Втора успешна бременност- трудно ли стана?

  • 6 515
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
При вас е рано ,за каквото и да било притеснение. Ние пробваме за второ бебе от 3 г., но в този подфорум всичките сме с проблеми, така че Верити ти е казала, по-добре пиши в "Искам бебе". Успех!

# 16
  • Мнения: 577
 Tired  Синът ми ``от раз`` стана,сега нестава и нестава +1``мисед``-незнам    ooooh!  А толкова искаме      Blush   -вече започнах и да се отказвам.      baby_neutral     Немога само 1-о да проумея-- Thinking  Как някой,които не искат---са пълни болниците за аборт   Rolling Eyes  а някой,които правим     всичко по книга и на ``челна стойка``сме готови   rotfImao  не става и това е    newsm78

# 17
  • Мнения: 117
Ох..., първото стана от първия път, ама сега се борим да стане второ вече 9 месеца и нищо. Надявам се да стане скоро, защото започвам да се отчайвам и май да се отказвам...

# 18
  • Мнения: 552
Първото стана случайно........ втори път забременях - също случайно, но абортирах, защото нямах намерение да продължавам да живея с таткото. Сега с втория ми съпруг искаме да си имаме бебче и аз си мислих, че от раз ще стане работата, ама вече втори месец чакаме.
Всъщност на мен и двете ми забременявания са много смешни  Twisted Evil - първото от спукан презерватив, а второто от хапче с изтекъл срок на годност. Аз затова си мислех, че няма да чакам дълго с третото. Господ си знае работата, а ние нямаме никакво намерение да се отказваме.
Не се отказвайте и вие, мили момичета! Който много силно иска нещо, бива възнаграден   bouquet.

# 19
  • Мнения: 577
Първото стана случайно........ втори път забременях - също случайно, но абортирах, защото нямах намерение да продължавам да живея с таткото. Сега с втория ми съпруг искаме да си имаме бебче и аз си мислих, че от раз ще стане работата, ама вече втори месец чакаме.
Всъщност на мен и двете ми забременявания са много смешни  Twisted Evil - първото от спукан презерватив, а второто от хапче с изтекъл срок на годност. Аз затова си мислех, че няма да чакам дълго с третото. Господ си знае работата, а ние нямаме никакво намерение да се отказваме.
Не се отказвайте и вие, мили момичета! Който много силно иска нещо, бива възнаграден   bouquet.
smile3501 Andjy ,ти си уникален случай---повдигна ми настроението за деня   newsm44  Сигурна съм и аз,че ще се получи при теб бързо!---------``защо не пробваш сега да си сложиш 1-а спирала--100%ще  е дефектна-и резултата ще е светкавичен``    love001

# 20
  • Мнения: 63
 Благодаря ви, момичета!!! Няма да се отказваме. Хубаво е да имаш с кого да споделиш. Иначе ти се струва, че си единствен с такъв проблем.Който има успех, да пише!!!

# 21
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
E, то и при нас първия път стана случайно! Дори не исках тогава дете, бях много млада - на 19 г.Сега толкова искаме да стане и не става и това е. То и аз се отчаях вече. То три години  и половина си е много време.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 104
първото- почти 10 месеца
второто още не става- пак ударихме 10 месеца... и все не се престрашавам да тръгна на изследвания Sad

# 23
  • Мнения: 63
Момичета, не знам дали ще прочетете това, защото темата е доста назад,но... вече съм бременна- хип- хип- ура. !!! Praynig се за всички, които го искат, бог да  ви даде детенце!

# 24
  • Мнения: 825
 Hug радвам се за теб.
 Praynig дано Бог ни даде детенце.

# 25
  • Мнения: 577
Еееееееееееее ,pepi_slanchogledche ,честиитоо.   bouquet    bouquet    bouquet Леко и безпроблемно бременеене  Hug   Hug   Hug Обаждай се да казваш как си.   Peace

# 26
  • Мнения: 3 621
Момичета, не знам дали ще прочетете това, защото темата е доста назад,но... вече съм бременна- хип- хип- ура. !!! Praynig се за всички, които го искат, бог да  ви даде детенце!

честито и лека бременност

# 27
  • Мнения: 155
Пепи, честито.  Hug
При мен с първото стана от раз, а сега - след 5 месеца опити.  bouquet

# 28
  • Мнения: 60
Момичета, не знам дали ще прочетете това, защото темата е доста назад,но... вече съм бременна- хип- хип- ура. !!! Praynig се за всички, които го искат, бог да  ви даде детенце!
Прочетохме
ЧЕСТИТО, леки 9 месеца и успешен финал.

Общи условия

Активация на акаунт