Да попитам за изворната вода на Девин?

  • 1 399
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
преварява се чешмяната вода. Девин не се преварява. Аз бих препоръчала да започнеш с чешмяна вода, ако бебето изобщо пие вода.

и аз бих те посъветвала така
и аз също Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Обикновена чешмяна.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз понякога готвя с розов Девин

# 18
  • София
  • Мнения: 302
от началото до към 2рия месец давах чешмяна преварена, но като видях каква е ръждилка (в каната ми се отделяше ръжда) минах на девин и я преварявам още, а сме 6м Simple Smile

# 19
  • Мнения: 814
 От самото раждане давам изворна на Девин без да я преварявам

# 20
  • Мнения: 724
Чешмяната я преварявах,Девин розов етикет-не.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 759
Минерална вода не се преварява.
Преварява се чешмяната вода.
Лично на мен девинската вода не ми допада. На Дияна като попорасна малко давах Банкя.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Девин- розов не е минерална , а изворна ...

# 23
  • Мнения: 357
ние какво се бяхме объркали и му преварявахме Девин  Shocked от месец се осъзнахме и я даваме направо, а чешмяна и преварена не бих дала - мен ме заболява гърлото от нея и при нас понякога потича жълта  Sick

# 24
  • Мнения: 9 973
Минерална вода не се преварява.
Преварява се чешмяната вода.
Лично на мен девинската вода не ми допада. На Дияна като попорасна малко давах Банкя.
ние сменяме с горна баня

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Девин- розов не е минерална , а изворна ...
Минерализацияте и е 82 мг/л. Не е съвсем неминерална. Peace
Девин син етикет е с 255 мг/л., а Горна баня беше към 160 мг/л.


Аз до 1 г. и 1 м. преварявах чешмяна, след това преминахме на Девин розов без преваряване.

# 26
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Чешмяната се преварява, изворната се дава така. При преваряването на водата минералното съдържание става по - концентрирано.
Мдааа, така е  Peace

# 27
  • Мнения: 941
от както се е родила първата ми щерка та до ден днешен и с малката ползваме само девин с розов етикет - изворна е, мисля че е подходяща за бебоците и при всички положения по добра от тази която тече от чешмата и мирише на жабурняк

# 28
  • Мнения: 10
Девин не бих дала на детето си, защото самата аз по незнайни причини се изприщвам всеки път като я пия тази вода. Но като знам каква е и чешмянката...

# 29
  • Мнения: 2 774
Ние сме на изворна (сменям ги,не сме само на един вид)още от раждането.Когато се върнахме от родилно и пуснах водата така миришеше на хлор,че не се траеше направо  Sick
Преварявам я в бързоварните кани...

Общи условия

Активация на акаунт