Арабски мами-52

  • 28 360
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Амал, при мен, ако не е лъскаво не важи, като враните съм, мама се чуди откъде такъв вкус имам Mr. Green
Пък на госта приятелката му поръча да й донесе джиесем и злато от Бг  Joy  А друг му поръчал да му донесе шах  Joy И той ходил по магазините и накрая купил един шах, който е произведен в Сирия  hahaha

# 16
dtti,Iman,mamamaria обещавам да внимавам Simple Smile.Ще  взема да му пратя един смс да влезе в скайп скоро,че да си поговорим-да се опитам да го убедя първо той да дойде Rolling EyesА другата седмица мисля да отивам да правя поканата Grinning и да му я пращам,той ако толкова държи на мен колкото казва,ще намери начин да дойде.
Princess,AniSim и на мен много ми харесват пустиините картинки,някакси ми създават чувство за свобода,безкрайност и мистичност

# 17
  • Мнения: 3 804
КАТЕ я не му се връзвай за златото,тук хлапета колкото моите ве4е носят по няколко гривни и то масивни и гердани със разни неща по тях-моите и те мърморят,но им казах 4е когато станат поне на 17 тогава ще им се вземе-за сега имат по един гердан с пло4ка -които са им подарени когато се родиха
някой беше попитал за какви сме женени-за нормални мъже и успяваме с вси4ко  като м/у всяка работа хвърлям по едно око на компа,пък и имам 2 госпожици в къщи и те от време на време помагат,но основно ве4ер преди да со егна оправям вси4ко 4е денем да е по лесно-то с 3 деца не е идеално оправено но все пак
КАТЕ  по повод на шаха,навремето /комунисти4еско/ на едно моми4е майката заминава на екскурзия  зад стената,не помня ве4е къде беше и купува много готина 4анта на дъщерята ,на другия ден моми4ето отива на у4илище с нея да се похвалии другите взели да я разслеждат такава не били виждали и какво се оказало вътре имало надпис  made in bulgaria

# 18
  • Мнения: 161
tahmine и аз по лъскавото си падам
Момичета и аз обожавам златото- доста неща имам още от времето с арабския си принц и си ги пазя! Даже и номера на телефона му знам наизуст- след толкова време #Crazy ......пак се размечтах  Joy

Черешка - точно с поканата пробвай- няма начин да не стане- и аз когато се върнах първият път от Оман му пратих покана- тогава обаче той се почуди и не дойде LaughingЧудеше се какви извинения да измисля- някакъв шейтан му беше влязал в мозъка -абе страшна работа- ако иска ще дойде да знаеш- ще намери начин  bouquetСтискам ти палци baby_neutral

# 19
  • Мнения: 800
Деска, и аз така имам бг обувки, донесени от Лондон и плат за костюм на татко също така, пише, че са Бг специално произведени за еди коя си фирма. И много други неща освен тези Simple Smile
 Изнасят качественото, а внасят китайските боклуци Sick  А за лъскавите магазини да не говорим  #2gunfire
 


# 20
  • Мнения: 720
Деси ах млада булка Simple Smile,браво на теб не си си губила времето и рано рано си се оженила. Много сте хубави,ти и сега си хубава. Peace Големите щерки май на теб приличат. Simple Smile А на малката кога й сложихте обеци? И аз май вече трябва да сложа на  дребната.

# 21
  • Мнения: 3 804
мерси за комплинентите Blush Blush Blush
ХАРИ и на 3те ги сложих след 7 месец,ина4е тук след 2 слагат,а моите ги пробих когато бях на 13

# 22
  • Мнения: 333
Здравей desert  Hug
ако намериш откъде  да си изтегля филма ми кажи- дори без български субтитри

 Peace  bouquet Wink

Мамамариа Аз още не се каня да го изтегля, че компа ми е фулл. Анисим беше казала, че го има в някой торент сайт, трябва да я попитам точно кой.  Simple Smile
Вие с твоето хабиби през тези 5г. комуникирахте ли си? Ако не е тайна разбира се.  Hug

Принцесо, аз на едро работя  Twisted Evil  
Странен вкус имам, направо съм си като от техните географски ширини и шарени дрешки си обичам, ама гледам да се въздържам  Embarassed
Кате знаеш си ти работата.  Laughing Hug И аз много си падам по блестящото, лъщящото, дрънчащото  Crazy и перчличните много ми харесват.  Heart Eyes Злато по принцип не носям много много, и аз обичам по масивните и затова ме е страх така да се разкарвам в БГ...ще ме ограбят още на втория завой...  #Crazy Иначе златата си много обичам да ги кътам и да крия и да колеционирам вместо да си ги нося.  hahaha Така повече им се радвам.  Laughing

чери Има една арабска поговрка, че и при теб случая е такъв: "Който иска намира начин, който не намира оправдание"  Peace

