах да зацепя 100 часа, че за мен пише  ooooh! hahaha
Иначе Неди и на кашлица го избива, но се надявам да е от хремата..

 hahaha Щом ти се бъркаш - какво остава за нас  Crazy За кашлицата - може и да е от хремата, секретите да се стичат в гърлотото и да го дразнят /поне при Рошлата беше така/. Заведи го утре, ако не можеш днес, да му чуят гърдичките, а и за твое успокоение /макар, че аз вече при всяка хрема не ходя при педиатъра/  Peace

Ето и обещаното кафе:

# 176
  • Мнения: 564
Мерси за кафенцето, имам ОГРОМНА нужда!!!!!!!
Аз го водих в Четвъртък на педиатърката, че ми беше вдигнал 2 дни 38, каза, че са зъби, чу му гърдите, всичко беше ОК. Аз малко съм се паникьосала, защото преди 2 дни го задавих брутално с Панадол  Confused отиде му в дроба направо и се дра да кашля 1 час, та се притеснявам, може ли от това да се е разболял  newsm78 Извинете ако въпроса ми е идиотски, но знам ли...

# 177
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Аз го водих в Четвъртък на педиатърката, че ми беше вдигнал 2 дни 38, каза, че са зъби, чу му гърдите, всичко беше ОК. Аз малко съм се паникьосала, защото преди 2 дни го задавих брутално с Панадол  Confused отиде му в дроба направо и се дра да кашля 1 час, та се притеснявам, може ли от това да се е разболял  newsm78 Извинете ако въпроса ми е идиотски, но знам ли...

Не мисля, че е от това, по-скоро хремата е от зъбите  Peace /ама компетентна се извъдих  Mr. Green/

# 178
  • Мнения: 498
Добро утро!Ей момичета ама пишете пишете ...
Беличка бързо да се оправяте, много е неприятно да си гледаш мъничето, как се мъчи и ти идва ти да си на негово място болна, а то да е здравичко и да спинка спокойно и да се усмихва.
А ето и моята одисея тия дни, ей побърках се. Та от месец и половина Цветка е със странен за мен обрив, в началото имаше само на едната гънка и на китката между палеца и показалеца на същата ръка. Точно тогава бяхме на педи, тя каза да се маже редовно с кремче, не е много, но ако стане по-зле ще му мислим. И аз мажа взех Бочко, не минават, но не се и увеличават, взех Линола фет, получи алергична реакция и се изприщи сташно по лицето, двете ръце и едното краче, в същото време захраних с каша на Аптамил и засега нея съм набедила, не знам колко съм права. От два дни взех Мустела Стелатреа  и вече почнаха да завяхват, но спрях всякакво захранване . Оф дано да се оправи наистина, защото ми беше толкова черно пред очите тия дни, виждам я че е крива, а аз съм й го причинила, къде сгреших, какво направих. Абе майчини неволи с една дума.

# 179
  • Мнения: 1 216
Неди ми е с със страшна хрема, май от зъбите  ooooh! Tired Не сме спали цяла нощ, пратих мъжа ми за Коларгол 2%, бяхте ми споменавали за тях, въпроса ми е по колко капки да му слагам?

Добро утро!
Коларголът за бебоци беше 1%, нашето педи каза 1-2 капки по 3 пъти на ден

Общи условия

Активация на акаунт