ЧервеНО виНО, кРАсиви мЪЖе и мноГо емоциИ ....в СливЕН * 25-ти броЙ

  • 16 535
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Да се включа и аз.
Незнма колко е полезно, но давах на големия ми син както ме съветваха педиатърките по една таблетка дневно - 30 дни после почиваш и ..................общо взето  по големичките помнят че това ни го даваха в д. градини едно време. Но какво се получи когато синът ми порасна и се появиха първите постоянни зъби  Cry Всички са развалени - кариес до кариес  - казаха ми че едната от причините е именно флуора т.к. друга причина не намериха а ходихме на доста зъболекарки. Незнам колко това е истина но аз за мен поне друго обяснение на проблема не намери. Дори и генно не му е заложено.
ами това утре сме пак на зъболекар с него Cry

# 46
  • Мнения: 2 000
....днес ми е много ревлив ден....сега стоя и ревА newsm45
По новите по БТВ на обяд гледах за едно детенце с увреждания, и сега при Слави отново....

Кажете ми, че не само аз съм такава... Cry Cry Cry...толкова сме щастливи ние, а като, че ли не го осъзнаваме  Tired


Връщам се пак към това, което писа Дидка днес по-рано, защото до сега четох една много тъжна тема във форума и ми е голяма мъка на душата  newsm45
Ох, отивам да се разсея нещо, че ще се пръсна.

# 47
  • Мнения: 1 063
Дидка, слънце.... тук съм, ей ме...чета Ви, но нямам много време да пиша, че ме занимават ученически неволи и не съм много в кондиция....тук е много хубаво,весело и уютно Hug Heart Eyes
Продължавайте в същия дух и аз ще се включа по натам Peace
Но чакам да ви видя кухнята Party

Обаче не мога да не отбележа, че съм впечатлена от втората снимка на Катето от сватбата...толкова чаровна, лъчезарна и миловидна...много ми хареса.
Защо не ходиш с лещи, не са ли удобни...?

А другите мъже аз не ги познавам Crossing Arms годините извън Сливен си казват думата....сега като се приберем и излезем по главната рядко срещам и една позната физиономия ooooh!...а преди дори мразех да излизаме,че ни трябваше час да стигнем Стария бряст Laughing

Целувам Ви всички Heart Eyes

# 48
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Цък. Да не изртърва на някой мъжъ  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 119
Много пишете бе!

....днес ми е много ревлив ден....сега стоя и ревА newsm45
По новите по БТВ на обяд гледах за едно детенце с увреждания, и сега при Слави отново....

Кажете ми, че не само аз съм такава... Cry Cry Cry...толкова сме щастливи ние, а като, че ли не го осъзнаваме  Tired


Връщам се пак към това, което писа Дидка днес по-рано, защото до сега четох една много тъжна тема във форума и ми е голяма мъка на душата  newsm45
Ох, отивам да се разсея нещо, че ще се пръсна.

И аз съм от тези и избягвам да гледам такива предавания.

Днес докато разнасяхме брошури на един вход видях некролог на 11 год. момиченце и направо вряла вода ме попари!
  Cry Cry Cry

# 50
  • Мнения: 13
Да се запиша и аз в новата ни темичка Hug Hug newsm45 newsm62 newsm78Днес от всичко има бе............ту весели ту тъжни угрижени......... Thinking Thinking ThinkingАмиии туй то ЖИВОТ.АЙди утре по newsm62 newsm10...нов ден нов късмет.  bouquet

# 51
  • Мнения: 106
Добър вечер и от мне...Хайде да си лягаме.....
ВЕсели санища на всички!И да няма лоши и натъжаващи сънища!!!! Naughty Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 2 000
Добро утро на всички  Hug
Обаче не мога да не отбележа, че съм впечатлена от втората снимка на Катето от сватбата...толкова чаровна, лъчезарна и миловидна...много ми хареса.
Защо не ходиш с лещи, не са ли удобни...?
Иве, много ти благодаря. Като прочетох това и ми стана едно хубавооо.
А лещи съм пробвала да нося 2 пъти в живота си, но за не повече от месец-два. Ами удобно е, обаче пък много често заспивам докато гледам телевизия, и като съм с лещите и очите ми после се възпаляват. И за това предпочитам да съм си с очила  Simple Smile

И аз съм от тези и избягвам да гледам такива предавания.
Днес докато разнасяхме брошури на един вход видях некролог на 11 год. момиченце и направо вряла вода ме попари!
  Cry Cry Cry
Севи, да не сте минали през 21 блок в Българка?  Cry

Пожелавам на всички много хубав и слънчев ден.

# 53
  • Мнения: 7 430
Добро утро на всички...денят ще е прекрасен...пожелавам го на всички Hug



Иве  Hug

Ян Бибиян
, твоят мъж сигурно няма да видим  newsm78  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 0

Добро утро и от мен! Спорен и прекрасен ден на всички!

# 55
  • Мнения: 237
Добро утро на всички!!! Ммммм, чудно кафенце, бисквитки, вземам докато не са свършили. Или те само мъжете бързо се разпределят в нашата темичка? smile3532
Пожелавам ви един успешен ден и ДА НЕ СЕ НАТЪЖАВАТЕ!!!
Целувки на всички ......и един сутрешен поздрав от мен newsm53

# 56
  • Мнения: 54
Страхотен пич за добро утро........  smile3525
Днес ви пожелавам както е слънчево навън такова да е и настроението ви.

 newsm08 newsm68
Хайде няколко мъжлета и от мен.....http://www.vbox7.com/play:e953a2c4

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 09:09 от katerina_evro

# 57
  • Мнения: 48
 Добро утро и от мен!
 Ние след малко излизаме на разходка,имаме много задачи.Ще ходим на лекар за контролен преглед,трябва да купим и подарък,тъй като  в неделя сме на рожден ден.
 Кате,я кажи за колко време пристигат поръчките от промод,сещам се,че в предната тема обсъждахте и ти каза,че си поръчвала.
  Много усмивки на всички! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 000
Кате,я кажи за колко време пристигат поръчките от промод,сещам се,че в предната тема обсъждахте и ти каза,че си поръчвала.

Като си поръчвах ноември месец точно за 12 дни дойдоха от там, през Варна, та до Сливен.
Обаче сега, тъй като са големите намаления и имат много поръчки, от 12 януари поръчката едва вчера е пристигнала във Варна, а днес я чакам да дойде в Сливен  Simple Smile
По принцип казват, че за 6 работни дни извършват доставката.

# 59
  • Мнения: 106
Добро утро!
Да се отчета че съм се излюпила .....
Благодарско на Дидка за кафето и на ТЕС за мъжа....

Общи условия

Активация на акаунт