Как избрахте дивана си?

  • 1 964
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Запис засега и ще чакам да видя снимка от   yoanka   Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 360
Аз сега съм пред такъв избор поставена,но почти имам фаворит LaughingХареса ми едно диванче,което Никол .мисля /беше препоръчала и май-май Шани се сдоби с такова....Малко,удобно за спане и с лесно разпъване,меко,леко, Simple Smileс възглавници..и не скъпо!Дамаската не ме тревожи,защото има голямо разнообразие и все нещо ще  ме "грабне" Peace

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и май-май Шани се сдоби с такова....

мдам, тъй си е  Flutter
http://images23.snimka.bg/005037163-big.jpg

# 18
  • Мнения: 3 360
Да,Шани,точно за това говорех LaughingЧестито да ти е! Peace

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да,Шани,точно за това говорех LaughingЧестито да ти е! Peace

10Х  Hug  bouquet
Да ти се връщааааа...  Laughing

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Харесах модела,поръчахме 2-ка,3-ка,фотьойл и 2 табуретки,оранжев с бежови възглавнички,за да се връзва с пода,вратите и дограмата,които са дърво.Харесва ми,удобен е,ползваме го и като легло понякога.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 066
Ние поръчахме дивана в някаква фирма-нещо подобно на Велга, не си спомням точно. Дамаската ни е пасифик-в тази фирма можеш всичко да си избираш-дамаска,цветове,механизми........Исках да е в червено,но да не е много натоварващо и натрпчиво. Чакахме около 2месеца,но си заслужаваше/утре ще пусна снимки/-огромен,красив и фунционален-735лв Laughing
А коя е тази фирма? Simple Smile

# 22
  • Мнения: 824
Гледахме го само по цвят и размери. Сбъркахме, че е кожа.
Къде сбъркахте?Защо не кожа?И нашият е кожен,но още не съжалявам.
Иначе държах да е бял,с лежанка и големи възглавници,с текстилна дамаска.Така мога да си направя няколко комплекта,според настроението.А и тъй като много обичам да седя на пода,възглавниците влизат в ролята на подложка.

# 23
  • Мнения: 78
аз избирах моя да е неутрален цвят за да мога да "играя" с възглавници различни цветове

# 24
  • Мнения: 1 800
цвят- да се връзва с останалото обзавеждане.
модел- да ни харесва на вид и да е удобен при сядане.
материя- практичност. сегашния е с махащи се калъфки, новия, който сме харесали е с микрофибърно покритие, за лесно почистване.

# 25
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Момичета здравейте.
Ние отскоро си купихме този диван, обаче е много светъл и се чудя може ли да се ушят калъфи на него.
http://postcard.ru/pic/iuser/34/5001513434.jpg

# 26
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ние поръчахме дивана в някаква фирма-нещо подобно на Велга, не си спомням точно. Дамаската ни е пасифик-в тази фирма можеш всичко да си избираш-дамаска,цветове,механизми........Исках да е в червено,но да не е много натоварващо и натрпчиво. Чакахме около 2месеца,но си заслужаваше/утре ще пусна снимки/-огромен,красив и фунционален-735лв Laughing
А коя е тази фирма? Simple Smile

Фирмата е българска, помещава се в гр.Ловеч. Моето инфо е, че са им добри мебелите. Нашият диван щеше да е от тях, но това което бях избрала не можеше да се преправя размера, а стандартният размер пък не ме устройваше и затова се отказахме. Ето сайта им:

http://www.welga.com/

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 13:43 от eveto

# 27
  • София
  • Мнения: 6 066
eveto - благодаря!   bouquet Някои модели ми хванаха окото... Wink И все пак бих се радвала да видя снимките на yoanka...

# 28
  • малкия град
  • Мнения: 127
Дивана си го избирахме само по външен вид, за което след това съжалихме много. Струваше скъпо, и след няколко месеца се наложи да го разглобим, защото увисна. Писала съм и в друга тема по този повод - като видяхме от какво е направен под дамаската лошо ни стана. Дивана струваше 1700лв и беше направен от талашит - там където е кован с пирони плоскостите се бяха счупили. Както и да е малко се отклоних  Embarassed, но още не ми е минало.
Цвета избирахме като искахме да има контраст със стените. 

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
А каква е най-добрата материя за дамаска за диван ( като изключваме кожа - не искам кожен)

И някой имал ли е проблем със свиване на свалящите се калъфи след пране newsm78 Казаха ми, че после не могат да станат пак на дивана  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт