Cashmere Mafia

  • 6 081
  • 68
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 259
Това ще бъде следващото ГОЛЯМО НЕЩО. Сериалът е съвсем нов, има само 4 серии до момента, но е прекрасен. Направен е от създателя на Секса и града Дарън Стар и копира формулата 4 приятелки - което ме накара да съм мноооого скептична. Но се влюбих от първа серия. Жените са много истински, живи жени - с образование и кариери във възход, всички са много високо в корпоративния свят в различни сфери от бизнеса. Две от тях имат и семейства и деца, а това, което ги обединява е, че са невероятно силни характери. Истинско удоволствие е да ги гледа човек - аз лично искам да стана такава като порастна. Има го в Арена, не съм сигурна за замунда - от сърце го препоръчвам.

# 1
  • Мнения: 1 775
Заинтригува ме и го дърпам. Като изгледам сериите ще споделя мнение.

# 2
  • Мнения: 3 042
И на мен ми стана интересно. А превод има ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 17 259
Не знам за превод, не съм гледала ... виж по торентите.

# 4
  • Мнения: 2 149
Почнах да свалям,в арената има превод само на 1 епизод,дано скоро пуснат и другите.
Обещаващо звучи Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 17 259
Дано ти хареса  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 253
Мдам...кеф за феновете на "Сексът и града".Гледах първите 5 минути от пилотния епизод.На този давам кредит,поне е с готини мадами.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 259
ТинаХрис , доста по-различен е от Секса и града - на мен този определено повече ми харесва.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък не съм впечатлена от първата серия /само за нея има субтитри/, малко прекалено амбициозни и нахакани ми идват мацките.
В Сексът и града се обръщаше повече внимание на любовта, мъжете и връзките, а тук сякаш на работата, бизнеса    Thinking
Но може пък по-натам да стане по-интересен, стига някой да се навие да го превежда, че засега няма желаещи  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 17 259
Amidala , на мен пък затова толкова повече ми харесва този от Секса и града. Не ми е реалистично 30 и кусур – 40 – годишни мацки да се занимават само със срещи, мъже и секс, не ми се връзва някак. На тази възраст ми е по-нормално да се занимаваш с кариера и семейство … Затова тези жени повече ми импонират, по-близки са до мен.
Лично мнение, разбира се   bouquet

# 10
  • софия
  • Мнения: 105
Изгледах 1 я епизод и определено ме заинтригува,чакам с нетърпение субчетата и на другите серийки

# 11
  • Мнения: 2 253
ТинаХрис , доста по-различен е от Секса и града - на мен този определено повече ми харесва.
Може,може...на мен в тази насока ми се видя.С няколко различия ,разбира се,няма да копират напълно,я:)))С много по-свежи цветове и т.н.....Няма да го гледам.Не че ви интересува,де,аз да си кажа Blush

# 12
  • Мнения: 7 837
Не ме грабна...

Още един сериал тръгва другата седмица, пак от създателите на "Секса и града".

http://www.nbc.com/Lipstick_Jungle/

Голяма надпревара ще бъде за женската аудитория.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 259
Брей! Мерси за инфото   bouquet
Нека се борят за женската аудитория, лошо няма, все ние печелим  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 93
Гледах "Мафията" до 4 епизод - страхотен филм наистина, носи нещо от духа на Секса и града, но и някак миксира с Отчаяни съпруги и то на страхотно и невероятно елегантно ниво  Flutter
А някой вече да е гледал "Джунглата на червилата" или "Триумфа на червилата", както бе преведена книгата на български?

# 15
  • Мнения: 7 837
Lipstick jungle - поредният скъпарско-напудрен и лъскав сериал за преуспели мадами. Така го виждам след снощната пилотна серия  Simple Smile
Не знаех, че има книга.

# 16
  • Мнения: 489
Страхотен е!  Party
Дано скоро направят субтитри, че английският ми не е достатъчно добър.
Триумфът на червилата мисля също да го сваля, изглежда обещаващ.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
Много ме изкефи сериалът, чакам вече 6-та серия  Grinning

# 18
  • Мнения: 93
В сравнение с Мафията , Джунглата просто бледнее ужасно. Все пак Дарън Стар е един  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 17 259
Не знаех, че е излязла Джунглата - сега си я свалям и ще видим как е  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз го изгледах още като излезе, страхотен е сериала.Жалко, че субс доста се бавят но пък не е сложен и с елементарни познания на англииски ще разберете всичко Peace

# 21
  • Мнения: 342
Модерна версия на "Сексът и градът" и напомня на "Отчаяни съпруги" Simple Smile
Но ми допада!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 709
Почвам да чета и се чудя тия жени,защо ще теглят от Арена и Замунда,нали го дават по Нова и накрая погледнах датите на публикациите  hahaha

Явно пак ще изгледам набързо сериала от Арената. Whistling

# 23
  • Мнения: 4 511
И аз тука. Засега го гледам по Нова, нямам време за сериали на компа, но по-натаък може да си го дръпна. Харесва ми, въпреки повторението на формулата "каре дами".  Wink

# 24
  • Мнения: 154
Модерна версия на "Сексът и градът" и напомня на "Отчаяни съпруги" Simple Smile
Но ми допада!

Това е и моето мнение. Приятен е.

# 25
  • Мнения: 5 647
Кефи ми. Такъв тип филмчета ми действат много отпускащо.

# 26
  • Мнения: 93
Лошото е, че е само 7 серии  #2gunfire #Cussing out
Иначе сериалът е страхотен!

# 27
  • Мнения: 776
Започнах да го гледам, харесва ми филмчето Hug Не виждам нищо общо със "Сексът и градът" Thinking, освен Дарън Стар и формулата "каре дами" Wink. Тематиката е доста различна Peace, а и тук героините имат смислени житейски "търсения" и проблеми Mr. Green Crazy

# 28
  • Мнения: 1 941
Снощи изгледах половината първа серия преди да заспя. Сигурно ще ме укорите в прибързано мнение, но на мен това ми се стори някакво бледо копие, дори и лоша имитация на Секса и града и нищо повече. Въпреки това, заради добрите отзиви тук ще се постарая да изгледам всичките серии в Арената, надявам се първоначалното ми усещане за сериала да не се оправдае....

# 29
  • софия
  • Мнения: 2 140
Харесва ми!Много е  разтоварващ.

# 30
  • Мнения: 10 568
Гледах 2-3 серии по Нова. Хареса ми, но през цялото време правих аналогия със Сексът и градът. Дори дубльорката на русата мацка и Кари е една и съща...
Ще си го гледам - поради липса на по-добро в момента.

# 31
  • Мнения: 4 841
Започнах да го гледам, харесва ми филмчето Hug Не виждам нищо общо със "Сексът и градът" Thinking, освен Дарън Стар и формулата "каре дами" Wink. Тематиката е доста различна Peace, а и тук героините имат смислени житейски "търсения" и проблеми Mr. Green Crazy

Съгласна  Peace
Ще го гледам с удоволствие, за разлика от "Сексът и градът", който откровено ме дразнеше с плиткостта си.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Гледах по малко последните вечери, но нещо ми блудкавее. Изпреварили са ме, но и аз ще кажа, че прилича на "Сексът и градът" и "Отчаяни съпруги" едновременно.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 526
   На мен много ми харесва сериалчето! Изобщо не бях чувала за него, попаднах съвсем случайно и съм очарована!!! НЕ МОГА да понасям "Сексът и града", основно заради Сара Джесика Паркър, а тук всички актриси са много симпатични!

# 34
  • Мнения: 5 647
Лошото е, че е само 7 серии  #2gunfire #Cussing out
Иначе сериалът е страхотен!

Искаш да кажеш, че другата седмица свършва?

# 35
  • Мнения: 57
Само 7 серии са наистина Confused АВС са отказали да подновят снимките за втори сезон Sad

# 36
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Само 7 серии са наистина Confused АВС са отказали да подновят снимките за втори сезон Sad
И правилно са направили! Голяма скука, Дарън е изчерпан!

# 37
От два дена го гледам.Харесвам ми,но честно да си кажа го гледам само защото няма нещо по-интересно по това време.

# 38
  • Мнения: 3 988
Само 7 серии са наистина Confused АВС са отказали да подновят снимките за втори сезон Sad

Вярно е! Изгледах епизодите по ABC като стартира сериала и още тогава имаше спойлери, че няма да има друг сезон.

Аз съм луда фенка на Сексът и Градът (най-вече на града!  Sunglasses) и Cashmere Mafia малко ме дразнеше. Не мисля, че двата сериала си приличат (както беше написала една форумка, само създателят и каре жени са еднакви).

# 39
  • Мнения: 4 428
И на мен ми харесва сериалът  Peace Гледам го по ТВ-то, че нямам време да свалям на компа.
Не знаех, че е толкова кратък. Мъж ми ще е доволен  Mr. Green Все си харесвам кратки сериали  Mr. Green

На мен ми харесва повече от Секса и града  Peace

# 40
  • Мнения: 8 769
Днес се замислих колко ли серии е този филм (Кашмирките), защото видях, че правят реклама за следващия сезон на "Престъплението". Хъх, жалко, че са толкова малко сериите, защото филма ми допада повече от "съпругите" и "секса и града"...Вторият ми беше особено тъповат... А може би "Кашмирките" ми харесва, точно защотот ще е кратък и не толкова разтегнат. Засега е стегнат, целенасочен и без излишни локуми.
Добре, че го заменят с друг мой любим сериал Sunglasses И какво, казвате, че утре е последната му серия ли? Thinking И в нета ли няма повече?

# 41
  • Мнения: 417
И аз го гледам и определено ми харесва FlutterДнес разбрах че утре е последната серия Confused

# 42
  • Мнения: 5 647
Жалко, че днес е последната серия. Много забавно сериалче.

# 43
  • Мнения: 776
Момичета, попадали ли сте на английски субтитри на сериите? Praynig Изпуснах серията ooooh! в понеделник и сега искам да я гледам, но тъй като няма превод на БГ по торент сайтовете, си търся ENG субове. Моля за съдействие!!!  bouquet

# 44
# 45
# 46
  • Мнения: 8 769
Еее, и какво сега? След днешната серия друга няма ли? И в нета за теглене ли няма? Confused

# 47
  • Мнения: 3 988
Nope! Това е всичко (за сега?).  Confused

# 48
  • Мнения: 134
Само 7 серии са наистина Confused АВС са отказали да подновят снимките за втори сезон Sad

Вярно е! Изгледах епизодите по ABC като стартира сериала и още тогава имаше спойлери, че няма да има друг сезон.

Добре де - няма да има втори сезон, ама не беше ли редно за завършат поне първи? newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 191
Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля последната серия, че не успях да я гледам?
Благодаря предварително Simple Smile.

# 50
  • С-я
  • Мнения: 37
може ли някой да ми разкаже последната серия, защото ме пребори умората и не можах да го гледам.
благодаря предварително.

# 51
  • София
  • Мнения: 346
Лелеее,и аз я проспах Embarassed

# 52
  • Мнения: 2 908
Хайде още един запален фен на сериала PeaceГледам го всяка вечер-не изпускам,добър е колкото Сексът и градът.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля последната серия, че не успях да я гледам?
Благодаря предварително Simple Smile.

Заповядай  http://www.mininova.org/tor/1189013

# 54
  • София
  • Мнения: 191
Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля последната серия, че не успях да я гледам?
Благодаря предварително Simple Smile.

Заповядай  http://www.mininova.org/tor/1189013
Мерси Hug.

# 55
  • Мнения: 342
Еее, как свърши..
Поне от следващата седмица ще гледаме последният 6-ти сезон на Сексът и градът.. Почти достоен заместник Simple Smile
Сюжета на Кашмирена мафия ми хареса повече, може би защото е по-скоро сниман..

# 56
  • Мнения: 2 149
Намерих гръцки субтитри и сядам да гледам. Laughing

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ееее,много сладко сериалче,ама много кратко бе. Rolling Eyes
Дали няма да има още? newsm78 newsm78

# 58
  • Мнения: 4 511
Има ли къде да гледам следващите серии? Има ли още серии изобщо?

# 59
  • Мнения: 776
Аз даже не разбрах, че свърши ooooh!. Мислех си, че в сряда ще има последна серия Blush и чакам ли, чакам, а те повтарят Хорейшио. Харесваше ми сериалчето Peace, ама така прекалено незавършено остана Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 2 908
Вие се майтапите-наистина ли няма други серии-и аз чакам ли чакам,а то Хорейшио дават. Confused

# 61
  • Мнения: 3 988
Вие се майтапите-наистина ли няма други серии-и аз чакам ли чакам,а то Хорейшио дават. Confused

Не се майтапим! Няма други серии. Преглеждам редовно сайта на ABC, телевизията по която го даваха тук, но нищо не пише за "Кашмирките". Спойлери не съм търсила, щото ми е все тая ще има ли още серии или не. Не знам и защо поне не довършиха сезона. Ако се разровиш из нета, ще намериш достатъчно спойлери. Уверена съм.

# 62
  • Мнения: 662
Е, може ли такова нещо. Тъкмо се запалих по този сериал, много взе да ми харесва и ...дотук Crossing Arms.

# 63
  • Мнения: 686
Следя от две седмици поне торентите..Някой знае ли кога евентуално ще се появят субтитри на следващите серии? Има само на първа и втора.

# 64
  • Мнения: 3 988
http://www.tvsubtitles.net/tvshow-129-1.html <--- тук има английски субтитри за всички серии

# 65
  • Мнения: 32
http://www.tvsubtitles.net/tvshow-129-1.html <--- тук има английски субтитри за всички серии

Ооо благодаря!  Peace

# 66
  • Мнения: 2 149
Изгледах го сериалчето.Хареса ми,сега остава само да се надявам,че няма прекалено много да бавят следващите серии Wink

# 67
  • Мнения: 1 775
Изгледах го сериалчето.Хареса ми,сега остава само да се надявам,че няма прекалено много да бавят следващите серии Wink
Следващи серии няма да има, сериала е прекратен.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 746
Хм, много неприятно, тъкмо последните дни си го изтеглих и изгледах сериите, а сега прочитам, че повече няма да има  Crossing Arms Хареса ми, по-приятен ми е от "Сексът и градът", който ми идваше малко глуповатичък.

Общи условия

Активация на акаунт