отзиви за PEG PEREGO PLIKO P3 CLASSICO

  • 4 381
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Моля ви споделете ако имате впечатления за тази количка!

Имам големи колебания и искам да чуя мнения.Благодаря предварително  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Не знам с коя сравняваш, но няма да сбъркаш, ако я вземеш Simple Smile. На мен втората ми е такава, но Комплето - розова Mr. Green.
Лека е и лесно се сгъва.
Има напълно легнало положение на облегалката и е подходяща за новородено, макар и с одеалце или портбебе. Когато се обърне гюрукът, майката може да вижда бебето директно. Най-много ми харесва коланът, който дава свобода за движение чрез хващане през раменете, без да е закрепен за облегалката. Гюрукът е с прозорче и се върти до борда и пази от слънце и вятър. Маневрена е и доста дълга и широка.
Ако те интересува друго, питай Hug

# 2
  • Мнения: 276
Ами колебая се между нея и накой видове Грако.Определено ми се струва че везните клонят за сега към тази.Проблема  е че не мога да намеря от къде да я купя......обиколих всички големи магазини и има само от най-скъпите модели а тази мисля ако тук не намеря да поръчвам от немски сайт.И друго - става ли за това време в момента - естественно с порт бебе! Има ли някакво предпазно покривалце?Аз държа количката която купя все пак да има  пълно легнало положение защото да е удобна за сън.А ако знаеш къде я има тук в София ще съм много доволна да си я купя а не да чакам от чужбина!

# 3
  • Мнения: 466
Заповядай  сайта http://www.vitodesimone.com/content/view/11/21/ на  вносителите от където можеш да си я купиш , без да чакаш от чужбина,определено няма да сбъркаш . Peace Ако искаш с покривало и дъждобран , тогава погледни  Плико Комплето.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 01:18 от veri

# 4
  • Мнения: 3 926
Това е страхотна количка. Изобщо не може да се сравнява с Грако. Тежи 8 кг. и се сгъва много компактно. Третата ми количка беше Перего. Ако не беше с цяла дръжка и не заемаше толкова място в багажника изобщо нямаше да се разделя с нея. Сега я кара кумата ми и не  мръднала. Вече две години ще станат - разкошна количка.

# 5
  • Мнения: 17 407
Прекрасна е!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Моята е Плико П3 Комплетто. Количката е изключително удобна и за бебето, и за мама  Simple Smile Взех си и лятна количка, но сега отново си ползвам Плико-то, защото е по-закътана. Хич не ми се разделя с нея, но ще я пускам за продажба, защото имам лятна, пък и моят бяс вече не иска да се вози продължително в количка, а друго бебче за съжаление за сега не се очертава  Tired И аз гледах Грако преди да си купя тази, но според мен Пег Перего е в пъти по-добра, поне този модел от моделите, които аз гледах на Грако. И като материя на тапицерията, и като шаси, и като маневреност.

# 7
  • Мнения: 4 428
А как се представя Пликото по нашите улици с тези двойни малки колелца  Rolling Eyes Аз Перегото много ги харесвам, но ми се струват много малки колелцата им за нашите офф-роуд терени  ooooh!

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 22:03 от veselina_s_p

# 8
  • Мнения: 17 407
НЕ са малки колелцата, нормални са си.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 22:51 от Дренка

# 9
  • София
  • Мнения: 1 715
Първата ми количка беше Джордани 3х8. Плико-то е значително по-добро - по-леко вози и е по-маневрено. Колелата наистина не са малки. Сравнението показва, че не е толкова важна големината на колелата, колкото от какво и как са направени, мисля. Не съм имала проблеми с проходимостта Peace

# 10
  • Мнения: 3 926
От всичките ми 6 колички, единствената, която вози по-добре е старо Куини Спийди с помпащи гуми. иначе Пликото е идеална градска количка. Колелата наистина не са никак малки. Моята беше с по-големи, но съм бутала и Плико и разликите не са огромни. Наистина е важно с какви амортисьори е количката, а и от какво са направени колелата. Един съвет - ако видиш някоя жена навън с нея, помоли я да я бутнеш с детето. До сега не са ми отказвали, а съм молила много жени.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 276
и ние  сме с такава и съм много доволна (само че P3 Completto - с покривало). Трета количка ни е, но определено е най - добрата от трите  Grinning Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 430
Аз съм с комбинирата пег перего, още съм с коша за новородено, но очаквах повече от тази количка. Не се бута толкова леко колкото обясняват  и е тежичка, не знам дали кошът тежи толкова, но определено чикото е по-добър вариант..даже съм разочарована за тези пари, които дадохме  Rolling Eyes И да, колелата са малки.

# 13
  • Мнения: 209
Моя позната ползва такава количка и е доволна,а и на мен ми харесва като дизайн Peace

# 14
  • Мнения: 814
 Страхотна количка Peace. Много е лека и много маневрена. Ние сме с Плико П3 Комплетто-зелено/черно , но разликата е между Класико и Комлетто е покривалото и дъждобрана. Бъди сигурна, че няма да съжеляваш ако се спреш на тази количка Peace

Общи условия

Активация на акаунт