Първата целувка...

  • 5 029
  • 58
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Дайте два гласа - питам две неща

Може би прекалявам с гледането на филми и сериали, но...

Смятате ли, че първата целувка предопределя успеха на една връзка? Ако целувката (първа, втора, двадесета) е лоша и не ви харесва, значи ли това, че връзката надали ще е успешна или няма отношение?
Можете ли да спите с човек, който се целува отвратително и не ви е приятно да го правите?

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първата целувка беше толкова плаха и после толкова ме беше срам...Идея си нямах дали се целува добре или зле - нямах образец за сравнение. След години си дадох сметка, че всъщност дори не може да се нарече целувка.
Целувката е важна част от връзката. Не говоря само за онази страстната, от която забравяш всичко. Каква ти връзка, ако ме олигави като санбернар

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 13:19 от ДЕ ВАня

# 2
  • Мнения: 619
Дайте два гласа - питам две неща

Може би прекалявам с гледането на филми и сериали, но...

Смятате ли, че първата целувка предопределя успеха на една връзка? Ако целувката (първа, втора, двадесета) е лоша и не ви харесва, значи ли това, че връзката надали ще е успешна или няма отношение?
Можете ли да спите с човек, който се целува отвратително и не ви е приятно да го правите?
Твърдо НЕ... тя самата целувка за мен е съществена част от самото "спане" Embarassed
А що се отнася до това дали първата целувка предопределя бъдещето на една връзка немога да бъда категорична Rolling Eyes .
Но що се отнася до втора трета или 50та  определено ще е налице провал на връзката или поне непълноценност.
Как да бъдеш с мъж, който не ти е приятно да целуваш #Crazy особено аз дето не се смъквам от устните на моя Joy

# 3
  • Мнения: 33
Е, как? То поцелуването е индикатор за продължението... Laughing
Макар че, историята познава не особено горещи целувачи, които после се оказват пожар Sunglasses

# 4
  • Мнения: 431
Трудно ми е да отговоря, защото мразя да се целувам. Първата целувка не ми се вижда важна за бъдещето на връзката. Все едно да кажеш, че ако се е провалил първият секс, връзката е за коша. Има си периоди на напасване, хората се променят, приспособяват, усъвършенстват...

# 5
  • Мнения: 2 161
Първата целувка не ми е важна,но следващите определят за мен ще има ли секс или няма да има.Изобщо без целувка аз не се събличам.Целувките са ми нещо като трамплин и ако един мъж се целува добре,той наистина ми привлича вниманието.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Лошо целуване няма. Или ти е приятно, или не.
Първата целувка/секс  е опитване, опознаване преди всичко.
Съгласна съм с Лизбет, че хората се променят и усъвършенстват.

# 7
  • Мнения: 2 161
Има лошо целуване-сумти и си тика езика в устата ти без никакъв усет за ритъм.Просто някой му е казал,че при целувка се използва и език и той,горкичкият,решил да опита...И сумти,сумти,като ранено животно.

# 8
  • Мнения: 33
Лошо целуване няма. Или ти е приятно, или не.

Съгласна съм, въпрос на химия.

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Има лошо целуване-сумти и си тика езика в устата ти без никакъв усет за ритъм.Просто някой му е казал,че при целувка се използва и език и той,горкичкият,решил да опита...И сумти,сумти,като ранено животно.
Да,да и аз така мисля  hahaha

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Нямало било лошо целуване... моля ви се.
Имала съм целувки, в които все едно ми тикат студена, умряла риба в устата и я въртят вътре, това придружено с хладни лиги и опит за телесен контакт, който явно се предполага да ти се прииска, като те зацелуват така усърдно... бля.

# 11
  • Мнения: 6 167
Бу, нещо ти става днес  Laughing

Първата целувка беше не особено приятно изживяване. 
Не знам кой го беше учил да се целува този човек, но в крайна сметка схвана, че не е номера да ме глътне.
После стана супер. Дори не съм мислила за целувката , като фактор за успеха на връзката.
То и секса не го мисля, като особено важен фактор,  но да не се задълбочавам, че ще привлека куп форОмки да ме разфасоват.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
Има лошо целуване-сумти и си тика езика в устата ти без никакъв усет за ритъм.
Няма лошо целуване - като общоприето.
Има жени, на които без да им се сумти, не им харесва.
И на мен примерно вкарването на езика, от типа "да видя до къде мога да стигна"- не ми се харесва, но хора всякакви.

# 13
  • Мнения: 5 103
Има лошо целуване-сумти и си тика езика в устата ти без никакъв усет за ритъм.Просто някой му е казал,че при целувка се използва и език и той,горкичкият,решил да опита...И сумти,сумти,като ранено животно.
оххххххххх, корема ме заболя, представих си го

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Бу, нещо ти става днес  Laughing
Питаха ме защо не участвам във форума. Компенсирам Grinning
Истината е, че преди разговора с дружката в един блог заспорих има ли днес естествен подбор или няма. И понеже не доведе до нищо интересно спора там, го донесох тук Simple Smile От подбора и бащите се преместихме на целувките и секса...

Общи условия

Активация на акаунт