За епилатора

  • 3 501
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
Не, не мога да понеса болката.

# 16
  • Мнения: 64
От 10-тина години го ползвам за цялото тяло, и съм много доволна. Болката е съвсем търпима, особенно имайки в предвид че го правя на около 20-30 дни. Въпрос на навик според мен.

# 17
  • Мнения: 11 003
От 10-тина години го ползвам за цялото тяло, и съм много доволна. Болката е съвсем търпима, особенно имайки в предвид че го правя на около 20-30 дни. Въпрос на навик според мен.

Цитирам, за да не пиша същото Peace Болезнено е само първите 2-3 пъти, после усещането е съвсем поносимо.

# 18
  • Мнения: 403
Ползвам го от доста времи и явно вече съм свикнала.Аз съм ЗА  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 67
Ползвам го за подмишниците и краката ,за триъгълника ходя на козметик.Много по безболезнено и бързо става.

# 20
  • Мнения: 8 999
Да, ползвам го, но само за космите отстрани на триъгълника.

# 21
  • Мнения: 13
Благодаря ви за отговорите и съжелявам че съм пообъркала малко но...Но по темата аз също все още не мога да издържа на болката,но за мишниците няма проблем-свикнах му,а и космите там започнаха да намаляват

# 22
  • Мнения: 728
Аз съм го ползвала за тази цел няколко пъти, болката е по-малка от колкото под мишниците, но ми отнема много време. Ааа и след първия път мже да ходиш малко... сещаш се Mr. Green. Но после по малко боли

# 23
  • Мнения: 58
Ползвам го без проблем!Вярно че първите пъти ужасно боли,но го правя вече от две години(на триъгълника) и вече болката е поносима!Опитах веднъж с кола маска при козметик и не искам да се сещам!първо неочаквах толкова силна болка и второ след това не можех да сложа нищо върху себе си  цял ден а три дни ходих със кръвонасядания!И не мисля че затова е виновна козметичката!Познавам я отдавна и много мои приятелки ходят при нея без проблем!Въпрос на избор за мен епилатора е по бърз,по-удобен и по-малко болезнен начин,а и по ефтин!Само незнам какво ще правя като ми порасне толкова корема ,че няма да мога да се достигам Rolling Eyes

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 44 089
Ако можех да издържа на болката бих го ползвала и там, но за сега ми стига мъката с краката  Laughing
ooooh! къщата работа...всъщност даже съжалявам че го купих....

# 26
И аз ползвам но само на краката.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Има по-нови модели със специални приставки за бикини зоната, но не знам с тях как е. Моят е по-стар модел и ужасно болеше като опитах да си обезкосмя триъгълника с него.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 089
и с тях боли ужасно...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не е чак болка за умиране,но е по лесно на козметик ... А предвид състоянието ми в момента такива сложни Йога упражнения не са ми по силите  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт