Свети Валентин

  • 7 317
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • на майната си
  • Мнения: 425
Като гледам привържениците са от поколението, което се облъчи с поамериканчени празници, чудя се само как още 4 юли не са запразнували. За протокола и на мен ми е прекалено лигав този празник. Всяка тийнка си е извадила новия кат, ондулирала се е и излязла на мегдана с балони и други инфантилни джунджурийки да покаже колко много лИбоФ цвърчи от и към нея. Чудя се как ни е минала младостта без Halloween и св. Валентин, може би не сме се обичали  Thinking както казват младите  Joy Joy Joy

# 31
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Като гледам привържениците са от поколението, което се облъчи с поамериканчени празници, чудя се само как още 4 юли не са запразнували. За протокола и на мен ми е прекалено лигав този празник. Всяка тийнка си е извадила новия кат, ондулирала се е и излязла на мегдана с балони и други инфантилни джунджурийки да покаже колко много лИбоФ цвърчи от и към нея. Чудя се как ни е минала младостта без Halloween и св. Валентин, може би не сме се обичали  Thinking както казват младите  Joy Joy Joy
  bouquet

# 32
  • Мнения: 118
Празник е всеки ден, когато си здрав ти и близките ти и тогава, когото чустваш, че обичаш и, че те обичат. Един ден в годината, на който да показваш, че "евентуално" имаш чувства ,не означава нищо, просто лицемерие. Обичайте се, и си празнувайте всеки ден, не са нужни винаги подаръци, една усмивка е достатъчна.

# 33
  • Мнения: 1 632
Мисля, че вместо една пет свирки и съгласие за
анален секс са добър подарък по случай празника.
Joy Joy JoyТук разбрах,че съм тийн.
Как може да има такива скотове.. Дразнело ги това,дразнело ги онова.. Вместо да се радвате от доброто настроение на хората,вие се дразните.. Кога може да видите толкова много усмихнати хора по улиците,ако не на празник ?
Явно проблема не е в празника,ами във вас самите.
И сега за пореден път кажете,че аз се заяждам Wink

1. св. Валентин е шибан католическо педерастки празник (за справка виж защо е бил утрепан).
2. ако хората се усмихваха само по празници като този , по-добре да се гръмнат
3. вече сме превалили тинейджърската възраст и сега вече мислим по-трезво
4. дразним се от келеши дето си мислят че всичко разбират ...
Както винаги крайно грозен коментар!Нямаше да е лошо да владееш емоциите си като възрастен.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Може да е измислен единствено за жени, чиито мъже се сещат, че ги обичат веднъж годишно и за жени, които се чувстват недооценени и недостатъчно обичани от мъжът до себе си. Защото това е още един повод да споделиш любовта с човека до теб, още един ден в който се чувстваш специален. Защото дори и всеки ден да ходите по заведения и да ви подаряват цветя има някаква магия и някакво по-особено чувство в приповдигнатото настроение на хората, в многото влюбени двойки, носещи тъпи плюшени играчки или балони във формата на сърце.

Според мен Св. Валентин е един прекрасен празник.

И аз така мисля Peace И по-скоро "боклучките" дето се продават с тонове покрай него, са измислени по повод празника, а не обратното. То по тази логика и Коледа е измислена, за да се продадат коледните сувенирчета и глезотийки Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 1 559
Аз пък се радвам ,че тук не празнуват само мъже дето да доказват любовта си веднъж годишно Flutter,или  само тийнчета... Mr. Green
Обичам празниците Heart Eyes...естествено,че всеки ден може да се наконтиш и да излезеш...но ако има повод,тръпката е по яка Party Laughing

И пак да добавя bowuu..ужасно съм щастлива,че мъжът ми не е българин bowuu Laughing...малко по нагоре,прочетох типичен коментар на български комплексар Sick hahaha Joy

# 36
  • Мнения: 230
Амииии, допреди година си мислех, че е лиготия и американска глупост. Съответно не си и помислих за нещо по-специално за мен и приятеля ми (подаръче, преживяване и т.н.) Обаче той така приятно ме изненада тогава, че тази година съм решила да се реванширам (и без да искам заобичах празника). В момента му правя кутия с вкусни изненадки и разни други "лигави" и традиционни неща. Искам да се оставя точно на тази лиготийка и да, ОБОЖАВАМ БАЛОНИТЕ С ХЕЛИЙ и особено цял един облак такива. Искам да се глезя като малко влюбено момиченце на този ден и да си позволя да се чувствам тийн.

Вместо да се мусите на празника вземете се влюбете или преоткрийте любовта си!!!

# 37
  • Мнения: 1 224
Амииии, допреди година си мислех, че е лиготия и американска глупост. Съответно не си и помислих за нещо по-специално за мен и приятеля ми (подаръче, преживяване и т.н.) Обаче той така приятно ме изненада тогава, че тази година съм решила да се реванширам (и без да искам заобичах празника). В момента му правя кутия с вкусни изненадки и разни други "лигави" и традиционни неща. Искам да се оставя точно на тази лиготийка и да, ОБОЖАВАМ БАЛОНИТЕ С ХЕЛИЙ и особено цял един облак такива. Искам да се глезя като малко влюбено момиченце на този ден и да си позволя да се чувствам тийн.

Вместо да се мусите на празника вземете се влюбете или преоткрийте любовта си!!!
Много хубав коментар !
Все още има хора, които пазят детското в себе си и се радват на малките неща,като един празник или няколко балона  или просто на по-превъзбудено настроение от всекидневното.
А относно скотовете , които решиха да се правят на тежки - живейте си скучния и еднообразен живот на спокойствие , необезпокоявани от някакви си "лигави празничета" Wink

# 38
  • Мнения: 230
Toppolinka остави ги "скотовете" да се омазват по повод ТРИФОН Зарезан и да се смятат за патриоти НЕпразнувайки "американски" празници. Човекът загинал, защото напук искал да жени хората, а аз да не отбележа случая... НЯМА ДА СТАНЕ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 632
Ами то заглавието е ясно "Свети валентин',а не 'Трифон зарезан".Който каквото иска да празнува,но нужно ли е да влизаш и да обиждаш?Аман!

# 40
  • Мнения: 1 986
ще депонираме малката нейде при бабите и ще мърсуваме ...
както всеки път когато сме оставали сами ....
тоя св. валентин често си го празнуваме.
Тази идея много ми допада, но ще я допълня с плюшени сърчица, които казват: "Обичам те, тооолкова много!", балони с хелий, червени рози и шоколад. Повод за празнуване и да изненадаш любимия винаги трябва да се търси. Няма да пропуснем и червеното Трифоновско винце.1dating, luvbed luvbedluvbed luvbed:luvbed luvbed.........

# 41
  • Мнения: 420
Тъполинке, хората не са скотове, само защото не се прехлъсват в розовата гама с патешка перушина. А и има нещо, наречено дискретност, относно интимности имам предвид, щот езици кат разгонена боа на тролейната спирка не инспирират празничност, а гнус, мдам.

А ти кога се роди в Бъкингам, та да е селски Трифон Зарезан?

На мен лично, въпреки че съм в страната на валентинките, баш ми е кеф Трифон да правя! Виното ми е станало, гости сам поканила, хоро слушаме...това явно далеч от родината става.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 02:27 от canadianmom

# 42
  • Мнения: 14 654
Съветвам те на 14 февруари да започнеш да плетеш мертеници. Някои украсиха елхите през ноември.
А на деня на благодарността какво ще правите?

пп: и стига с тоя скот, не е толкова оригинално, колкото се заблуждаваш. Потретиш ли- ще ползвам бутона в долния десен ъгъл, ясно ли ти е?
Спомни си за какво имаше бан и се научи на обноски.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 01:57 от Янечек

# 43
  • Мнения: 111
Свети Валентин е точно толкова български празник, колкото и денят на Хелоуийн.Силно се надявам да не започнем и него да го празнуваме с шествия и костюми по улиците.
Като започнем да се "поангличанчваме" по подобен начин , винаги се сещам за един надпис,  който видях в нашумяло столично заведение за хранене преди време:
"Хемендекса  днеска е с кремвирши" ooooh! ooooh! ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 224
Тъполинке, хората не са скотове, само защото не се прехлъсват в розовата гама с патешка перушина. А и има нещо, наречено дискретност, относно интимности имам предвид, щот езици кат разгонена боа на тролейната спирка не инспирират празничност, а гнус, мдам.

А ти кога се роди в Бъкингам, та да е селски Трифон Зарезан?

На мен лично, въпреки че съм в страната на валентинките, баш ми е кеф Трифон да правя! Виното ми е станало, гости сам поканила, хоро слушаме...това явно далеч от родината става.


Както за теб е тъп Свети Валентин,така за мен е селски Трифон Зарезан.
Прощавай,но деня на алкохолиците не ми е по вкуса Wink

А Янечек,аз на обноски дали ще се уча или не това си е мой проблем.
Когато другите се държат прилично,тогава и аз.
Въпроса в момента е друг. В това, че темата е пусната от мен и идват кобрите тук, да ми се правят на интересни Wink
Еми.. в такъв случай , не ме чакайте да съм културна.
Когато другите започнат да се държат като хора,тогава евентуално и аз ще започна.
Ако ще проваляте темата,по-добре да се заключи. Нямам намерение да чета глупости Wink

Общи условия

Активация на акаунт