Не се сдържам

  • 25 236
  • 190
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
днес , тук, съвсем случайно прочетох за една наша съфорумка, която публикува рецепти и снимки на разни кулинарни изпълнения, които не са нейни. става ясно от поста на gaby_s
отворих от любопитство сайта и попаднах на снимки правени от танита, сладка хапка, морена....мацката представя рецептите за свои произведения. или не упоменава  източника, което за мен е същото.
попрочетох някой и друг коментар на испанки и паднах от смях Laughing хората се възхищават какви ръце има Joy

та, какъв е кефа да представиш нещо, което не си правил ти newsm78 и да получаваш аплодисменти за него...
възбуждащо ли е?

# 1
  • Мнения: 1 818
O´Xapa,и аз бях много вьзмутена,но повече бях обидена,че видях мои снимки в блога на въпросното момиче,без дори да ме попита...Писах и на лични,че всяка чужда рецепта и снимка трябва да е придружена с името на автора...Вярно е,че на някои места се споменава този форум и форума в Гответе с мен,но това не е достатъчно...не може да обираш овациите за сметка на чужд труд.

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
габи, аз не се сдържах като видях, че има един изтрит коментар от автора.
тогава много се впрегнах, честно! затова пуснах и темата...

ай, отивам за карнавален костюм, да ми мине малко Mr. Green


колко е малък света, а?

# 3
# 4
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Момичета, напълно разбирам възмущението ви!  #Cussing out
То е ясно, че в блога ако пишете тя ще трие коментарите, но не може ли да се регистрирате в този форум и да я разобличите? Мисля, че никой не обича да го водят за носа и испанките ще я отсвирят като разберат, Защото каква е гаранцията за тях, че тя не е публикувала тук техни снимки и рецепти?

ПС. сега ще се поразтърся....

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 21:32 от natalyna

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
На въпросната потребителка ми направи впечатление и тук в някои теми, че рецептите които дава са копени и пейстени от някъде, но какво да се занимава човек, то безочието е опасна работа Close.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Дали е тази съфорумка за която се сещам... newsm78 Всъщност няма значение ника. Това си е чиста кражба. Rolling Eyes

# 7
  • варна
  • Мнения: 1 830
Много неприятно наистина #2gunfire

# 8
  • Мнения: 3 622
Егати наглоста  Confused

# 9
  • Мнения: 72
Наистина нямах никакво намеренеие да се обаждам, но и аз не се сдържах.  След като преди време видях кой е посочен като автор на рецептата за всеизвестната питка Хризантема в готварската книга на ВГ Мама, се отказах да публикувам повече рецепти. Не изпитвам никакви лоши чувства към никого, но наистина ме заболя от липсата на коректност. И за съжаление, това не е единствената моя рецепта, която съм срещала тук, пусната от други хора, без да се посочва от къде е взета...
А моите рецепти не са копи-пейст, а са от едни много стари готварски тетрадки, наследени от моята баба, която беше невероятна сладкарка...Както и да е!
Желая хубав ден на всички! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 533
Лошо , много лошо:2gunfire:

# 11
  • Мнения: 362
 Нямам думи.Аз тук влизам само за да се възхищавам на таланта на повечето от вас и даже коментари не давам,а други какво правят.Защо да не се каже коя е съфорумката,аз бих искала да знам.

# 12
  • Мнения: 5 001
И аз съм възмутена ....Не знам за кого става дума,но не е честно така.....  smile3515

# 13
  • Мнения: 1 818
Извинявам се за това...

...съфорумката е sylya

# 14
  • Мнения: 3 927
Скоро една съфорумка влезе нахално в темата за английския сладкиш на Джема да пита на кого била еди коя си снимка на сладкиша, че нейните съфорумки в испанския форум я питали как се прави глазурата.....още тогава ми се стори нагло

Steffaniе, аз знам че хризантемата е твоя Simple Smile (ама аз съм изключение  Wink)...а самият "проводник" на рецептата в този форум си беше признала, че я има от дир-а, но не помни името на авторката.....

Винаги съм се чудила кое е толкова трудно или страшно да си признаеш откъде си видяла/копирала рецептата във форума.......... че даже се публикува и чуждата снимка   Close Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт