Нещо с девера и етървата не се разбираме

  • 4 035
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
RadiD - взела си най - правилното решение  Peace Стой настрана и не се занимавай с нея ...
Ще дойде " видов ден " ...
Твоят мъж какво казва по въпроса ?
А тя обоснова ли се защо присъствието ти е нежелателно ?

# 31
  • Мнения: 617
Такааа както авторката на темата сама казва аз съм чест участник във форума и незнам как не се е сетила, че може да вида темата или пък това е целяла  newsm78.
Та аз съм въпросната "етърва".
Чудя се само дали да и отговоря в темата и да отпаднат всички предположения от рода на това, че съм ревнувала мъжа ми или пък, че ме било страх да не урчаса детето ми.
Ще напиша все пак нещо защото се разтреперих като прочетох темата и някой коментари.
Дали да започна от начало...  newsm78
Значи представете си прекрасно съжителство без никакви ядове с мъжа ми и брат му. Аз съм бременна с 6ти мисец и всеки спечелен лев влагаме за обзавеждането на апаратмента. Изведнъж се появява едно момиче /никой и не подозира за съществуването и/ и казва:
Ама незнаете ли аз ще живея с вас?
Започва едно лудо подмазване на приятели и роднини, на всеки да се хареса, веднага да стане част от семейството почва да ровичка във всички шкафове, влиза в стаята ви когато ви няма, пуска си компютъра без да пита, прави се на домакиня като с това оцвети не една и две перални...

На всичко отгоре не веднъж е казвала за приятеля си пред мен, че бил мухлю, мърлю, мамино синче, мързел, мършляк... Нека отрече ако може!

Та същото това момиче чисти единствено тяхната стая, а честа за останалия апарамент се пада на мен! Без значение бременна ли съм или вече с дете!
След като сега не ми говори /не че искам де/, да вземе да се разсърди и да не ползва уредите ми. Има нахалството да се прави на сърдита ама не и пречи да не излиза от кухнята и да се налага специално да я подсещаме да чисти след себе си.
Да прави сте не я харесвам защото нахлу нагло в живота ми. Никой не може да ме накара да я харесвам, човек трябва да си го заслужи.
Има още мнооого неща за който мога да пиша ама стига толкова, че се разтреперих от нерви.
Същото е мнението на съпруга ми.
И незнам защо вече се вуйна на сина ми с приятеля си са заедно от 6 месеца и се чудя дали искам вуйната на сина ми да нарича мухлю мъжа си!
Лелее колко много неща още мога да кажа ама айде ще ги спестя, че не малко казах.

А относно сина ми ще разсея предположенията на всички като ви кажа, че не ми е приятно някой да пипа детето ми след като е ходил до тоалетната и не си е мил ръцета /при нея явно липсват такива навици/. И като го знам това и тя като знае, че не ми е приятно да влиза при сина ми защо няколко пъти я сварвам да му подава биберона в устата  #Cussing out

Айде радвайте се на хорските ядове!
Аватари и между другото е мнооого подходящ. Браво!

# 32
  • Мнения: 1 858
Кофти ситуация, която можете да си решите само вие. Мими не се сърди на момичетата, които са коментирали. Всички коментари са въз основа на казаното от едната страна само. Картината сега изглежда различна.

# 33
  • Мнения: 284
Напълно подкрепям Мими!А за въпросната Ради след като не си желана какво има да ровичкаш още?Защо не отидете на квартира докато е готов апартамента и ще си решите проблемите?Оставете младото семейство да са щастливи и сами!Още се чудя и на мъжа ти защо позволява да го наричаш така? Rolling Eyes А за хигиенните навици-направо ако ми беше в къщата  #2gunfire

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
RadiD, разбирам майката на бебето. Някой ден и ти ще я разбереш. Но имам един съвет към теб от по-различно естество - не се опитвай зорлем да се харесаш на цялата рода - нито ще успееш, нито това ще ти направи живота щастлив. Само ще каталясаш от старание; нещо като кипеж от безсмислен труд.

# 35
  • Мнения: 3 500
Разкажи за притесненията си на приятеля си. Обясни, че ти се иска да се порадваш на бебето, но не те допускат. Нека той да поговори с тях. За мен е редно той да говори с брат си, не ти. Според мен мъжа се оправя със своите роднини, жената - със своите. Иначе се получават недоразумения и интриги.

# 36
  • Мнения: 1 216
На никой не му е приятно да съжителства с други хора, но пък колко удобно за цялата нелепа ситуация и създаденото напрежение да е виновна само приятелката на девера. Тя надали се е самопоканила там с цел да развали прекрасното съжителство на трима ви. Той няма ли вина за ситуацията, според теб, или не е ''здравословно'' да се влиза в конфликт с него заради свекърите и това, че живеете в тяхното жилище?
Можело е да се разберете като интелигентни хора за работата в апартамента и хигиената при контакт с бебето. А е можело и направо да откажете да живеят при вас или за това се иска смелост да изкажеш мнение пред свекърите?

# 37
  • Мнения: 1 341
На никой не му е приятно да съжителства с други хора, но пък колко удобно за цялата нелепа ситуация и създаденото напрежение да е виновна само приятелката на девера. Тя надали се е самопоканила там с цел да развали прекрасното съжителство на трима ви. Той няма ли вина за ситуацията, според теб, или не е ''здравословно'' да се влиза в конфликт с него заради свекърите и това, че живеете в тяхното жилище?
Можело е да се разберете като интелигентни хора за работата в апартамента и хигиената при контакт с бебето. А е можело и направо да откажете да живеят при вас или за това се иска смелост да изкажеш мнение пред свекърите?

Много точно казано.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт