Плевенчанки,препоръчаите ми добър психотерапевт

  • 15 049
  • 9
  •   1
Отговори
Търся добър психотерапевт в Плевен.Лекувах се дълго време с антидепресанти,но искам да опитам с психотерапия.

# 1
  • Мнения: 721
Намери ли?

И ние спешно търсим

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 239
Д-р Иво Духленски, много е добър

# 3
  • Мнения: 721
Д-р Иво Духленски, много е добър


Точно от него искаме да избягаме. Загубихме пълно доверие в него - същият се превърна в дистрибутор на хапченца и си прави експерименти с на хората главите.

Търсим друг, на който да се доверим

# 4
Здравейте, предлагам ви да погледнете този ресурс :

Психотерапевти

Това е каталог на психотерапевти от цялата страна, има координати и информация за всеки терапевт. Надявам се да съм бил полезен с този пост Simple Smile

Поздрави на всички !

# 5
Д-р Иво Духленски, много е добър


Точно от него искаме да избягаме. Загубихме пълно доверие в него - същият се превърна в дистрибутор на хапченца и си прави експерименти с на хората главите.

Търсим друг, на който да се доверим

Доста необмислено изказване относно човек от неговата класа в психиатрията и психотерапията.
Моето лично мнение е, че в Плевен(ако не и в цяла Северна България) по-голям професионалист в тази специалност от Д-р Иво Духленски, няма!

# 6
  • Мнения: 721
Не бих направила необмислено изказване по адрес на някой лекар. Зная какво говоря, темата е деликатна и не мога да споделя.
Дано вие имате по-голям късмет с него  Laughing

# 7
[мисля че по-добър от Иво Духленски няма newsm03

# 8
  • Мнения: 721
[мисля че по-добър от Иво Духленски няма newsm03

Ами ходете си при него, като няма по добър  Laughing

Може би е и най-добрият дистрибутор на известна фармацефтична фирма в Северна България, ама какво ли да се очудваме - нали трябва да печелят и лекарите нещо, нищо че бъркат в на хората главите.

# 9
[мисля че по-добър от Иво Духленски няма newsm03

Ами ходете си при него, като няма по добър  Laughing

Може би е и най-добрият дистрибутор на известна фармацефтична фирма в Северна България, ама какво ли да се очудваме - нали трябва да печелят и лекарите нещо, нищо че бъркат в на хората главите.
Ние затова и ходим при него, тъй като е най-добрият!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт