Към мамите с количка Jane Energy

  • 2 853
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Искам да Ви попитам липсата на борд отпред дали е недостатък или коланите ,с които се закопчава бебето са достатъчно надеждни?Иначе количката е супер-със сравнително големи колела,гръбчето ляга доста,лека маневрена,всичко е супер,само борда ме спира Sad

# 1
  • Мнения: 3 926
Не съм карала тази количка, но съм карала достатъчно колички (6 броя) и смея да твърдя, че бордът е доста разглезващо приспособление. Без борд децата не се навеждат напред, не се джаскат и не го лигавят. Напротив - возят си се примерно и не висят в странни и неестествени пози. За протокола - моята дъщеря винаги е била вързана с колани, но с борд все някак се добираше и се надвесваше. Така че - взимай я без колебания Peace Имам позната мама, която е с нея и е много доволна. При това бебето й е на 4 месеца. В момента я ползва с чувалче Grinning

# 2
  • Мнения: 636
Запис Peace
И аз съм се насочила към този модел и ще събирам мнения:)

# 3
  • Мнения: 335
ползавам тази количка вече един месец и мога да кажа,че съм сравнително доволна,единственния недостатък според мен е много малкия кош за багаж и невъможността да се стигне до него,когато бебчето спи.Ако се сетите нещо конкретно питайте.

# 4
  • Мнения: 10 982
Не съм тикала Jane, но подкрепям мнението на Асето за борда. Моята количка също е без борд и за мен това е предимство, а не недостатък. Peace
Иначе моделът е страхотен, чела съм само хубави отзиви за нея. Взимай я Wink

# 5
  • Мнения: 636
Крис-пис, удобна ли е количката за спане? Дъщеря ми е на 8 месеца и често спи навън.

# 6
  • Мнения: 454
И аз имам такава количка. Ползвах я само лятото няколко месеца, но мога да кажа какви са ми впечатленията. Маневрена е и въпреки малките колела( другата ми количка е триколка с големи гуми), детето се вози комфортно и не друса много. Забележката за недостъпния кош е абсолютно коректна, но поне за мен не е болка за умиране. За спането, обаче е перфектна. Най-ниското положение на гръбчето е почти леглало и е много удобна за детето. Лека е, но е не е 5, 5 килограма, както е рекламират, а е точно7.2, защото е теглих. По-малкото килогарми са само на металната част, а останалите са седалката. Липсата на борд също не ме притеснява. Ако имате въпроси питайте, мога и да пусна снимки на детето в количката, за да добието по-добра представа.

# 7
  • Мнения: 636
Благодаря ти, delight Hug!
Frutka, извинявай, че се намесвам така с въпроси, но няма смисъл да пускам нова тема Hug.
Имам още един въпрос - може ли да се сваля тапицерията за да се изпере?

# 8
  • Мнения: 454
Да тапицерият се сваля и се пере, само не можах да разбера как и се опасявам, че не може да се свали сенника.

# 9
  • Мнения: 84
Благодаря ти, delight Hug!
Frutka, извинявай, че се намесвам така с въпроси, но няма смисъл да пускам нова тема Hug.
Имам още един въпрос - може ли да се сваля тапицерията за да се изпере?
Моля,няма проблеми PeaceПитайте!Аз всъщност вече си купих,но друга количка-Maxi Taxi-Birdi!След голямо чудене и питане се спрях на нея и за сега съм доволна.Благодаря на всички ,които се включиха с отговори  bouquet

# 10
  • Мнения: 636
Да тапицерият се сваля и се пере, само не можах да разбера как и се опасявам, че не може да се свали сенника.
Вече си купих количката Peace. Тапицерията се откопчава от капсите, а сенника се сваля. Отстрани има едни щифтчета, натискат се навътре и готово. Може да се свали изцяло и да не се използва, а вместо него да се сложи чадърче.

# 11
  • Мнения: 454
Благодаря, че ме светна как се свала сенника, защото пътувахме със самолет и е много мърляв.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 634
А има ли чувалче за краката и дъждобран?

# 13
  • Мнения: 636
Благодаря, че ме светна как се свала сенника, защото пътувахме със самолет и е много мърляв.
Моля Hug!

А има ли чувалче за краката и дъждобран?
Дъждобран има, но чувалче за краката не. Чадърчето също се купува отделно.

# 14
  • Мнения: 112
и аз се колебая за нея newsm78
момичета, има ли я в Премаман и колко струва?

Общи условия

Активация на акаунт