КАТЕ  по повод на шаха,навремето /комунисти4еско/ на едно моми4е майката заминава на екскурзия  зад стената,не помня ве4е къде беше и купува много готина 4анта на дъщерята ,на другия ден моми4ето отива на у4илище с нея да се похвалии другите взели да я разслеждат такава не били виждали и какво се оказало вътре имало надпис  made in bulgaria

made in bulgaria  Joy


# 23
  • Мнения: 3 804
моми4ета като ви 4ета все пове4е се убеждавам 4е не съм наред,аз пък не харесвам нищо блестящо,дрън4ащо и подобно тук все за това ме критикуват ама главата ми е твърда нищо не поема
м/у другото Кате тук имат една поговорка-корава глава като на кюрд каже ли нещо и с топ не можеш да го накараш да се промени

# 24
  • Мнения: 161
desert  да комуникирахме си, поддържахме връзка и той винаги обещаваше да се обади даже последният път каза че иска да прави бизнес- спортен салон за жени - аз да се върна и да почнем всичко newsm78
Нещо стана с нас-  дори не са разделихме като хората- когато си тръгвах той буквално изчезна и ми се обади по телефона( аз бях вече на летището) през сълзи ми каза че много ме обича  ooooh! И до ден днешен не ми е ясно как при положение че обичаш някой и държиш на него ще го оставиш да си тръгне #2gunfire Със сигурност и аз имам вина за цялата тази работа- но незнам защо ако искаше да се разделим продължи през тези 5 години да поддържа илюзията че  иска да е с мен- доста са объркани нещата  #Crazy
Здраве да е - аз никога няма да го забравя и съм сигурна че и той също Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 655
Aз влезнах да се разпиша преди да сме излезли вие 2 страници сте изписали!
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
За поканата не е трудно, отива се в общината и се прави такава, става за няколко часа, само да знаеш какво и къде!
Попълва се формуляра на машина, след това се носи в общината след това при норатиус или обратно и после му пращаш на него!
Мисля че ще му искат копие от работодател за работата или за заплатата, и копие от кредитна карта!
поне това искаха на моя, нали ги водят от рискови държави че били потенциални емигранти!
може и друго да са искали но не помня вече!
Ох и аз не харесвам жалтото злато, още повече това арабското, мног мие жълто, не че нямам, но моя го бях научила само бяло злато да ми подарява, дори свекъра бяло злато ми подари!
Ама нали си падат по масивното,  Sick, а аз по нежничкото и красиво!
Винаги ми казваше, как си намирап такива хубави неща като идеш сама да пазаруваш!
Него все му резваха главата с цената!, нали купува за любима и не се пазари за цената!
А аз каква циганка бях!Все се пазарях и нали съм жена държах си на моето и те накрая склонявах продавачите!Много хубави пръстени донесох на майка ми и сестра ми!
ХАиде че сами взе да поправя колелото и моце и гумите да му измъкне!  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 655
А за made in bulgaria в кувейт в Zara и в Mango съм виждала този надпис!
В зара беше на потници а в маго на едни рокли!

# 27
  • Мнения: 800
Деси, известни са кюрдските глави, ама и самоковските не отстъпват Twisted Evil  Те от техните глави , затова са на това дереже #2gunfire  

Дезъртке, няма страшно и в циганската махала съм влизала накичена и с една дълга пола на цветя и лъскавки чехли, баш по техната мода  Mr. Green И как са ми се радвали. Бях при една позната заедно ни оперираха апендисита, та ме беше канила на гости. Тича посрещаа ме , целува ме , прегръща ме, след нея сестра й ме прегръща, майката като ме видя и тя, а вуйчо й не ме беше виждал и вика "Ти от кой род беше, че не съм те виждал тука май"  а аз:" ааа, моя род е от Монтана"  Mr. Green

А пък във влака един път кондуктура гледа мен черна, татко още по-черен и почна да говори на цигански, а аз се разревах  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 800
Заглавието е : Авангардна ислямска мода представиха засукани хубавици
коментара:По време на Международната седмица на модата в Куала Лумпур бяха представени авангардните тенденции в ислямските дамски одежди. Въпреки това навсякъде традиционният хиджаб - забрадката присъства.
Седмицата премина при небивал интерес, а моделите оправдано бяха обявени за едни от най-красивите жени, които са се появявали някога на дефиле.


Frog News,19.11.2007


Креми, значи и българско Манго имало в Кувейт. Миналата зима от мола си взех едни дънки , но те са Марокански  Joy

# 29
  • Мнения: 3 804
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
КАТЕ ве4е съм под масата
а сега из4езвам за малко -4ао до после
а моделите са супер,като запо4на за ромите да кажа и аз селото на прабаба ми е основно от преселници,бежанци от тракия-българи и гърци и 1/3  роми и малко турци-аябе интернационал в махалата до прабаба ми основно бяха роми 2 бг къщи 2 гръцки и няколко турски,когато бяхме там аз бях или у циганите или у турците навряна ,може за това и бг децата ме избягваха,ма на мен не ми и пукаше

Общи условия

Активация на акаунт