Има ли вероятност да съм бременна?

  • 1 295
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
И на мен ми се наложи да пия Ескапеле и след това 3 месеца цикъклът ми не беше наред. Три седмици обилно кървене, след това две седмици по-слабо, една няма нищо. През това време ходих на лекар, пих какво ли не. Така че, внимателно, че тия хапчета са ужас. Съвет от мен ходи на лекар! Peace

# 16
  • Мнения: 891
Мисля, че не се бременна, но все пак си направи тест  Peace

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Знам, че ще ме посъветвате да си направя тест или да отида на лекар(най - вероятно утре ще отида),
Най-правилното решение вместо да гадаем. Според мен не си.

# 18
  • Мнения: 2 865
Това течение което си получила няколко дни след хапчето съвпадаше ли с датата на която е трябвало да ти дойде?
10 дни след забременяване не може да се установи бременност, така че не разчитай на прегледа а си направи тест.

# 19
  • Мнения: 1 981
И аз мисля, че от хапчето ти е лошо и си получила течението! Както казват всички...един тест и всичко ще е по-ясно! Дано да ти стане по-добре!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
О,тези хапчета много объркват хормоните.Преди години пих Постинор,цикълът ми се обърка за няколко месеца след това,даже си спомням,че имах и едно кървене м-у 2 менструации.А в месеца когато пих хапчето определено имах гадене и неразположения.Според мен не си бременна,но от друга страна не трябва да се успокояваш с това,че си ходила на лекар 10 дни след половия контакт,защото бременност на 10 дни неможе да се види.

# 21
И аз мисля, че от хапчето ти е лошо и си получила течението! Както казват всички...един тест и всичко ще е по-ясно! Дано да ти стане по-добре!

# 22
  • Мнения: 728
аз мисля че не си бременна, а всичко това е от хапчето

# 23
Благодаря Ви, момичета! Hug Сега се чувствам малко по- спокойна! Утре ще си направя тест.

# 24
  • Мнения: 9 973
айде чакаме да се похвалиш Hug

# 25
  • Мнения: 188
Мисля, че не си бременна, защото тези хапчета предизвикват такива кръвотечения

# 26
  • Мнения: 266
НАИ ДОБРЕ Е ДА СИ НАПРАВИШ ТЕСТ

Общи условия

Активация на акаунт