Слънце пролетно напича, САМОКОВче вън ще тича !

  • 7 181
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Здравейте,как я карате?Ние снощи нещо не можахме да спим добре.На мен ми беше мн лошо,а Мими постояно мрънкаше.Сега не иска да яде и незнам какво да я правя.
Приятен неделен ден.

# 46
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добър ден от мен.Последните дни не ми се пише,уж съм по добре,ама такъв мързел ме налегнал,че не е истина.И Слав кашля,дано ни се разминат Соломоновите острови.Не искам засега да го водя на лекар,за да не прихванем нещо.Всяка сутрин с голяма мъка го будя в 7часа,а през почивните дни сам става в 6,няма милост това дете.Мрън-мрън.

# 47
  • Мнения: 307
 Бързо оздравяване на болните!

# 48
  • Мнения: 228
И от нас бързо оздравяване на болните.Момичета,стискайте силно палци утре в 9 часа-до 9 и 5,6 минутки за прословутите софийски ОДЗта.Ще се бием здраво за по-бързо изписване на имената на децата

# 49
  • Мнения: 463
И от мен бързо оздравяване! Аз пак не съм спала щяла нощ, зад а търся бибата на Йоан! Joy Вече съм на резервни батерии!
Ани, ако влезеш по- късно днес , моля да ми обясниш как се казва сайтът за кандидатстване в ОДЗ- тата и горе- долу някаква тънкост за бърза регистрация или някаква уловка! Мерси предварително! Аз реших да кандидатствам и аз , защото до есента не се знае дали мама ще може да се справя, а пък и знае ли човек.... Може да се наложи да го оставим при нас или да ни е жал да го оставяме в Самоков!

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими и аз съм установила, че залъгалките не трябва да им се правят верижки/синджирчета, за да се захващат за дрехите, а трябва да имат лепенки като на памперсите hahaha Joy Joy Joy

# 51
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ей по Канал3 дават "Държавно първенства па спортни танци - София2008", брат ми не участва понеже дамата му има проблеми с кръста, но по-късно ще ги награждават. Ако някой проявява интерес може да погледа Wink

# 52
  • Самоков
  • Мнения: 561
Привет и от мен. Екстра е новата тема и заглавието също. Grinning
Не съм се мяркала тези дни, защото нашете дете постоянно висеше пред компютъра да гледа филми и сега през деня сваляме монитора и го крием. Слагаме го когато заспи и после пак обратната гимнастика. Казахме му че е счупен и един чичко го е взел да го поправи.
Ели в колко часа пътуваш? Никаква те тяма.

# 53
  • Мнения: 674
 От мен новини много, ама повечето лоши! Sad
 Баба ми падна и си счупи и извади ръката и сега е в болницата. Утре ще я оперират и стискайте палци всичко да е ОК! Praynig
 Габи се парна на печката (време беше) и сега има 2 червени пръста - то добре, че с това се размина. Май ще станат и мехури! Ама иначе на всеки показва да види къде се е изгорила!
 А днес беше на разходка по улицата и падна в най-голямата кал! ooooh!

 И една хубава новина - днес направи сама няколко малки крачки. Но после пак си продължи по строму - за ръчичка и лазене! newsm78

 Нели, един път пътувах в 6:30, и два пъти в 10:00 часа. Утре ще пътувам в 7:00, така че пак няма да сме заедно! Confused Ти не ходиш ли вече по-рано? Напоследък е ужасно пътуването! ooooh! Стигаш ли навреме?

# 54
  • Мнения: 463
Хора, да се похваля и аз най- накрая разбрах всичко за яслите и кандидатстването! Ани, не ми отговаряй! То човек трябва да си направи труда да се порови! Вече съм разногледа от тоя комп и не можах да ви изчета. Само разбрах за Габи. Горкото дете! Дано му мине бързо.
Лека вечер и без събуждане ви пожелавам!

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро.
Ели наистина ти е бил кофти деня, дано всичко с баба ти се оправи и дано Габи си е взела поука (миличката тя, добре че само с пръстчета се е разминала)
При нас деня е мъглив и много кофти.
Снощи бяхме сами с Ники, че нали наще бяха в Сф на награждаването. Къпахме се сами за първи път и детето много слуша, малко ми беше трудно плакненето и излизането от коритото (колкото беше мокър Ники, толкова и аз hahaha )
Хубав ден Hug

# 56
  • Мнения: 307
 Милото Габенце! Изгореното боли много, добре че сте се разминали с толкова.
Стискам палци за баба ти. Дано всичко мине успешно.

# 57
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Снимки на Адриан и Ива - Шампиони - юноши стандартни танци, носители на Купа България 2007г. и 1-во място в ранклистата на стандартни танци
http://images23.snimka.bg/005092490-big.jpg
http://images23.snimka.bg/005092488-big.jpg
http://images23.snimka.bg/005092479-big.jpg
http://images23.snimka.bg/005092483-big.jpg
http://images23.snimka.bg/005092486-big.jpg

П.П. Опитвам се да ги изрежа и махна тия чаршафи, ама нещо не се справям Tired

# 58
  • Мнения: 307
 Чудесни са!
Желая им много успехи!

# 59
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Вау!Много хубава двойка!Честито първо място на горда сестричка!Желая им да продължават все така успешно!
Ели, на баба  ти желая всичко да мине възможно най леко за нея,след като й свалят гипс,настоявайте за направление на физиотерапия..На сладката Габи да й мине колкото може по бързо.

Общи условия

Активация на акаунт