Имали ли сте проблеми с кашата?

  • 1 161
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Здравей,
Моя беб4о също много не яде каши, пък и ако сте добре на тегло не е нужно да го тъп4еш детето/дори някои педиатри умишлено не дават на децата да ядат каши, 4е много напълняват и глави4ката им ставала по-голяма Sad/.
Моят син също се справя добре с лъжи4ката и в момента е на каша  на Фрисланд - Фрисокрем царевица, която я правя с млякото му и я пие през шишето, не става гъста като Хумана ябълка.Така, 4е купи от нея тя е вкусна, не е като тази на Беби/все едно ядеш цареви4но брашно много гадна и безвкусна/. А за Хумана ябълка и моя син и майки около мен се оплакват, 4е на 3-4 ядене не я искат, може би защото е много ароматизирана и леко кисела/макар, 4е на мен ми е много вкусна Simple Smile/.

# 16
  • Мнения: 3 663
Цитат на: biliana333
Подкрепям другите майки,давай с лъжица.Ще свикне от шише и после ще се видиш в чудо.За всеки е нормално след като яде сладко да пие вода.Казваш,че бебето почти не пие вода,а ето че иска-значи му се пие.Не съм съгласна с това,че искаш да пиеш вода когато  си яла нещо недобро Wink Има големи вкусотии,които след това карат човек да пие вода.Ако ли не пробвай да му смениш кашата, но според мен няма смисъл.

И аз това мислех да пиша Simple Smile и само добавям, че на мен след тортичка също ми се пие вода, а тортичките са хубаво нещо Simple Smile мисля, че му се пие водичка, просто защото е по-гъста храната, а и времето вече е по-топло и е нормално да ожадняват бебетата Simple Smile

# 17
Пробвай някоя рецепта от форума за кърмене - от тези за зърнените каши - оризова или ечемик - това е по-добре.
Не знам какво съдържат тези готови каши на Хип, но зърнените каши са най-полезни.

# 18
  • Мнения: 21
Nie hapvame dva pyti sedmi4no ka6a na Milupa i sa mnogo dobri.bebo e na 4-meseca

# 19
  • Мнения: 2 609
И Яни не яде каша-никаква Thinking

Общи условия

Активация на акаунт