Бебешка близнашка тема IV

  • 16 408
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 069
Танини, честита ви месечинка - да са ти живи и здрави юнаците - много са сладки.

Аз съм ЗА кухнята - при нас също е много хубава, но моите юнаци няма да ги записвам - аз се връщам на 6 юни на работа и после ще си пусна отпуската за двете години, за които не съм я ползвала и заминавам на село за 2 месеца. Живот и здраве като се върнем септември ще правим изследвания и октомври или най-късно на 1 ноември са на ясла. Така, че няма за кога да се редим на кухня. Иначе с Влади бях доволна, а и ми беше по-лесно, на него 3-те бурканчета от кухнята му стигаха за цял ден - обед, следобед и вечеря. Само закуска правех аз - ама проклетийката малка си беше и все още си е злояд. Виждала съм деца, които изяждат и 3-те бурканчета на едно ядене

# 241
  • Мнения: 431
Нели, видях на една от снимките ви количка на Амико, моля те кажи ми удобна ли е, как се сгъва и от къде може да се купи такава? Благодарско  bouquet

# 242
  • Мнения: 306
Нели, не са ли мънички за ясла? Не знам какво работиш, ама нали ще минават на яслата през някакъв период на адаптация, дано да са здравички, но може и някой да се поразболее. Ще можеш ли да отсъстваш? Питам, не за да ти се бъркам, вие сигурно сте го обмислили в къщи, но просто и аз съм се замисляла колко време ще остана в къщи /живот и здраве/. Много ми се иска, ако издържим финансово Mr. Green, да си ги гледам колкото се може повече Simple Smile
Мече, вие нали имахте количка и то новичка, защо искаш друга? Гледам и Каси си е купила друга количка. Споделете, като пораснат мъничко тези колички дето са децата едно до друго, не са ли удобни вече? Ако е така, да си купя сега някаква количка, колкото да изкарам първите месеци, а после да си купувам някаква по-удобна тип влакче newsm78

# 243
  • Мнения: 1 069
Нели, видях на една от снимките ви количка на Амико, моля те кажи ми удобна ли е, как се сгъва и от къде може да се купи такава? Благодарско  bouquet

Мече, това в моите снимки ли си я видяла? Аз за първи път чувам за такава количка?  newsm78
Моите са две колички и ги скачвам, но количките са на МОНИ. А ми дадоха една лятна, но тя е на Чиполино. Дай линк към снимката да видя коя количка си видяла...

Джини, знам че ще са ми малки децата, но не много малки - на 1 година и 2 месеца ще са като тръгнат на ясла. Баткото го дадох на 2 и съжалявам, въобще не успя да се адаптира. Мисля, че периода за даване на яслата е 1 година и 6 месеца е идеално, но ние няма как да издържим финансово. Имаме 2 голями заема (за апартамента) и по-голямо дете, просто на 1 заплата + 200лв от държавата няма да се справим. За болестите ще е много трудно, но майка ми ще помага... А и ще се редуваме с мъжа ми кой да ги гледа като са болни. И двамата сме на държавна работа, така че надявам се да не ми правят проблем за болничните  Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ!
Ходихме вчера с моя мъж и децата до магазин 9 плюс да гледаме количка чадър косато,500лв с чувалчета за зимата дъждобран и два термо бокса,седалките са тясни 30 см за всяко дете,моите се разпищяха.В парка пък говорих с една мама с макларън и тя тясна.Ние имаме от Испания една тип чадър но нещо ми прави номера механизъм,но затова пък седалките са много широки и на децата им е екстра,мъж ми ще ми я поправя.

# 245
  • Мнения: 431
ето тази:http://good-times.webshots.com/photo/2441943330065928965zMBYmn
Гоца, и аз поради същата причина искам да сменя нашата, защото на Алекс му е тясна Embarassed. А вашата каква е?

# 246
  • Мнения: 1 069
Мечето, ми това е лятната количка на Чиполино - да, сега видях, че моделът е Амико - голяма съм патица. Удобна ми е. Леко я смачквам настрани за да влезнем в асансьора, но иначе е широка и лека.  Hug Hug Hug А за купуване предполагам я има в магазините на Чиполино, но не съм гледала - на мен ми я даде една колежка... Ако искаш мога да питам - нали съм близо до фирмения магазин на Чиполино...

# 247
  • Мнения: 431
То ние нямаме асансьор, на втория етаж сме, а мисля количката да я държа в аУтомобила. Но точно това ме интересува-да е лека, удобна, маневрена и широка за бебоците. За цената разгледах в интернет, но никъде не й видях размерите. Само се чудя как да си я докарам тук newsm78.

# 248
  • Мнения: 306
Мамчета, кажете тогава какво да гледам. Колко трябва да е разстоянието за бебоците, за да мога да я ползвам максимално дълго време? Shocked

# 249
  • София
  • Мнения: 3 414
Нашата от Испания е MS  скутер незнайна марка за 120 евра едната седалка сега е мерих е 38 см.Моите момчета са по 9кг и по 73 см и имат много място. mecheto на вашата каква е ширината на седалката?

# 250

Общи условия

Активация на акаунт