"Сблъсък " - някой гледа ли го ???

  • 3 048
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
"Сблъсък " - някой гледа ли го ???

# 1
  • Мнения: 3 459
Оттук-оттам хвърлям по едно око, ама ми се струва адски тъпа темата, особено пък и с присъствието на тоя шут Евгени Минчев Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 462
Оттук-оттам хвърлям по едно око, ама ми се струва адски тъпа темата, особено пък и с присъствието на тоя шут Евгени Минчев Mr. Green
На мен пък темата ми се струва интересна ... изключвам Генка ..

# 3
  • Мнения: 511
Гледам го!
Харесват ми инициативите им.

# 4
  • Мнения: 1 367
Последния "Сблъсък" почти не го гледах,че имах работа,но по принцип когато мога го гледам.Водещите ми харесват,темите в повечето случаи са интересни.И инициативите им са оригинални.Дразни ме само когато участниците почнат да кудкудякат един през друг и нищо не се разбира накрая.

# 5
  • Мнения: 2 229
Не намерих по-нова тема за Сблъсък! Laughing
Някой гледа ли го в момента? Ваня Щерева е гост и говореха за някаква певица, която издала ДВД с клипове, с бонус някакво мече. Mr. Green Коментираха как изобщо не се продавало и за какво "творяла" изобщо тази жена. Whistling
Не й казаха името, обаче, някой да има идея за коя става въпрос? newsm78

# 6
  • Мнения: 3 826
това предаване дали въобще го гледа някой ?
разправии в неделя сутрин ?
впрочем вчера четох , че БиТиВи се продава , та това даде отговор , защо са я занемарили толкова тази телевизия

# 7
  • Мнения: 2 229
Ами честно казано на мен ми е интересно понякога, но го гледам рядко, точно защото е рано и редовно го проспивам. Embarassed Joy
Може би затова ме кефи - защото не го гледам особено често Laughing

# 8
Не го гледам.Иван и Андрей само се правят на интересни....ама не са

# 9
  • Мнения: 4 435
Не намерих по-нова тема за Сблъсък! Laughing
Някой гледа ли го в момента? Ваня Щерева е гост и говореха за някаква певица, която издала ДВД с клипове, с бонус някакво мече. Mr. Green Коментираха как изобщо не се продавало и за какво "творяла" изобщо тази жена. Whistling
Не й казаха името, обаче, някой да има идея за коя става въпрос? newsm78

За Светла Иванова.

# 10
  • Мнения: 2 229
Мерси, Slav4e_Av4e!
Не се учудвам много, тази ми е толкова противна и глупава. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 435
Мерси, Slav4e_Av4e!
Не се учудвам много, тази ми е толкова противна и глупава. Mr. Green

И аз не я харесвам.Чак ме е яд на ония глупак който я спонсорира и ни я бута в очите постоянно. Close

# 12
  • Мнения: 2 229
Ми то ако няма някой с много  Money да я спонсорира, нямаше и 1 песен да изкара, камо ли клип. Joy
А нейн клип май гледах по МТВ Shocked, тия са луди, тя е и грозна на всичкото отгоре.. newsm78

# 13
  • Мнения: 4 435
Ми то ако няма някой с много  Money да я спонсорира, нямаше и 1 песен да изкара, камо ли клип. Joy
А нейн клип май гледах по МТВ Shocked, тия са луди, тя е и грозна на всичкото отгоре.. newsm78

Нали знаеш,като се плаща-пускат.А и колко е бездарна ужас...

# 14
  • Мнения: 2 229
Бездарна, ама си вярва...чудя се, обаче, има ли си фенки изобщо, аз не мога да си го представя. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт