БЕБЕТА ЮНИ - 15

  • 9 808
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 279
Здравейте ,момичета! Тъкмо се прибирам от преглед. Ще си имаме момченце stork-boy Heart Eyes
Видяхме му и пишшлето Joy През цялото време много риташе.Всичко си му е наред,краченца, ръчички, бъбреци , жл. мехур, абе всичко-сега да не ги изброявам.И тежи 383 грама
Плацентата ми е задна.Таткото е много щастлив, сега ми са прави на много велик, защото той беше сигурен,че е момче hahaha
Ааа и много смешно по едно време си сложи едната ръка зад главата , в легнало положение и я раздаваше тежкарската .
Май Blue ми позна на мен, че ще е момче Grinning Е , позна!
И за последно слагайте ми сините гащи на първата страничка Wink

Честито на Бубачко за дипломирането и добре дошла на tiramisu75 Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 226
Zlob4o - за котето според мен няма проблем, ако си взела всички нужни мерки естествено - ваксина, обезпаразитяване, изследвала си се за токсоплазмоза и т.н. И на мен ми е мноооого болна тема това с котките, че си имам една глезана вкъщи, а таткото на бебето просто я е възневидял и само и взима мярка за изхвърляне и това ни е страшен проблем. Едва ли не през ден се разправяме по въпроса - включително аз рева, та се късам и т.н.
Та засега съм решила като се роди бебето да живее тя лятото на балкона, а после ще видим. Аз лично мисля че не би трябвало да е проблем, ама се споменава възможност за алергизиране на бебето от животното и други глупости, които постоянно ми се припомнят Cry Ясно, че първите месеци не трябва да има контакт между бебе и животно, но после няма да расте в инкубатор пък.

# 287
  • Мнения: 3 743
katenze, честито за новината! и за хубавото бебче.

ino4ka и на мен лекарката ми каза, че малко съм била наддала, а аз съм 5-6 + Rolling Eyes. Вярно, че започнах от 40 кг и има накъде да качвам Joy. Пък и аз какво съм виновна като не съм сложила на дупе и крака, бебка си е добре, към 500 г. е мъничето.
И аз не съм фен на месото, ама като готвя за мъжа и хапвам по-малко. Иначе наблягам на киселото мляко, сиренце и малко яйца за протеините.
Досега не са ми казали нещо за хемоглобина, но тя предишната лекарка беше толкова отвеяна, че не съм сигурна дали вс е наред.

Другата седмица ще ходя да си вземам изследванията и да се запиша при новата лекарка. Дано да ми ги даде доброволно baby_neutral. Ако не, мъжът ми и се е заканил още от предните прегледи #Cussing out

# 288
Уф, май не съм се изказала много ясно.  newsm78 Аз не се притеснявам за сега - докато съм бременна, а по-скоро за после. За токсоплазмозата, мисля че знам достатъчно и не това ме вълнува. Но отношението бебе-коте ми е непознато и питам кво може да се очаква. Както примерно марвеле каза за алергизиране, да не вземе да го одере без да го видим, или пък обратното - детенце да вземе да затрие котето. Ей такива неща питам.  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 194
Момичета, виждам, че тази темичка я запълнихме, затова ето линк към новата  Simple Smile :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264136.0

Общи условия

Активация на акаунт