какви шампоани ползват вашите бебета?

  • 2 617
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
бюбхен с помпичката и съм много доволна. не се пени, но си мисля, че е защото е бебешки все пак  Rolling Eyes предполагам, че детскитевече са по-пенливи  newsm78

# 16
  • Мнения: 6 618
Всеки ден нова тема по този въпрос.
 Sick

# 17
  • Мнения: 6 441
Бюбхен преди,Чико сега.И от двата съм доволна.

# 18
  • Мнения: 324
Mustela за коса и тяло и не мисля да я сменям скоро

# 19
  • София
  • Мнения: 790
От раждането до преди месец Бюбхен, сега Джонсън лавандула. Доволна съм  Peace

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
За сина ми използвам Клоран - доволна съм.

# 21
  • Мнения: 622
Ползвала съм този на Бюбхен с помпичката,Мустела и Клоран.Доволна съм и от трите.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 575
... използвам Клоран - доволна съм.
И аз.

# 23
  • Мнения: 258
Mustela за коса и тяло и не мисля да я сменям скоро

и при нас е така  Peace

# 24
  • Мнения: 171
Ползваме на Hipp.Олиото за тяло е на същата серия.Много съм доволна,а и бебка ухае толкова сладко от него. Hug

# 25
  • Мнения: 745
саносан и нивея.

# 26
  • София
  • Мнения: 627
Тео бебе  Peace

# 27
  • Мнения: 2 172
Първо бяхме с Нивеа-пени се,мирише страхотно,но на следващия ден вече е с "мазна" коса(личи ,че е замърсена).Сега ползвам Бюбхен-не се пени,не мирише хубаво,но пък косата е чиста(веднъж се случи да не я къпем 2 дена и нямаше и помен от"мазно").Може би следващия път ще взема Чико  newsm78

# 28
  • Враца
  • Мнения: 173
За мен на Мустела продуктите са доста прехвалени. Взимала съм 3 различни продукта на тази фирма и съм страшно разочарована. Кожата на Владислава толкова изсъхна, че направо се уплашихме  ooooh! Сменихме със продуктите на Себа мед, наистина са малко по скъпички, но си заслужават всеки лев. От както започнах да я къпя и мажа със тези продукти, разбрах какво значи, нежна бебешка кожа Peace

# 29
  • Мнения: 64
 Използвам на МУСТЕЛА за коса и тяло  bath1 Simple Smile.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт