В Пловдив спешно се търси кръв. Можете ли да помогнете?

  • 2 312
  • 23
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Спешно се търси кръв за Дора Георгиева Григорова, лежи в Неврохирургия - Пловдив и постоянно има нужда от кръвопреливане.

Нужни са поне двама донори с кръвна група  АB (+), но и хора от други групи могат да дарят за нея - ще е от помощ!

На лични ще давам телефона на дъщеря й, която да вземе бележките.

Помогнете й!

Предварително ви благодаря, зная, че ще откликнете!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Кръвният център в Пловдив работи и събота и неделя от 9 до 16 (редовни екипи; в останалото време има дежурен лекар). Телефон 904402.

РЦТХ - Пловдив
   бул.България 2345    032\904-458
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ако сте от друг град, не можете да дарите за нея.
Нека това не е пречка - дарете кръв безвъзмездно, ще помогнете на болен човек в нужда. Хиляди хора в България всеки ден имат нужда от кръв и кръвна плазма.
Дари кръв, спаси живот!

# 1
  • Мнения: 3 216
И аз се включвам кьм апела на Бу.

 Моля Ви,който има вьзможност нека дари крьв.

 Лично се познавам с дьщеря й и знам,че положението е много тежко. Жената е зле и има нужда от вашата помощ.

 Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: X
Ех, жалко, че не съм от Пловдив!  Tired

# 3
  • Мнения: 742
Ще звънна на сестра ми утре сутрин, тя живее в Пловдив. Бих дошла и аз, уви няма начин.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Благодаря ви, момичета и момчета! Дора се нуждае от постоянно кръвопреливане.

Вижте и това.

# 5
  • Мнения: 214
Момичета,
аз съм дългогодишен приятел на семейството.Леля Дора е страхотен човек и в момента има спешна нужда от нашата и ваша помощ.
Присъединявам се към апела на Бу. Моля,който има възможност,нека да дари кръв за нея.

# 6
  • Мнения: 742
Говорих със сестра ми- малко преди Коледа е давала кръв. Каза, че ще разпита сред познатите си кръводарители. Отново ще пиша.

# 7
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
От друг град не става ли?  Rolling Eyes
Бу,статията за крводаряването е   newsm10

# 8
  • Мнения: 742
Равиа, не става, проверявала съм.

# 9
  • Мнения: 81
с удоволстие бих ме дали крав аз и сапруга ми ,но сме от несебар ,кравна група о положителна ако става идва ме без проблем

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
с удоволстие бих ме дали крав аз и сапруга ми ,но сме от несебар ,кравна група о положителна ако става идва ме без проблем
От друг град не може да се дарява за конкретен човек, който не е в същия град, Гери Simple Smile

Ravia, благодаря  Grinning

# 11
Здравейте! Благодаря на всички, които са изказали отношение. Дора Григорова е майка ми. Страда от остра Миелолевкоза бластна форма и се налага през 2 дни да й се прелива кръв. Състоянието й е наистина много тежко и все още се надявам, че ще се намерят хора, които да помогнат!

Специални благодарности на Бу!
Благодаря и на всички останали!

# 12
  • Мнения: 1 205
Както вече писах на Бу нямам нужните килограми за да даря, но вече се чухме с момичето и мъжа ми в събота ще дари кръв!
Дано помогнем поне малко на жената.

# 13
аз ги имам килограмите но после ще коментираме с БУ къде и как да стане процедурата 
а да питам 0 "-" става ли

# 14
Благодаря на charming и на съпруга й за проявената съпричност и помощ! Благодаря и на всички, които се обадиха, за да разберат как вървят нещата. засега има кръв за две вливки още - вчера направиха една. Обадиха ми се хора, които се притесняват, че са друга кръвна група. Надявам се другата седмица да има вече необходимата АВ+ в Кръвна банка, така че всеки, който има желание може да дари кръв.

Пожелавам на всички много здраве и късмет!

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт