СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"V

  • 23 443
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
Информацията от старите теми:
Сметката на сдружението в Нефтинвестбанк- BG10IORT73771004576800
BIC/SWIFT/IORTBGSF

За непопълнилите Молба и Анкета, може да си ги изтеглите от http://scorpionche.hit.bg/molba.doc и http://scorpionche.hit.bg/anketa.doc и да ги пратите на adv_lefterova@yahoo.com и varnenskimaiki@abv.bg

Членския внос е 10 лв. на месец
Срещи се правят обикновено в сряда

Звено "Майка и бебе" към Комплекс за социални услуги за деца и семейства гр.Варна се намира в кв.Аспарухово ж.к."Дружба" бл.9.
Влизате в Аспарухово от моста, на 1 бензиностанция има 90градусов завой. Там се хваща пътя към центъра на аспарухово. Подминава се спирката, която е веднага след завоя, продължава се направо, стига се до 1 училище, срещу поликлиниката. Минавате зад училището и се завива първата възможна уличка вляво, после пак вляво. Едно от руските блокчета, май е номер 2, целия 1ви етаж е с решетки, отпред има двор с пейки. Надписа е "Звено Майка и бебе"


Рожденниците за февруари

Демир Марев Ангелов   6 г. - Дафи
Славка Мазлъм Сали   5 г. - JENI
Иван  Юлиев Юлиянов   4 г. - Gerito
Нурджихан Илкнур Нуредин   5 г. - Таня
Румен Иванов Банчев   4 г. - Елица

Купуват се подарък и дрешки, като не означава да се вземат от един човек. Дрешките включват горни дрешки. За момчетата - панталон, блузка, чорапи. За момичетата - рокля, сукмани, панталони каквото си решите и чорапогащник. Дрешките и подаръците трябва да са отделно, с тях обличаме децата за тържеството

Добавям размери на децата 1-Демир-108см..
2-Славка-100см.
3-Иван Юлиев-92см.
4-Нурджихан-112см.
5-Румен-92см.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 11:08 от scorpionche

# 1
  • Мнения: 230
напомни ми за членския внос. Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Hallo, ladies!  Laughing   bouquet

# 3
  • Мнения: 34
Благодаря Ви за отговорите; ще продължа да следя темата, ако директорката каже, че имат нужда от нещо, с удоволствие ще го набавя, доколкото ми стигат възможностите; надявам се, че следващия път ще мога да дойда с вас там, проблемът е, че работата ми няма никакъв график, може да съм на работа във всеки един момент.

# 4
  • Мнения: 705
запис   bouquet

# 5
Здравейте момичета, ние ще бъдем във Варна през април и също ще помогнем с каквото можем ...
Необходими ли са дрехи за възрастни? Имам някой доста запазени дрехи който няма да нося ...
А и от дребната ще има ...


# 6
  • Мнения: 748
Работна среща сряда 30 януари 19:30 Тоскана

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 22:02 от scorpionche

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Идваме двама.

# 8
Спечелих приятелка за каузата-и двете утре сме на линия Simple Smile

# 9
  • Мнения: 230
някой може ле да ми разпечата молба и анкета, защото нямам принтер. Hug

# 10
  • Мнения: 748
Ще пусна утре няколко, няма проблем

# 11
  • Мнения: 216
Ще дойда днес на срещата...има някои неотложни неща , които трябва да се изговорят
Трябва да дооправим списъка с настоящи и потенциални даретели, на които ще се пращат писма...всички могат да помислят за конкретни предложения..., за да ги включим.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Идвам, идвам! Прелитам, кацам! Среща!

# 13
"Едва 14 деца в морската столица са настанени за отглеждане при приемни родители. Общо в страната има 88 приемни семейства, като във Варна те са 24. В Румъния, където програмата е стартирала по същото време, вече над 50 000 деца са настанени за отглеждане при приемни родители". Shocked
Попаднах на тази статистика - пак нещо куца при нас...  Sad

# 14
  • Мнения: 748
Среща 6.02 19:30 Тоскана

Общи условия

Активация на акаунт