кажете разхлабваща каша

  • 6 233
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Мами, кажете някоя разхлабваща каша че тези съдържащи ориз и царевица направо ни запекоха яко. Дори млякото сменихме от НАН на милумил но нещата не само не се оправиха ами дори се влошиха. Ядем и съответните пюрета със разхлабващ ефект . Ако знаете някой начин да  се справим с проблема - очакваме съвети Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27 524
След като явно не ядете глутен, няма други видове каши. Едва ли проблемът е от кашата, при положение, че пие много мляко, не би трябвало да се запече. Какви пюрета ядете? Милумил е сгъстено мляко, точно то не е много подходящо за запек.

# 2
  • Мнения: 63
 Nestle ориз с рожкови, действа на 5-тата минути при нас:)

# 3
  • Мнения: 24 467
Нестле- "Нежни  фибри"- безмлечна, специално за деца с такъв проблем.
От млеката при истински запек Фризовомът е добър, едно от предначенията му е разхлабване.
Не видях възрастта на детето. Ако е захранено с глутен овесената каша е добра.
Всякакви плодове /в сурово състояние/- пасирани, пак зависи от възрастта и от етапа на захранване.

Ние пък сме на опаки- всеки вирус ни носи разстройство... Затова и Нестле-то ни е "Силно стомахче", за такива цели. А морковите и оризът ги готвя през ден...

# 4
  • Мнения: 2 614
Преди 1 година ползвах Блевит с Бифидус Ефект!  Peace

# 5
  • Мнения: 745
единственото,което ни действа е пюре от сини сливи.то се почва едно акане... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 630
При нас оризовата действа много разхлабващо -на милупа. Нежните фибри на нестле съдържат глутен.

# 7
  • Мнения: 157
Аз прибавям 100гр. плодово пюре,което разхлабва плюс каша и вода.

# 8
  • Мнения: 36
ами всъщност не сме захранени с глутен все още и затова се възпирам да пробвам "Нежни фибри " на Нестле иначе дъщеричката ми е на 6 месеца и половина но не ядем все още пресни плодове. а от пюретата сини сливи и круши имат много слаб ефект. май е най добре да издържим още някоя и друга седмица и да се захраним с глутен за да се оправят нещата с някоя от кашите препоръчани от вас.

# 9
  • Мнения: 27 524
Рано е за глутен, не бързай. Пресни плодове спокойно може да даваш:
ябълки, круши, манго, банани, грозде, пъпеш, авокадо, папая.

# 10
  • Мнения: 1 900
Според мен не бързай с глутен. При нас действа безотказно пюре от сливи, само че не купено, а домашно.  Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Блевит имат такива каши-най-различни по състав.

# 12
  • Мнения: 24 467
Достатъчно големи сте за да се храните с пресни плодове. Бананите, обаче, запичат- това са единствените плодове, които давам на малкия син, когато се поразхлаби.
Освен това ако имаш желание можеш да захраниш и с глутен- на шест месеца и половина, скоро на седем, не следва да имате проблеми. Кашата на Нестле е чудесна, с пробиотици е.

# 13
  • Мнения: 36
След като явно не ядете глутен, няма други видове каши. Едва ли проблемът е от кашата, при положение, че пие много мляко, не би трябвало да се запече. Какви пюрета ядете? Милумил е сгъстено мляко, точно то не е много подходящо за запек.

да, пие мляко и то по 190мл което е достатъчно а милумила ни го препоръчаха майки с такъв проблем на които е помогнало смяната на млякото.  от друга страна не пие никаква вода и сокчета и не знам дали не е това причината

# 14
  • Мнения: 27 524
Не е в това причината, синът ми на десет месеца пропи вода и след година и половина сокчета, а никога не се е запичал. И при други деца пак така.

Общи условия

Активация на акаунт