Вашето мнение - Jane Slalom или Quinny Buzz

  • 7 115
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
здравейте и от мене много се радвам 4е намерих тази теми4ка,понеже аз също много исках Quinny и до последно бях убедена че нея ще купувам,но всички мои приателки ползвали тези колички ми препоръчаха да взема Jane Slalom,в първия момент не исках понеже вече се бях влюбила в другата а и Jane е доста по скъпа ,но все пак си капарирах Janeto Joyи сега съм в очакване да ми я докарат,и сега като про4етох всички мнения се радвам 4е наистина съм избрала нея.  bouquet

# 31
Jane Slalom,без колебание Peace

# 32
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
isihia80, а ти кои кошове си поръча освен летния, разбира се  Simple Smile
Аз още се чудя кои да са - стол за кола и зимен или Matrix

# 33
  • Мнения: 1 045
Desika, a какви са твоите оплаквания от BUZZ - би ли споделила, моля те ooooh!
Интересни са ми всички впечатления от опитните дами

Благодаря
Ами на първо място е много тежка количка без значение с кой кош я ползваш ... После задните колелета са много големи и широки което пък изисква голям багажник . Предното колело е много малко и когато детето поотрасне и натежи направо става мъка да се бута това чудо. Да не говорим , че въпросното колело винаги забива настрани и няма завъртане докато не го оправиш с крак  ooooh! И друго любимо в количката ми е чантата която освен , че риташ нон-стоп докато буташ, във дъждовно време става разкошна кално мизерия  Tired А , за малко да забравя че детето си стои винаги сгънато и когато спи е с вирнати крака  Crazy
Така че моя съвет е Jane обаче си вземи коша за новородено не тоя Матрикс  Peace

# 34
  • Мнения: 3
Elcho да ти кажа 4естно и аз незнам какво ще ми докарат накрая Thinkingно доколкото разбрах в цената влизат-летен кош,зимен кош и стол4е за кола,и 4анта мисля, трябва да я полу4а на4алото на март и ще видим тогава ина4е я поръ4ах от магазин Premaman

# 35

Количките JANE ги има отдавна,но са поскъпи първото си дете /преди 7 год./го отгледах такава количка,а сега за бебето си купих пак JANE не сам взимала зимен кош,а столчето за кола което се ползва като легло.Количката е много маневрена,здрава и удобна.А е и красива имат и интересни аксесоари не само за колички,но наистина са поскъпи

# 36
  • Мнения: 22
Diana, какъв съвет би дала, след като в магазините предупреждават, че само количката не става за новородено, поради това, че не ляга до 170 градуса назад. казват, че е задължително да се вземи коша за новородено или Матрикс. След като вече си я ползвала, как мислиш - трябва ли да се купи и допълнителен кош ако бебето ще е лятно или са достатъчни столчето за кола и количката.

# 37
  • Мнения: 22
Е, хайде и аз най-накрая взех трудно и дългобмисляно решение и си купих Jane Slalom Pro. Добре, че докараха новата колекция и имаше черна. Малко са вдигнали цената, но май повечето хубави колички са поскъпнали с по 100 - 200лв.
Желая ви успех в избора.

# 38
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
със здраве да я ползвате  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт