Разделно хранене-част 20

  • 21 150
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Милички, виждам, че доста сте изписали, при мен нещата са в пълни обороти и не мога да си поема дъх ooooh! Hug Ще разказвам към четвъртък, тогава ми е и изпита по кормуване Mr. Green Доволна съм от шефа и американеца, последният е страхотен 2-метров симпатяга, който носи на солени шеги  Hug
Ками, миличка, честит ден ден на патерици Hug Желая на цялото ти семейство много здраве, щастие и семеен уют, защото мисля, че това прави и теб най-щастлива Hug И поне едно приключение тази година Hug Hug Hug
На всички много целувки и обич Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 227
Здравейте милички Hug Hug Hug
Валя, добре дошла при нас Hug
Ками, когато човек е в приятна компания, рд винаги са хубаво нещо Wink А за отклоненията ви от рх изобщо не се притеснявам - за броени дни ще влезнете в ритъм Hug
Алексче, оздравявай Heart Eyes
Лени, Мина, Сладуне, Петя, Карелия, Вемби, Деси и всички много  Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 7 263
Здравейте милички,
Как сте днес?
Нещо съвсем ми се изпариха идеите какво да готвя, на някой не му ли се споделя някоя нова рецептичка  Hug
Днес ми е малко по-свободно и ще наминавам да ви наглеждам.
Усмихнат ден милички  Hug Hug Hug
Алексче, Мина, Мади, Сладунчо, Ками, Софи, Реге, Юзерче, Десс, Карелия, Вемби, Раче, Мише  Hug Hug Hug и за който е пропуснат двойно  Hug
Наближава 09.02.....  Hug Hug Hug


Полицай спира огромен Мерцедес, вътре красива блондинка:
- Добър ден, документите за проверка!
Блондинката:
- Не знам за какво говорите.
Полицаят:
- Ами за шофьорска книжка и талона на колата!
Блондинката отново отговаря, че не знае, за какво става въпрос и настоява, че няма документи.
Полицаят:
- Госпожице, защо не проверите в дамската си чанта или в жабката на колата !
Блондинката проверява и наистина намира необходимите документи. В този момент по радиостанцията на полицая се обажда негов колега и след като разбира, че е спрял същата блондинка с Мерцедеса, го съветва да си събуе гащите пред нея и да види какво ще стане.
Полицаят си свалил панталоните и застанал пред красивата блондинка.
Възмутена блондинката отвърнала:
- Е-е-е-е-е пак ли алкохолна проба!

# 18
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
Вчера бях доста заета и менюто за деня ми беше 1 Активия към обяд, а за вечеря малко картофено пюре,понеже другото беше неразделно NaughtyСутринта се премерих и съм -1кг. Partyно явно е от това че врера яденето ми беше много малко Rolling EyesНадявам се да задържа това килце в минус Peace
Днес мисля за вечеря да хапна спагетки със сметана,гъби и спанак,а за обяд каквото намеря устанало от снощи Thinkingможе би зеленчици със сирене в гюведже Thinking
Ками не се притеснявай за неразделните храни и аз имах един период преди две седмици в които около 4-5 дни ядях каквото ми се иска.Качих 1-2кг които вече ги няма bowuu PeaceВсеки има такива състояния.Само гледай да не продължават дълго Naughty
Лени аз като се зачудя какво да готвя или поглеждам рецептите в форума или не готвя,а пращам милото до китайския да купи по една порция месо и ориз и готово PeaceНо и ние много обичама тази кухня, де Laughing
aquahris-пожелавам ти успех с РХ и да свалиш кг. които те мъчат Hug
Алекс аз ям сандвич с кашкава откакто ми каза че е разделно и не ми се отразява зле нито на корема нито на кг. ,но искам да те питам дали и спагетите ако им сложа малко кашкавал ще е разделно Sunglasses
На всички ви пожелавам лек ден и ви цункам Heart Eyes Heart Eyes
После пак ще намина Crazy

# 19
  • Мнения: 62
Здравейте дами! Hug
Петя сподели какво ядеш по време на захранването когато си плодувала и колко дни се захранваш толкова колкото си била на плодове ли?
Сладунче на теб пожелавам успех на изпита в четвъртък Peace
Лени до вечерта все ще го измислиш яденето, аз вчера готвих заек по ловджийски ако ти допада идеята....
Хайде хубав ден на всички  bouquet

# 20
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Карелия,аз до сега съм плодувала 4 пъти по 10 дни.2 пъти преди да забременея и 2 пъти октомври и ноември 2007г.Правя следното нещо (не е много правилно,но така правя аз Crazy):10 дни ям по около 1 кг. плодове и по 4-5 чая на ден като в всеки слагам 1 супена л. мед.Първите 2-3 дни ям повече плодове докато свикна...например 1,5-2  ooooh! понеже съм много гладна,но после се свиква да не ядеш и започваш да си спазваш и да не надвишаваш 1 кг. на ден.Захранването е най-важното,имам го дадено ми от хора които са били при Емилова,имам и книгата на Л. ковачева на компа (ако искаш ще ти я правя),има го и в темата за чай с плодове,ноооооо....никога не успявам да го направя както трябва Embarassed EmbarassedДействам така:първия ден добавям кум плодовете един сварен картоф,втория ден освен картофа и морков,третия ден добавям и краставица,четвъртия ден на обяд ям картофи с лук на салатка,за вечеря таратор.петия ден включвам и хляба и сиренето,а от шестия вече ям всичко но по малко и разбирасе разделно.За този период свалям 5кг. най-много.Обаче те предупреждавам,че захранването което правя не е много правилно,но аз не издържам да другото което става по бавно Crazy CrazyАко решиш да се пречистваш по този начин по добре прочети книгата на Ковачева(мога да ти я пратя) или темата за чай и плодове в форума и си направи захранването както трябва.Мисля че Алекс беше писала,че го има от Емилива newsm78 Аз го правя така и свалям и се пречиствам,не е правилно,но ми е по лесно да го издържа PeaceХубавото е че от плодовете си ходиш без проблем до тоалетната(поне при мен е така) и нямаш нужда от слабителни Peace
Ако те интересува друго питай Peace

# 21
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
И аз минавам набързо, че сутринта ми се наложи да свърша нещо навън и сега пак ще тичам за друго.
Петя, мисля, че може да пробваш спагети с малко кашкавал, ти ще разбереш как ти се отразява .
По принцип спагетите са приготвени от тесто....
Аз слагам мъничко и запичам на фурната ,става вкусно Peace.
Пак казвам, ако ще се придържате стриктно ,не ме слушайте Crazy.
За захранването -не мисля ,че е неправилно, даже много добре се захранваш.
Колкото дена си била на плодове, толкова се захранваш ,но не повече от 10 дена.
Сладунче, в четвъртък се надявам да усетиш положителните сигнали, които ще ти пратя мислено Heart Eyes.
Успех, миличко Hug.
Лени ,аз ще приготвям телешко варено, нищо особено ,но е вкусничко.
Слагам продуктите в тенджера под налягане и на слаб огън -докато се свари месцето.
Софи, не се ядосвай ,следващият път може да е успешен, когато- тогава Hug.
Ти и семейството ти да са живи и здрави, всичко останало е на заден план.
Мади ,ти да не си бижутер Party ,леле колко готино?...
Камииии ,доживях да видя такова нещо написано от теб -"НЕ БЯХ РАЗДЕЛНА" Shocked Hug
Валя, добре дошла и от мен  bouquet!
Сега ви желая страхотен слънчев ден  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 861
Привет  от мен неразделната  Laughing, но все пак диетична  Party!
За мое най-голямо съжаление няма да присъствам на срещата. Заминаваме за София утре сутринта и за 09.02. просто няма как пак да съм там. Ще се задоволя пак само с разглеждане на снимките, които задължително да направите. Приятно изкарване, момичета!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 7 263
Пак да намина  Hug Hug Hug
Ей така обичам като мине всеки да понапише нещо Hug
Ками смая ме девойко Flutter Flutter Flutter гуруто на РХ-то не било разделно сраааммм скицооо. Сигурна съм, че вече си в час!Отивам сега да прегледам вълшебните ти рецепти  Hug
Алексче телешко варено звучи супер... ще помисля.. Ти нали клониш към идване за срещата? Трябва да видим сладкия Сладунчо да направи резервация.
Сладунчо се надявам и да има повод да почерпи след утре  Wink
Регенце сваляш ли? Още ли си на Дюкян?
Мади  Hug Hug Hug
Пете аз правя спагети със сос от спанак, гъби и сметана  - става супер  Embarassed Embarassed Embarassed пуста скромност.
Някой да е срещал Мина?

# 24
  • Мнения: 861
Свалям, Лени, бавно, но славно  Mr. Green. За 19 дни, представете си 1,700 кг. Това никога не е било, обикновено свалям по около 1 кг на ден ако съм на плодове, а и с житото по толкова свалях, но сега ... Crazy. Но да ти кажа, от днес вече не съм притеснена. Коледните плюсове ги няма а аз на 53 си изглеждам доста добре, просто 50 е перфектното тегло, та затова ми е цел. Освен това даже се радвам, че свалям бавно, защото това ми дава надеждата, че съм свалила мазнини и че новите кг ще са по-трайни. А и толкова сита се чувствам, че изобщо не ми са се прияли никакви калорични храни вече толкова дълго време. Щастлива съм, защото най-после захванах някакъв по-траен режим, а не гладни дни, последвани от "гала вечеря"  Rolling Eyes. Спомням си, същият ентусиазъм имах и когато преди 2 години и нещо започнах РХ. Е, тогава ми действаше безотказано. Не съм сигурна защо в един момент престана и точно преди година напълнях до 53, които всъщност една година безуспешно боря, т.е свалям и ги качвам непрекъснато с глад и йо-йо. Тъй че нека моите постове не бъдат анти реклама на РХ, а напротив. Мисля, че причината да се проваля е, че 3-те кг си ги качих от едни уж леки антидепресанти и/или Ревалида, които пих едновременно в края на миналата есен. А след това аз просто не спазвах стриктно РХ, а се лутах из разни диети, комбинирани с РХ, в стремежа си да отслабна бързо. Може би ако бях решила този януари да спазвам стриктно и нискокалорично РХ щях този път да успея, но ми прищрака нещо и реших да сменя режима. Все още сутрин ме е страх да се кача на кантара, да не би многото в сравнение с преди ядене да доведе до някой +. Засега продължавам, въпреки малкия ефект. Да, зная, че имам малко за сваляне, а някои даже мислят, че съм си ок, но ето, Юзерчето за една седмица свали цели 3 кг, а и тя си е съвсем в нормата. Софи, доколкото знам, също е свалила само за 10 дни, но аз трябва все да съм по-особен случай  Rolling Eyes. Като и да е, поне настроението е налице  Wink

# 25
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз искам да попитам, понеже си взех да пия Спирулина / водорасло - хран. добавка /, което е чист растителен протеин, трябва ли да го съобразявам с храната или да приема, че е нещо с действието на билка и не влия на РХ newsm78? извинявам се ако въпросът ми е малко тъп.

# 26
  • Мнения: 215
Благодаря на всички за приветствията  Simple Smile. Попрочетох още някой неща и от утре се захващам сериозно с РХ. Хубавото е че и мъжа ми ме подкрепя и каза че ще яде това което му кажа. Ами как няма като е 114кг. и трябва и той да отслабва. Хайде отивам да готвя нещо разделно. Надявам се успеха с отслабването да настигне и нас скоро.  Peace

# 27
  • Мнения: 15 220
лелееее, а аз чак сега виждам, че има нова тема  ooooh!

как сте мацки - остава ли срещата за 09.02.  newsm78

Lennyh - благодаря ти много за милите думи сладурке -  Hug Hug Hug Hug - беше ми изключително приятно и нямам търпение да се видиме пак  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

голямо ГУШ на всички ви  Hug Hug Hug

отивам назад да ви чета

а имам и едно питане - може ли да се комбинира печено пиле и туршия от червени чушки и моркови  newsm78

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 17:42 от vembi

# 28
  • Мнения: 7 263
Да Вемби може по принцип, но трушиите не са обикновен зеленчук и затова бих те посъветвала да ги избягваш. Сега поне целогодишно има пресни и замразени зеленчуци - ползвай тях. Трушията и други храни, които са ферментирали и са претърпели промени поради химически процеси в тях е добре да се избягват.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Камииии ,доживях да видя такова нещо написано от теб -"НЕ БЯХ РАЗДЕЛНА" Shocked Hug

Ками смая ме девойко Flutter Flutter Flutter гуруто на РХ-то не било разделно сраааммм скицооо. Сигурна съм, че вече си в час!Отивам сега да прегледам вълшебните ти рецепти  Hug


Е-еееее,моля ви се,моля ви се  Crossing Arms И аз не съм на 100%-та разделна като всички,естествено hahaha.Пия си едно мляко с нес всеки ден като първия човек Mr. Green
Ама после не ям поне 6 часа Mr. GreenНо периода с манджичките на мама ме разби просто Crazy

Уф,аз още не съм качила новите рецепти Crazy.Пусти мързел  Mr. Green

Вемби,туршийките е добре да се избягват наистина.Тежка храна са,защото са претърпели млечно-кисела ферментация.А в комбинация с месо,организма се затруднява повече.
Въпреки,че аз много уважавам киселите краставички и винаги си имам в къщи.И от време на време готвя риба или пилешко с краставички Wink

Общи условия

Активация на акаунт