ВРАЦА - 7

  • 9 560
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 556
Снаха ми започна да пазарува към 8-я месец,но аз мисля след още 1 месец да се подготвям с дрешките.И на нея й се е случвало да й подарят дрешка с 1-2 номера по-големи но казваше,че са й ги подарили с перспектива  Grinning иначе сигурно си е мислила като Bubeto79

# 46
  • Мнения: 2 425
Аз предпочитам да ми подаряват по-големички, защото се снабдявам достатъчно с такива, които и стават и ми е по добре да знам какво ще имам като мине някой друг месец.

# 47
  • Мнения: 2 425
Добро утро   bouquet
В събота по БТВ го дават 8 градуса  Crazy Дано другата седмица се покачи още малко.
Някой искаше да ходи на о-в Крит. Ето тук намерих малко инфо http://www.okolosveta.com/index.php?p=patepis&do=1&c=gr& … mp;w=&src=151

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 08:11 от _baby

# 48
  • Мнения: 68
Ами хората в чужбина си ходят на фризьори,грижат се за себе си,пък никъде не видях някой да е казал че нещо ще стане на бебето.В една друга тена тук във форума една от потребителките каза, че си е постригала косата късо,но никой не спомена че ще се отреже някаква опашка.Всеки сам си преценява за себе си. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 301
_baby  smile3525
По въпроса за гледането на момчетата слаи има право не малко по-особени,а много.Когато се роди Миранда нямах никакви проблеми яде,спи,ака и т.н.Точно затова се навихме за второ бебе.Леле като се роди Мартин забравих за всичко останало .Той винаги беше на челна позиция .Ядеше нон стоп,ревеше нонстоп имаше колики до 6 м . smile3511 Направо немога да повярвам каква разлика в децата .И сега си е така Миранда е толкова кротка и добра за разлика от Мартин от беля на беля-онзи ден с болтче в носа,преди седмица реши че трябва да боядиса радиатора с оранжев пастел,по-преди с морков по стените рисува да не говорим като дойде лятото [smilie=smile3514.g       Сдве думи не можеш го удържиш пращи от енергия виаги представям си като порасне
Щях да забравя:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАНА!!! bdbaloniМного безгрижни дни мило дете.Да растеш обградена с много щастие и много обич за радост на мама и татко!!!(на Slan4o)

# 50
  • Мнения: 68
Аз имам една позната която има втора дъщеря.Тя си е харесала една стена и на нея си рисува,родителите й си имат една кофа с латекс и като видят че стената е нарисувана вече боядисват и се почва ново рисуване  Joy Поне е само на една стена, а не навсякъде  Joy

# 51
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен момичета!Честит рожден ден на детенцето.Да е радост голяма на мама и тати, да я обичат много и да стане една голяма сладурана.Много безгрижни детски дни!
Ох Зузи и аз съм на това мнение! Кака му много по бързо се разви.На 5 месеца седеше спокойно сама и се изправяше в креватчето, на 6 пролази, от 20 дни я започнах на сокчета с лъжичка.Зъбите като и никнеха никакъв проблем.А с този малкия  Rolling Eyesнаправо ужас.Толкова е мързелив милия.На 6 месеца тепърва се учеше да седи само искаше да се прилегва, сега на 8 се научи да стой в креватчето, а като га сложа в проходилката веднага на шкафовете и изважда всичко и си умира от кеф, а пък мама после да си го мисли.
А по въпроса с дрешките и аз към 8 месец започнах да купувам с малкия, но имах приготвени и от каката.А за нея нищо не съм купувала, защото в последния момент се прибрахме от Свищов и майка ми и свеки всичко бяха купили.За нея сме купували чак след като се роди но не много,защото имаше страшно много подаръци.Така че ви съветвам да купите възможна най малко дрешки и след това да до купите, защото подаръците ща се много.
А за подстригването и двата пъти не съм се подстригвала въобще така си ходех и хич не ми пукаше!
Хайде че много се унесох!

# 52
  • Мнения: 556
Добро утро момичета.Ако знаете какъв сън сънувах Cry иначе всичко е наред.Гледам,че има слънце,но си е студено.Желая ви приятен ден newsm10

# 53
  • Мнения: 728
litle angels , ако е лош не казвай докато не мине пладне. Mr. Green
Яко слънце навън.. дали ще ни огрее рзаходката?
Кажете ми от къде мога да си кyпя кенгуру,  че моят разбойник сам не иска да стой и трябва навсякъде с мене да го мъкна Hug

# 54
  • Мнения: 2 425
На пазара срещу у-ще Ботев, Мечо Пух срещу Болницата, мисля че и в другия Мечо Пух на ул. Петропавловска може да има. За друго място не знам.

# 55
# 56
  • Мнения: 556
уф,сънувах че има земетресение и ето сега в новините по бтв казаха,че е имало(забравих къде обаче).явно ще съм бъдеща ясновидка smile3521

# 57
  • Мнения: 41
Добърден ден момичета днес малко по късно се вкючвам че имах работа. Честит рожден ден на момиченцето да е йива и здрава и много игрива от мене.
ZuzyM - имам чуство че тази твоята история съм я чувала вече да те питам мъжът ти да не се казва Георги Монов или се бъркам. Иначе като гледам времето не е лошо само за разхотки.

# 58
  • Мнения: 556
в една друга тема във форума бях чела,че ако тъмната линия по пъпа започва от долу нагоре ще е момичце.днес забелязах моята започва точно така,макар че е много бледа за мое щастие.мамите с момиченца моля да споделят техните какви са били или това са поредните суеверия.

# 59
  • Мнения: 2 425
Аз винаги съм си имала тъмна линия, а и не съм знаела за това, за да се загледам. Просто знаех, че ще е момиче. По линия на Мама са само жени, и не мислех че ще се отцепя от традицията  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт