Корито за къпане с отвор за източване на водата?

  • 4 507
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Имам корито със стойка  за бебе. Обаче коритото ползвам все още, а и е захабено, препоръчайте ми подобно или същото от къде мога да купя? Да допълня че искам да го слагам на същата стойка и да има отвор за изтичане на водата!
http://www.primisogni.com/productsline.php?selsezione=4&selprod=62

# 1
  • Мнения: 3 926
Вени, защо не погледнеш в Продавалника за нещо добро на старо? Аз лично тази марка не съм я срещала, но и не си падам много, много по оглеждането на принадлежности за къпане. Количките са ми по-голяма страст Wink
Дано се намери някой, който да продава или поне да е виждал Grinning

# 2
  • Мнения: 2 531
Аз търся само корито, стойка си имам , ще ми се новичко да е! Може и да не е същата марка!кажете кои са с такива отвори отдолу за изтичане на водата, и да са с успоредни страни/ не криви/!

# 3
  • Мнения: 858
Коритото което купих за сина си е - ок baby laguna  и е точно с такава тапичка по средата,която може да се отвива и да изтича водата през нея.Купувала съм го от магазин Пакостник.Ето такова е,но бяло http://www.pollicino-va.it/images/LAGUNA-BLU.jpg

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Нашето е такова на Чиполино, но дали ще ти пасне на стойката, не знам. Има за изтичане на водата, но ако го чакам, цял ден ще мине. Доколкото знам, може и без стойката да се купи. От Хиполенд е, но през лятото е купувано.

# 5
  • BG
  • Мнения: 2 217
veni-b, ако има в Пловдив магазини Mother care - там има подобни корита.

Успех с избора!   bouquet

# 6
  • Мнения: 622
Имам това корито на Cam.Има тапичка и отвор през който може да изтича водата.Би трябвало да пасне на твоята стойка Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 830
Фирмата, която внасяше тази марка "Прими сони" се казва "Нимекс" и спря вноса преди около три години.Аз тогава купих същото коритце от тях, беше последното в офиса им.Отказаха се, защото пазара се наводни от китайски подобия на половин цена, естествено пластамасата няма никаква прилика.Същите хора внасяха и "OK baby", тях и сега ги има на пазара,но са други вносителите.Една от мамите е дала снимка на тези коритца "OK baby",но те са доста по-големи от "Прими сони", иначе са много качествени.
Ако искаш пусни с търсачка "Нимекс" и ако ти излезе телефон ги попитай дали пък няма случайно някое такова корито без стойката.Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 658
моето е италианско на Neo nato и съм много доволна.Ортопедично е, с гумени подложки на двете страни където стои детето и с тапичка за водата. Знам, къде ги има в София, но не съм ги срещала в сайт, за да ти пратя снимки.

# 9
  • Мнения: 2 531
Мерси за отговорите, може и да намеря корито за стойката, явно ще трябва да обиколя магазините!

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Моето корито е на Чиполино, със стойка и тапичка за източване, но честно казано съм използвала тапата само веднъж за 3 години. Източването става бавно, поне на мен ми е по- лесно с кофата да си я изсипя.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
Нащо корито е на Чиполино,взехме го от Малечко.

# 12
  • Мнения: 1 900
Имам това корито на Cam.Има тапичка и отвор през който може да изтича водата.
И нашето е такова но ако го чакам да изтече през отвора  Crazy ще мине цяла вечност.

# 13
  • Мнения: 95
Моето корито е също на Чиполино , с отвор, само че този отвор ни направи големи бели. В начолота, като го използвахме за оттичане все го забравяхме отворен и наводнявахме стаята, като къпехме бебето. Сега вече спряхме да използваме тапичката, но познай.......Една вечер както си къпехме бебка, отново се наводнихме без някой да е пипал тапата. Оказа се, че силикона, от който е изработена тапата се втърдил и се измъква от отвора, т.е вече не държи самата тапа.Сега сме приспособили с едни клечки от кибрит, допотопна работа.Така че не е мн.голямо предимство коритото да има тапа.Важното е детето да стои удобно в коритото и да има свобода да плиска водатата и да се радва.

# 14
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Първото корито със стойка беше на ОК Baby. За второто дете купих на Чиполино корито, а използвахме старата стойка и пасваха. Има отвор за изтичане на водата, но доста лесно пада тапата.

Общи условия

Активация на акаунт