Каква количка да си вземем?

  • 632
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Дайте мнение за количка Кангарго Карера.

# 1
  • Мнения: 718
Моята сестра се колебаеше между бебе комфорт и макси кози и си взе бебе комфорт- със столче за кола, което си се прикрепя и към количката, зимен и летен кош. Определено си заслужава цената, с по-голямото детенце си взе евтина и после се наложи да купи още 2, така че се уравновесяват нещата

# 2
  • Мнения: 198
Аз ползвам chicco S3-супер доволна съм. Лека, маневрена, удобна, компактна, няма нещо по нея,което да не можеш да изпереш-повярвай ми че това е супер важно.

# 3
  • Мнения: 123
 Здравей, всичко се простира до възможностите ти, има колички и от 200 и от 2000лв.Трябва количката да ти е маневрена и колкото е възможно по-лека./Аз смених 4 колички/От голяма важност е и дали лесно се сгъва, дали може да се свалят всичките и части за да се перат, по какъв начин се регулира гръбчето/защото има колички, на които е мн. тегаво и ако детето е заспало в седнало положение, докато го направиш легнало-то вече се е събудило./
Всичко това са неща, които най-изчерпателно трябва да ти обяснят в магазина, когато купуваш. Кошът за багаж е също важен, хубаво е да е обемен и стабилен.Има колички, на които сенника им се дърпа много напред и това е мн. удобно при лошо време и вятър.Ами за момента това се сещам, като най-важно, от моя личен опит.Успех в избора! Simple Smile
 

Общи условия

Активация на акаунт