ИСТИНСКАТА ИСТОРИЯ КОЙ И КАК ПРЕКЪРШИ МОЕТО ЦВЕТЕ КОЕТО ВЕЧЕ Е АНГЕЛЧЕ !

  • 32 866
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 263
Бог да ви дава сили!  Praynig

# 31
  • Мнения: 3 116
Бобич съжалявам, толкова съжалявам  Cry Cry Cry

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за малкото Цветенце

# 32
# 33
  • Мнения: 7 110
Цветенце, поклон пред памета ти.   Cry Flowers Rose Flowers Rose
Много сили и кураж на семейството.  Sad

# 34
  • Мнения: 577
   Cry   Cry Cry  Искренни съболезнования   Weary Weary   Мъката е огромна  ---------За миг и аз да убия една лаборантка-във ``Александровска``,която при запитване от моя страна какъв е резултата от изследванията--тя НЕ ми отговори --а ме попита  СТУДЕНО,БЕЗРАЗЛИЧНО и някак си ежедневно -като  добър ден-----``Единственно дете ли е ви е--------КРАЯ  Е  ФАТАЛЕН!!!``--обърна се  и замина------косата ми започна да окапва.........и мн.др. Благодаря на Господ--синът ми е жив и здрав.  Praynig   Има ТВАРИ,които не са човешки същества,камо ли МЕДИЦИ!!! no  Дълбок поклон --сили желая на цялото ви семейство!   Praynig

# 35
  • Мнения: 373
Скърбя зедно с вас за загубата на малката  Цвети! Дано малкото ангелче е на по добро място

# 36
  • Мнения: 1 271
Бог да ви дава сили!  Praynig

Амин
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 37
  • Мнения: 217
Наистина това е най-ужасното нещо,което може да сполети един човек,независимо кой е майка,баща баба ..............-да погребеш рожбата си.Иронията е в  това,че малката Цвети е имала наистина сериозен проблем,а е загинала от една немърливост. Twisted Evil Моля те бабо на Цвети ,пиши резултатите от аутопсията и ако има виновни да си поемат последствията..
За съжаление пред ПИСМОТО СИ сме безсилни. Cry
Намерете сили да продължите живота си и  някой ден едно малко цветенце отново да осмисли живота на всички ви. Praynig

# 38
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
 Cry Cry Cry Cry

# 39
  • Мнения: 455
Поклон пред крехкия прекършен живот на нежното Цветенце   Flowers Rose Flowers Rose
И пред скръбтта на близките и приятелите  Flowers Rose
 Cry  Sad  Cry

# 40
  • Мнения: 918
Моите най искрени съболезнования на цялото семейство.
Почивай в мир мило Цвети и дано има рай и покой за нежната ти душичка,прекършена от поредната лекарска немарливост.!

# 41
# 42
  • Мнения: leet
Искрени съболезнования!!!
Никоя болка не може да се сравни със загубата на детенце!! И утеха няма!
Много сила!
Любовта ви ще закриля рожбичката и там горе!
И тя вас ще пази тук!
Поклон пред душичката!!!

# 43
  • Мнения: 516
Бог ще се погрижи за вашето Ангелче Цвети! Сега се моля за цялото ви семейство, пак Той да ви даде сили да превъзмогнете болката си и да продължите напред! Тя ще е винаги с вас, във вашите сърца и в мислите ви.
Болката ви ми е много близка, най-големия ми страх е от белодробната хипертония! Дъщеря ми е с един бял дроб по рождение и доц. Цонзорова каза, че е неизбежно да направи такава. Направиха и сърдечна и белодробна катетеризация на десния и дроб, и засега налягането е нормално. Но на тръгване от болницата ме информираха, че е въпрос на време да се повиши и да доведе до сърдечна недостатъчност. Благодаря на д-р Велковски,който я преглежда. Той всеки път ми вдъхва надежда и сили, като ми казва, че ще се справи детенцето ми . Каза ми да се моля да е добре следващите 3-4 години , дотогава ще има лекарство за белодробната хипертония.
Нека Бог се погрижи и закриля всички, които нямаха и нямат толкова време! Силно ви прегръщам и се моля за вас някой ден да намерите утеха! Плача заедно с вас, дано от това ни олекне!

# 44
  • София
  • Мнения: 7 023
Няма сила, която може да измие мъката от сърцето ви. Приемете съболезнованията ми. Не мога да преглътна, че отново има виновни лекари, не искам да пиша мнението си за тях, за да не опороча темата. Дано Господ осъди тези "доктори".

Общи условия

Активация на акаунт